Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(Elena_Elena @ 2023 02 16, 14:57)
<p>Sveikos. Gal galėtumėte man su Vinted padėti. Pati neperku nauju būdu ir kitiems neparduodu. Savo aprašyme esu parašiusi kad parduodu tik senuoju būdu. Turbut reikėjo ir prie prekės įrašyti? O dabar gavau info kad viena nare tiesiog sumokėjo už mano prekę. Ar gerai suprantu, kad neturiu kitos išeities tik siųsti? O kaip pinigus atgauti iš Vinted? Būsiu dėkinga už patarimus ❤</p><p></p><p></p>

Pabandykit, labai super ta nauja tvarka 😃
Jūs pasistenkit greičiau išsiųsti, pirkėja gavusi pažymi, kad viskas gerai, pinigai įkrenta į jūsų vinted piniginę. Jūs galite iškarto persivesti į savo banko sąskaitą, man paprastai per 1val. ir įkrenta. Kartais laikau Vintede, kai ką ruošiuosi pirkti.
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2023 02 14, 18:19)
Paemiau S vyriskus marskinelius, tikiuosi tiks. Del batu tai matavau Adidas ir Nike, 46 dydi imciau krepsinio, turbut ir Jordan panasiai.. nors man dar sunku psichologiskai susitaikyti, kad vaikas toki dydi gali nesioti  biggrin.gif  12 metu jam.

tai ir mano 12 metu tik suejo. koja 46, pats 182. man tai ner ko cia nesitaikyt biggrin.gif yra ir desniu ir aukstesniu
Atsakyti
Rugvista ir Carpetvista - priminkite, iš kur siunčia? Nebus mokesčių? Seniau esu pirkus, sakau, gal pasikeitė kažkas?
Būčiau dėkinga, jei kas žinote.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 16 vasario 2023 - 15:20

Gal kas perkat Uniqlo arba nortumėt jungtis?

Vilnius, bet galiu persiųsti.

Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2023 02 16, 15:19)
Rugvista ir Carpetvista - priminkite, iš kur siunčia? Nebus mokesčių? Seniau esu pirkus, sakau, gal pasikeitė kažkas?
Būčiau dėkinga, jei kas žinote.

parodykit ka ten randat? seniau esu ziurejus - tai LT tie patys uz panasia kainą
Atsakyti
QUOTE(Elena_Elena @ 2023 02 16, 15:57)
<p>Sveikos. Gal galėtumėte man su Vinted padėti. Pati neperku nauju būdu ir kitiems neparduodu. Savo aprašyme esu parašiusi kad parduodu tik senuoju būdu. Turbut reikėjo ir prie prekės įrašyti? O dabar gavau info kad viena nare tiesiog sumokėjo už mano prekę. Ar gerai suprantu, kad neturiu kitos išeities tik siųsti? O kaip pinigus atgauti iš Vinted? Būsiu dėkinga už patarimus ❤</p><p></p><p></p>

Šiaip manau aprašymą retai kas skaito. Aš pvz jei leidžia pirkti automatiškai, tai ir perku.
Bet jūs galite nustatymuose deaktyvuoti galimus siuntimo būdus ir negalės per vinted nusipirkti.
Atsakyti
QUOTE(Dziugile @ 2023 02 16, 16:32)
<p>Gal kas perkat Uniqlo arba nortumėt jungtis?</p><p>Vilnius, bet galiu persiųsti.</p>

Prisijungiu ir tuo pačiu bandau laimę - norėčiau keisti į M dydį, mano turimas S.
Uniqlo HEATTECH WARM LINED TROUSERS juodos, S dydis etiketėje. Gal labiau XS dydžiui tinkamos. Liemuo 35, ties klubais 51-52, visas ilgis 105, nuo klyno 71, klešnė ties tarpukoju 28, ties kulkšnim 16 cm.
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2023 02 16, 21:03)
parodykit ka ten randat? seniau esu ziurejus - tai LT tie patys uz panasia kainą

Tėčiui persiško kilimo reik. Pas mus labai brangu ir didoki. O ten didelis pasirinkimas.
Net nežinau, ką jis ten išsirinko, vėliau gilinsiuos biggrin.gif
80 metų, o šoponamas, kaip aš, perką - grąžina, perką - grąžiną biggrin.gif Vis įdomiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Elena_Elena @ 2023 02 16, 14:57)
<p>Sveikos. Gal galėtumėte man su Vinted padėti. Pati neperku nauju būdu ir kitiems neparduodu. Savo aprašyme esu parašiusi kad parduodu tik senuoju būdu. Turbut reikėjo ir prie prekės įrašyti? O dabar gavau info kad viena nare tiesiog sumokėjo už mano prekę. Ar gerai suprantu, kad neturiu kitos išeities tik siųsti? O kaip pinigus atgauti iš Vinted? Būsiu dėkinga už patarimus ❤</p><p></p><p></p>

Niekada neskaitau aprasymu. Perku ir is Lenkijos, tai ten net nesuprantu ka raso biggrin.gif tiesiog nustatymuose pazymekit, kad neparduodat ir nebeduos pirkejams tokio pasirinkimo.
Beje, as perku tik pagal ta nauja tvarka, super, greitai ir aiskiai.


QUOTE(JMD @ 2023 02 16, 15:33)
tai ir mano 12 metu tik suejo. koja 46, pats 182. man tai ner ko cia nesitaikyt biggrin.gif yra ir desniu ir aukstesniu

As pergyvenu, kad jei dar ir toliau augs, bus sunku batus rasti, nes standartinese parduotuvese paprastai iki 46 dydzio buna… kad kokiu spec parduotuviu nereiketu paskui biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2023 02 16, 21:49)
Niekada neskaitau aprasymu. Perku ir is Lenkijos, tai ten net nesuprantu ka raso biggrin.gif tiesiog nustatymuose pazymekit, kad neparduodat ir nebeduos pirkejams tokio pasirinkimo.
Beje, as perku tik pagal ta nauja tvarka, super, greitai ir aiskiai.
As pergyvenu, kad jei dar ir toliau augs, bus sunku batus rasti, nes standartinese parduotuvese paprastai iki 46 dydzio buna… kad kokiu spec parduotuviu nereiketu paskui biggrin.gif

Gyvenu ne LT, tai 56-58 dydziai nera problema - tad dar turit kur augti 🤷🏼‍♀️
Atsakyti
QUOTE(Dziugile @ 2023 02 16, 15:32)
<p>Gal kas perkat Uniqlo arba nortumėt jungtis?</p><p>Vilnius, bet galiu persiųsti.</p>

Norėčiau 4u.gif az parašiau , bet gal į gmailą patogiau ?
Atsakyti
Priminkit man pirkimą iš iherb. Pirkau jau tik tais laikais, kai dar į 22€ reikėjo tilpti. Po to nepasigilinau. Db kraunu krepšį, rodo siuntimas venipak 4€. Nuo 40€ free. Čia taip ir bus? Ir ar įskaičiuoti į kainas mokesčiai, ar stabdo muitinė?
Atsakyti