Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(D'esire @ 2019 06 09, 21:24)
Susidejau biodermos krepsiuka palyginimui, tai fr psl su visais mokesciais gaunasi 30.01€, o uk psl 32,28£ 4u.gif  ax.gif

ir as pabandymui susidejau, nuo 150e gavosi pigiau beveik 3eurai, dar nemaciau ar mokestis prisides. Tai kaip ir nieko ispudingo, plius pauksciu kalba sunku krepsiuka rinkti
Atsakyti
QUOTE(ellinga @ 2019 06 09, 21:11)
Gal susimetam? biggrin.gif turiu apie 150e krepsi, bet vis nesurenku biggrin.gif gal bioderma nuo saules perkat?
Papildyta:

yra kaip ir visur, tik mokesite uz grazinima

Taip Bioderma,man apie 35EUR truksta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(agnulia @ 2019 06 09, 21:49)
Taip Bioderma,man apie 35EUR truksta  biggrin.gif

na 150e tai jau kaip ir 35 biggrin.gif nors kol skundziausi, susirinko 165 biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2019 06 09, 17:36)
Kam aktualu - yoox nemokamas shippas.


Aktualu! Bet velnias nesuprantu, neleidžia man prisijungt iš Bulgarijos, jaučiu reik tų tunnelbear programų, bet nenoriu aš su jom telefono užkišti mad.gif
Atsakyti
QUOTE(ellinga @ 2019 06 09, 20:29)
ir as pabandymui susidejau, nuo 150e gavosi pigiau beveik 3eurai, dar nemaciau ar mokestis prisides. Tai kaip ir nieko ispudingo, plius pauksciu kalba sunku krepsiuka rinkti

Keistai blink.gif nes man nuo 4 produktu jau daugiau ksip 4€ skirtumas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2019 06 09, 15:43)
Visoms ne Es salims tai galioja

Supratau, ačiū! Bet dabar kitas klausimas - jei perku prekę (šiuo atveju žaislą) ir pardavėjas rašo man, kad gali siunčiant nurodyti belekokią sumą, nes siuntimas bus fizinio asmens fiziniam asmeniui, tai ar galima tikėtis, kad muitinei neužklius ta suma? Ar muitinė tikrina viską iš eilės, t.y. ir daiktų kainas, nes atkeliauja ne iš ES šalies?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kirisama: 10 birželio 2019 - 07:55
QUOTE(Kirisama @ 2019 06 10, 07:54)
Supratau, ačiū! Bet dabar kitas klausimas - jei perku prekę (šiuo atveju žaislą) ir pardavėjas rašo man, kad gali siunčiant nurodyti belekokią sumą, nes siuntimas bus fizinio asmens fiziniam asmeniui,  tai ar galima tikėtis, kad muitinei neužklius ta suma? Ar muitinė tikrina viską iš eilės, t.y. ir daiktų kainas, nes atkeliauja ne iš ES šalies?

Vienoje temoje rašė, kad šiuo metu muitinė tikrina daugumą siuntų. Jeigu muitinei kyla įtarimas dėl kainos, jie prašo pateikti mokėjimo patvirtinimą. Aišku paprašykit užrašyti mažesnę kainą, bet ar muitinė praleis - nieks negali atsakyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Beautiful Life @ 2019 06 10, 09:43)
Vienoje temoje rašė, kad šiuo metu muitinė tikrina daugumą siuntų. Jeigu muitinei kyla įtarimas dėl kainos, jie prašo pateikti mokėjimo patvirtinimą. Aišku paprašykit užrašyti mažesnę kainą, bet ar muitinė praleis - nieks negali atsakyti  4u.gif

Supratau, ačiū. Dar pagalvosiu ar verta taip žaisti.
Atsakyti
nu kaip ačiū, kas užrodėt tą žalią striukę iš GAP už 15 €
ką tik gavau, tai labai super, dar už tokia kainą smile.gif
Atsakyti

Sveikos,

kas is kur perkat? gal pajungsit...  :4u: 

Atsakyti

dar klausimas, ka reiskia kai perki amazone zaisla "used like new" ir dar prierasas, kad zaislas bus gamintojo pakuotej. Tai tipo preke ekspozicine ar kazkieno grazinta, bet tiketina nauja, ane?

Tokias gamines kudikio formeles su kaladelem nuziurejau - didelis pokas, 22 eur kaina, o to "used like new" - 12 eur. Db dar nemokamas shipas is DE per eswd, sakau, gal verta surizikuot ir pabandyt.. idomu, neatsius kokio zaislo su defektais? gal bandet kuri tokia bukle pirkt? tiesa, ne zmogus pardavejas, o amazon sandeliai..

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spanguole123: 10 birželio 2019 - 20:24
QUOTE(Spanguole123 @ 2019 06 10, 20:23)
<p>dar klausimas, ka reiskia kai perki amazone zaisla "used like new" ir dar prierasas, kad zaislas bus gamintojo pakuotej. Tai tipo preke ekspozicine ar kazkieno grazinta, bet tiketina nauja, ane?</p>
<p>Tokias gamines kudikio formeles su kaladelem nuziurejau - didelis pokas, 22 eur kaina, o to "used like new" - 12 eur. Db dar nemokamas shipas is DE per eswd, sakau, gal verta surizikuot ir pabandyt.. idomu, neatsius kokio zaislo su defektais? gal bandet kuri tokia bukle pirkt? tiesa, ne zmogus pardavejas, o amazon sandeliai..</p>

rizika cia, bet as kiek bandziau - man rizika pasiteisino.
Parodykit kokios - kazin ar ne tokios, kur as ismest ruosiuosi biggrin.gif
Atsakyti