Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

Vilniuje renku užsakymus iš vok. vaistinės www.myapozone.de ir cocooncenter.co.uk. Atsiemimas N.Vilnia,Liepkalnis,Antakalnis. Tvarkingus krepselius siuskite i kluubnika@yahoo.com
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Mergaitės,priminkite parduotuvę kur gyvūnams viską perkate. Įsigijom šuniuką, visko reikia:)
Atsakyti
Laba diena,
Stalo įrankių iš čia žiūrinėju, gal kas pirkę ir parekomenduotumėte kuriuos?
https://www.1a-neuwa...s...mp;o=3&n=36
Atsakyti
Gal kam netiko nebrangiai pirktos berniukiskos basute 33 dydis arba išaugote ir parduodate dėvėtas?
Atsakyti
QUOTE(gėlužė @ 2019 06 08, 07:22)
Labas rytas 4u.gif

Mergaitės,priminkite parduotuvę kur gyvūnams viską perkate. Įsigijom šuniuką, visko reikia:)

https://www.zooplus.de/
Atsakyti
Jau tikriausiai daug kartų kalbėjote.. bet man tik dabar prireikė ir nerandu atsakymo.

Kokiame pašto skyriuje (Vilniuje) priima GAP grąžinimus nemokamai, registruota siunta? Mano pašto skyriuje pasakė, kad arba gali priimti neregistruotu, arba už siuntimą turiu susimokėti.
Atsakyti
QUOTE(gėlužė @ 2019 06 08, 08:22)
Labas rytas 4u.gif

Mergaitės,priminkite parduotuvę kur gyvūnams viską perkate. Įsigijom šuniuką, visko reikia:)

Kokį įsigijote? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Welina @ 2019 06 08, 10:49)
Jau tikriausiai daug kartų kalbėjote.. bet man tik dabar prireikė ir nerandu atsakymo.

Kokiame pašto skyriuje (Vilniuje) priima GAP grąžinimus nemokamai, registruota siunta? Mano pašto skyriuje pasakė, kad arba gali priimti neregistruotu, arba už siuntimą turiu susimokėti.


GAP nemokamai visur turi priimti, tik siunta bus neregistruota. O jei norit registruoti, teks papildomai ir susimokėti.
Atsakyti
QUOTE(agnulia @ 2019 06 07, 21:06)
Vilniuje renku užsakymus iš vok. vaistinės www.myapozone.de ir cocooncenter.co.uk. Atsiemimas N.Vilnia,Liepkalnis,Antakalnis. Tvarkingus krepselius siuskite i kluubnika@yahoo.com

Myapozone uzsakyta,labai laukiu cocooncenter Bioderma apsaugai nuo saules 30% nuolaida taiko.
Atsakyti
Šiaulietės, kuriam pašte GAP grąžinimui pridavinėjot, kad nebūtų gaišaties kol išsiaiškins. Prisipirkau visokių nesąmonių per išpardavimą. Dar pirmadienį vieną siuntinį gausiu, gal irgi kas netiks, gal galima kelių siuntų prekes kartu sudėti?
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2019 06 08, 10:58)
Kokį įsigijote? bigsmile.gif


cvergsnaucerį juoduką smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gėlužė @ 2019 06 08, 15:40)
cvergsnaucerį juoduką smile.gif

Kaip fainai wub.gif
Atsakyti