Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(Žalia Rūta @ 2023 03 11, 16:10)
Merginos, iš kurių PL vaistinių tiesiogiai siunčiatės į LT? Kurios tos, kur geriausia siųstis?
Dėkui

Aš kažkaip nebrandu gera kaina į lt tiesiai, tai per pirkeu siunčiuos:)
Atsakyti
Merginos, kur be Burtės dar galima rasti kokybiškų karnavalinių perukų? Kad nesiveltų plaukai.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2023 03 11, 17:10)
Merginos, iš kurių PL vaistinių tiesiogiai siunčiatės į LT? Kurios tos, kur geriausia siųstis?
Dėkui

Is niekur, nepigus tas shipas gaunas, per pirklenkijoje viska siunciuos is lenku
Atsakyti
Sveikos,
Gal žinok, UK yra kuris nors nuomos adresas be mokesčių?
Atsakyti
QUOTE(saldu @ 2023 03 14, 10:15)
Sveikos,
Gal žinok, UK yra kuris nors nuomos adresas be mokesčių?

Mane irgi domintų smile.gif
Atsakyti
Man atrodo, kad nėra UK tokio nuomos adreso. Tik mano minetas uab ima iš namų ir atvežą. Beje, žiauriai greitai pristato.
O taip džiugina uk nextas. Paaugliams galima rasti ne iš vyrų skyriaus gerom kainom.
Atsakyti
QUOTE(saldu @ 2023 03 14, 10:15)
Sveikos,
Gal žinok, UK yra kuris nors nuomos adresas be mokesčių?

O uk tarpininkės gal žinot kaip? Ima už tarpininkavimą ir už svorį?
Gal kokią rekomenduot galit? ☺️
Atsakyti
Gal kuri labiau gaudotes vitaminuose ir galite patarti ka panasaus pirkti is Iherbo

https://preventonco.lt
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2023 03 14, 15:10)
Man atrodo, kad nėra UK tokio nuomos adreso. Tik mano minetas uab ima iš namų ir atvežą. Beje, žiauriai greitai pristato.
O taip džiugina uk nextas. Paaugliams galima rasti ne iš vyrų skyriaus gerom kainom.

Neerzinkit biggrin.gif jum gerai, kai turit giminių ten biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saldu @ 2023 03 14, 15:21)
O uk tarpininkės gal žinot kaip? Ima už tarpininkavimą ir už svorį?
Gal kokią rekomenduot galit? ☺️

Labai rekomenduoju FB yra Shopinames UK, prekę gavau labai greitai. Po poros mėnesiu išlindo brokas, parašiau tarpininkei, kad duotu užsakymo nr, tai pati parašė į parduotuvę, išsiuntė prekę ir gražino man pinigus 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laurita99as @ 2023 03 15, 14:32)
Labai rekomenduoju FB yra Shopinames UK, prekę gavau labai greitai. Po poros mėnesiu išlindo brokas, parašiau tarpininkei, kad duotu užsakymo nr, tai pati parašė į parduotuvę, išsiuntė prekę ir gražino man pinigus 4u.gif  4u.gif

O koks procentas ir kiek atsiuntimas?
Dėkui
Atsakyti

Laba diena! Renku užsakymą www.cocooncenter.COM

Atsiėmimas Žirmūnuose prie Banginio, Naujamiestyje Švitrigailos g., galiu siųsti paštomatu.

 

krepšelius siųsti jcvetkova@gmail.com

Atsakyti