Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

Į prekės kainą jau viskas įskaičiuota. Kiek matote, tiek ir mokėsite. Muitinė stabdys, tik jei viršysite 150€.

Atsakyti

Šiaip manau aprašymą retai kas skaito. Aš pvz jei leidžia pirkti automatiškai, tai ir perku.
Bet jūs galite nustatymuose deaktyvuoti galimus siuntimo būdus ir negalės per vinted nusipirkti.

Ačiū už atsakymą. Dėl deaktyvavimo - lyg ir radau kur nuimti žymėjimus nuo DPD, Omniva, tačiau LP neaktyvus išjungimo laukas. 

O jeigu nesiųsiu, gausiu neigiamą atsiliepimą? 

Atsakyti

Niekada neskaitau aprasymu. Perku ir is Lenkijos, tai ten net nesuprantu ka raso biggrin.giftiesiog nustatymuose pazymekit, kad neparduodat ir nebeduos pirkejams tokio pasirinkimo.
Beje, as perku tik pagal ta nauja tvarka, super, greitai ir aiskiai.

Gal tuo pačiu žinote dėl siuntimo. Ten rašo "gauti siuntos etiketę". Aš neturiu printerio, ar galėsiu paštomate atsispausdinti lipduką? Nenorėčaiu gauti neigiamą atsiliepimą.. 

Atsakyti
QUOTE(Elena_Elena @ 2023 02 17, 07:56)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Shalimar" data-cid="73045988" data-time="1676576947"><div><p>Niekada neskaitau aprasymu. Perku ir is Lenkijos, tai ten net nesuprantu ka raso vartotojo įkelta nuotraukatiesiog nustatymuose pazymekit, kad neparduodat ir nebeduos pirkejams tokio pasirinkimo.
Beje, as perku tik pagal ta nauja tvarka, super, greitai ir aiskiai.
</p></div></blockquote><p>Gal tuo pačiu žinote dėl siuntimo. Ten rašo "gauti siuntos etiketę". Aš neturiu printerio, ar galėsiu paštomate atsispausdinti lipduką? Nenorėčaiu gauti<span style="background-color:rgb(255,255,254);"> neigiamą atsiliepimą.. </span></p>

Taip, paskomate galėsite atsispausdinti etiketę
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2023 02 16, 21:49)
Niekada neskaitau aprasymu. Perku ir is Lenkijos, tai ten net nesuprantu ka raso biggrin.gif tiesiog nustatymuose pazymekit, kad neparduodat ir nebeduos pirkejams tokio pasirinkimo.
Beje, as perku tik pagal ta nauja tvarka, super, greitai ir aiskiai.
As pergyvenu, kad jei dar ir toliau augs, bus sunku batus rasti, nes standartinese parduotuvese paprastai iki 46 dydzio buna… kad kokiu spec parduotuviu nereiketu paskui biggrin.gif

Mano vyras turi ir koją ir ūgį diaug didesnius. Viską randa. O internetas dar platesnis.
Papildyta:
QUOTE(Kriiste @ 2023 02 16, 22:05)
Gyvenu ne LT, tai 56-58 dydziai nera problema - tad dar turit kur augti 🤷🏼‍♀️

Nepažįstu nei vieno lietuvio tokia koja. Lyg senojo sabo 52.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JMD: 17 vasario 2023 - 07:58

:)

https://www.lrt.lt/n...yra-shaqo-batai

Atsakyti
QUOTE(irmante @ 2023 02 17, 12:03)
<p> smile.gif
</p><p></p><p><a data-ipb='nomediaparse' href='https://www.lrt.lt/naujienos/sportas/10/1189376/didziausiu-nba-pedu-savininkai-kokio-dydzio-yra-shaqo-batai'>https://www.lrt.lt/naujienos/sportas/10/1189376/didziausiu-nba-pedu-savininkai-kokio-dydzio-yra-shaqo-batai</a>
</p>

Buvau NBA muziejuj, ir buvo visų bateliai sudėti. Tai o mamyte biggrin.gif
Atsakyti
Ieskau kur atsvest suaugusiu gimtadieni. Gal zinot kokia grupe fb,kad paskaitinet.
Atsakyti
QUOTE(Dziugile @ 2023 02 16, 16:32)
<p>Gal kas perkat Uniqlo arba nortumėt jungtis?</p><p>Vilnius, bet galiu persiųsti.</p>


Laba

Ar jau pirkote?
jeigu ne, parasykite i a.z.
Atsakyti

Laba

Ar jau pirkote?
jeigu ne, parasykite i a.z.

Jau nupirkta  :4u:​ 

Atsakyti

  :4u:​ 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dziugile: 19 vasario 2023 - 22:04
Sveiki, gal kas Kaune nori Uniqlo .eu kooperuotis siuntimui?
Atsakyti