Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(Žalia Rūta @ 2019 06 05, 21:47)
O skridot ar su savo ratais riedėjot?
Vis mes neprisiruošiam unsure.gif

Kroatija tikrai grazi salis!!!! Keliavom automobiliais. Geguzes pab.man truko silumos, o birzelio pradzia labai fainai.diena labai silta, vanduo tinkama maudynems. Abu kartu gyvenome netoli Splito.

Ventspilyje n kartu buvota, superinis miestas vaikams.tik geriausi atsiliepimai. Apgyvendinimo ieskodavome per cia, o ne per bookinga https://www.piejuras.lv/lt/
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2019 06 06, 19:53)
Man nepatiko, kur mes buvom, tai negaliu unsure.gif
To grūsti, nes ten yra daug ką įdomaus apžiūrėti - Malborko pilis jau vien ko verta! Sopote ne taip švaru? Ką? biggrin.gif Nesąmonės biggrin.gif O ir molas gražus platus baltas..  wub.gif Labai primena One direction klipą You and I ax.gif
Gdansko senamiestis įspūdingas, nieko panašaus pas mus nėra.

Tai nepalyginama su mūsų pajūriu.

Pritariu. Grįšim dar. Tiek veiklos įvairios. Ir ta palanga su savo basanke ir gintaro muziejum..nu tikrai nera ka veikti su vaikais apart gamtos. O tas pramogas pirkti non stop masinytes traukinukus. Boooring.
Tiek gdanske muzieju vaikams. Vos apejom.
Plius dar gdynia su savo experimental park. I sopota net nespejom. Laiko neuzteko.
O apsistojom tikrai pigiai. Gdanske prezmore rajone. Ir tokios kainos kad pas mus sezono metu uz tokias salygas niekur nerasi. Nu toli tai toli. Bet verta 100 proc.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dangerele: 06 birželio 2019 - 21:36
Gal kas turit assorti nuolaidos kodą? 4u.gif
Atsakyti

Labai reikia KNYGŲ KLUBAS nuolaidos. Gal kas žinote? 

Atsakyti
Gal kas perka SD? ax.gif Prireikė vyrui baltų marškinių trumpom rankovėm, daugiau panašiom kainom nelb žinau kur ieškoti unsure.gif

QUOTE(dangerele @ 2019 06 06, 22:35)
Pritariu. Grįšim dar. Tiek veiklos įvairios. Ir ta palanga su savo basanke ir gintaro muziejum..nu tikrai nera ka veikti su vaikais apart gamtos. O tas pramogas pirkti non stop masinytes traukinukus. Boooring.
Tiek gdanske muzieju vaikams. Vos apejom.
Plius dar gdynia su savo experimental park. I sopota net nespejom. Laiko neuzteko.
O apsistojom tikrai pigiai. Gdanske prezmore rajone. Ir tokios kainos kad pas mus sezono metu uz tokias salygas niekur nerasi. Nu toli tai toli. Bet verta 100 proc.


Mes šiemet pirmą kartą važiuosim į trimiestį, irgi apsistosime tame Gdansko rajone, užsakiau labai pigiai per airbnb, bet gal vasario mėn., t.y. labai iš anksto, dabar jau turbūt tokių kainų nėra smile.gif
Aš tik galvoju kaip čia suderinti poilsį su ekskursijom po trimiestį, nes tiek prisiskaičiau ir tiek POI prisirašiau sau, kad galvoju ar užteks 5 dienų viską apeiti ir apvažiuoti, o gal geriau atsipūsti, nestresuoti ir dalį laiko visgi paplūdimy praleisti biggrin.gif
Dėl atstumo tai mes kelionę pirmyn ir atgal išdėstėme per dvi dienas, t.y. su nakvyne pakeliui, nes ir pakeliui oi kiek visko yra pamatyti, o aš vyro mašinos nevairuoju, tai visa našta jam ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tahoe @ 2019 06 07, 10:35)
Dėl atstumo tai mes kelionę pirmyn ir atgal išdėstėme per dvi dienas, t.y. su nakvyne pakeliui, nes ir pakeliui oi kiek visko yra pamatyti, o aš vyro mašinos nevairuoju, tai visa našta jam  ax.gif

Mes Mikolaikose apsistojome pirmyn, o atgal jau be sustojimo.
Mums 4 dienų buvo mažokai, vienos dienos tikrai trūko.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2019 06 07, 11:03)
Mes Mikolaikose apsistojome pirmyn, o atgal jau be sustojimo.
Mums 4 dienų buvo mažokai, vienos dienos tikrai trūko.


Mes į priekį Kentšyne apsistosime po paskutinės stotelės Vilko Guolis, o atgal Gizycke smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2019 06 03, 20:55)
O man vyno kodo reik, niekas nežinot naujo? biggrin.gif O tai tėtis liko be vynų biggrin.gif

Gal veiks, 10 % - PROMOMAY19
Atsakyti
QUOTE(Kirisama @ 2019 06 07, 16:12)
Gal veiks, 10 % - PROMOMAY19

Man irgi kątik atsiuntė. Niekam nereikia pakvietimo su 5 eur nuolaida?
Atsakyti
Na va, sulaukėm kodo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2019 06 07, 15:04)
Man irgi kątik atsiuntė. Niekam nereikia pakvietimo su 5 eur nuolaida?

Man reikia smile.gif
Atsakyti
Kam reikia vynui kodo, parašykite į AŽ vardą ir emailą - atsiųsiu 4u.gif
Atsakyti