Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(Shalimar @ 2023 02 13, 13:32)
Sakykit, gal kas turit patirties su Jordan rubu dydziais? 170 cm paaugliui ka imti.. S kazin tiktu?

Kur žadat pirkt?
Atsakyti
Ar perkant sportsdiect internetu negalima atsiimti prekes nemokamai parduotuvėje?
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2023 02 13, 16:30)
Kur žadat pirkt?

As niekur nerandu jokiu geru akciju jiems… bet sunus be galo nori, tai sakau paimsiu maikute pradziai, na ir krepsinio batus esu pazadejus.. jei uzmatysit kokiu geresniu kainu, tai pasidalinkit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2023 02 13, 13:32)
Sakykit, gal kas turit patirties su Jordan rubu dydziais? 170 cm paaugliui ka imti.. S kazin tiktu?

S vyriškas? Aš savo 182 cm perku M vyrišką.
Papildyta:
QUOTE(Shalimar @ 2023 02 13, 18:00)
As niekur nerandu jokiu geru akciju jiems… bet sunus be galo nori, tai sakau paimsiu maikute pradziai, na ir krepsinio batus esu pazadejus.. jei uzmatysit kokiu geresniu kainu, tai pasidalinkit 4u.gif

Reikia matuot, jei vaikas sportuoja. Jie mažinti. Nepirkčiau internetu. Nebent pasimatavo ir ieškot internetu pigiau konkretaus modelio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JMD: 14 vasario 2023 - 15:44
QUOTE(JMD @ 2023 02 14, 16:44)
S vyriškas? Aš savo 182 cm perku M vyrišką.
Papildyta:

Reikia matuot, jei vaikas sportuoja. Jie mažinti. Nepirkčiau internetu. Nebent pasimatavo ir ieškot internetu pigiau konkretaus modelio.

Paemiau S vyriskus marskinelius, tikiuosi tiks. Del batu tai matavau Adidas ir Nike, 46 dydi imciau krepsinio, turbut ir Jordan panasiai.. nors man dar sunku psichologiskai susitaikyti, kad vaikas toki dydi gali nesioti biggrin.gif 12 metu jam.
Atsakyti
Pirkau iš amazon.de tiesiai į lietuvą džemperį ir dabar supratau, kad bus mažas. Kiek kainuoja grąžinimas atgal į de? Gal kas bandėte grąžinti? Nemokamo jaučiu nėra biggrin.gif pardavėjas pats amazonas
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2023 02 15, 15:03)
Pirkau iš amazon.de tiesiai į lietuvą džemperį ir dabar supratau, kad bus mažas. Kiek kainuoja grąžinimas atgal į de? Gal kas bandėte grąžinti? Nemokamo jaučiu nėra  biggrin.gif pardavėjas pats amazonas

nepriimkit siuntos
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2023 02 15, 20:00)
nepriimkit siuntos

Bet ten dar yra reikalingi batai vienoje dėžėje unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2023 02 15, 20:00)
nepriimkit siuntos

O nepriėmus siuntos ją grąžina į vokietiją nemokamai? Nereikia susimokėti? Žiūriu išskaidė siuntą ir džemperį atsiųs vieną. Tai galėčiau nepriimt siuntos. Tik ar tada nenuskaičiuos pinigų kaip už grąžinimą?
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 16 vasario 2023 - 11:58

Sveikos. Gal galėtumėte man su Vinted padėti. Pati neperku nauju būdu ir kitiems neparduodu. Savo aprašyme esu parašiusi kad parduodu tik senuoju būdu. Turbut reikėjo ir prie prekės įrašyti? O dabar gavau info kad viena nare tiesiog sumokėjo už mano prekę. Ar gerai suprantu, kad neturiu kitos išeities tik siųsti? O kaip pinigus atgauti iš Vinted? Būsiu dėkinga už patarimus ❤

Atsakyti

Sveikos. Gal galėtumėte man su Vinted padėti. Pati neperku nauju būdu ir kitiems neparduodu. Savo aprašyme esu parašiusi kad parduodu tik senuoju būdu. Turbut reikėjo ir prie prekės įrašyti? O dabar gavau info kad viena nare tiesiog sumokėjo už mano prekę. Ar gerai suprantu, kad neturiu kitos išeities tik siųsti? O kaip pinigus atgauti iš Vinted? Būsiu dėkinga už patarimus ❤

Atsakyti