Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

Kaip Jūs grąžinate į tą GAP, nunešiau su etikete į paštą, tai sako čia tokie negalioja, kodas turi būti iš 9 skaičių, bet man tik vieną etiketę davė ten kur į Nyderlandus grąžinimas, ar kažkoks kitoks turi būti ?
Atsakyti
QUOTE(Klaudijaaa @ 2019 06 06, 12:07)
Kaip Jūs grąžinate į tą GAP, nunešiau su etikete į paštą, tai sako čia tokie negalioja, kodas turi būti iš 9 skaičių, bet man tik vieną etiketę davė ten kur į Nyderlandus grąžinimas, ar kažkoks kitoks turi būti ?

Vis dar ne visos paštininkės žino tą lipduką unsure.gif Prašykite, kad skambintų kolegoms / viršininkams. Aš irgi antradienį nunešiau ir nežinojo ką daryti, tai kažkam skambino 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(-Braskeele @ 2019 06 06, 12:45)
As va kaip tik pagooglinau bookinge ta Sopota, Ventspili...nu ir nieko doro. Musu seimai Sopote be 100€ parai nieko padoraus nematau unsure.gif na tai kokio velnio tada grustis prie tos pacios Baltijos Palangos kainom...Na nebent priklausot tai ant musu pajurio varanciai stovyklai biggrin.gif  as tai ne tongue.gif i man tie Palangos ir Turkijos lygintojai kosmosas kazkoks...

aš labai myliu palangą pvz, valgyt gaminu namie. Palangoj uz nakti trim moku 20-30 € nereik varyt Dievo medin biggrin.gif aisku, jei nori gyvent 5* viesbuty ant juros kranto su all in ir moket po dvam euru, kitas reikalas. bet reik bisk suvokt kad tokiu kainu uz tiek nera niekuir, net turkyne.
Atsakyti
QUOTE(-Braskeele @ 2019 06 06, 13:45)
As va kaip tik pagooglinau bookinge ta Sopota, Ventspili...nu ir nieko doro. Musu seimai Sopote be 100€ parai nieko padoraus nematau unsure.gif na tai kokio velnio tada grustis prie tos pacios Baltijos Palangos kainom...Na nebent priklausot tai ant musu pajurio varanciai stovyklai biggrin.gif  as tai ne tongue.gif i man tie Palangos ir Turkijos lygintojai kosmosas kazkoks...

Tai Sopote ir ne tokių kainų yra kur viešbučiai ant jūros kranto. Mum tiktų kažkur netoli, nebūtina pačiam Sopote. Man mūsų jūra geriau patinka nei visokiose turkijose, kur išlindus po dušu dar reikia eiti.
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2019 06 06, 13:12)
sakai Graikijos salos? Santorinyje birzelio pabaigoj +52, Kretoj liepos vidury +45.

Maljorka kaip ir sakiau nerealus krastas, suprantu kodel vokieciai ten varo. Tobulas klimatas. Beje nors sala vos keliu 100 km plocio, bet siaureje visada vesiau nei Palmoje biggrin.gif


Nu nebūtina orientuotis į max temperatūras, ir dar nereiškia kad visas dienas tiek ir bus biggrin.gif Be to yra Korfu, kuri visai kitoj Graikijos pusėj.


Merginos, kiek į kitą temą. Gal kas prisimena kaip vadinasi vaistai nuo vėjaraupių? Čia tie, kur skirti skrandžio gydymui. Kai nebuvo aktualu, tai ir neužfiksavau. Ačiū kas primins 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrusi @ 2019 06 06, 16:04)
Merginos, kiek į kitą temą. Gal kas prisimena kaip vadinasi vaistai nuo vėjaraupių? Čia tie, kur skirti skrandžio gydymui. Kai nebuvo aktualu, tai ir neužfiksavau. Ačiū kas primins 4u.gif

Almagel A
Atsakyti
QUOTE(Beautiful Life @ 2019 06 06, 12:12)
Vis dar ne visos paštininkės žino tą lipduką unsure.gif  Prašykite, kad skambintų kolegoms / viršininkams. Aš irgi antradienį nunešiau ir nežinojo ką daryti, tai kažkam skambino  4u.gif

Aišku, sakė pirmą kartą mato tokį lipduką, niekas nebuvo atnešęs biggrin.gif Tikiuosi kaip nors išspręs. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(magute @ 2019 06 06, 17:06)



Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Klaudijaaa @ 2019 06 06, 13:07)
Kaip Jūs grąžinate į tą GAP, nunešiau su etikete į paštą, tai sako čia tokie negalioja, kodas turi būti iš 9 skaičių, bet man tik vieną etiketę davė ten kur į Nyderlandus grąžinimas, ar kažkoks kitoks turi būti ?

Kauno Centriniame pašte, kai nunešiau, tai paklausiau, ar žino ką daryti. Sakė jie gavę raštą iš Vilniaus kaip elgtis su GAP'o siuntom 4u.gif Kitur Kaune nabandžiau smile.gif
Atsakyti
Gal kas nors perkate Gap ir galetumet prijungti su 1 pirkiniu? Idealiausia butu Vilnius 4u.gif
Atsakyti
Primigi zieminiai ilgaauliai UK2 tik 15sv
https://amzn.to/2WxMyK5
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2019 06 06, 12:34)
Gal galit parekomenduot kur apsistoti, kad kaina ne kosmosas būtų.

Man nepatiko, kur mes buvom, tai negaliu unsure.gif

QUOTE(-Braskeele @ 2019 06 06, 12:45)
As va kaip tik pagooglinau bookinge ta Sopota, Ventspili...nu ir nieko doro. Musu seimai Sopote be 100€ parai nieko padoraus nematau unsure.gif na tai kokio velnio tada grustis prie tos pacios Baltijos Palangos kainom...Na nebent priklausot tai ant musu pajurio varanciai stovyklai biggrin.gif  as tai ne tongue.gif i man tie Palangos ir Turkijos lygintojai kosmosas kazkoks...

To grūsti, nes ten yra daug ką įdomaus apžiūrėti - Malborko pilis jau vien ko verta! Sopote ne taip švaru? Ką? biggrin.gif Nesąmonės biggrin.gif O ir molas gražus platus baltas.. wub.gif Labai primena One direction klipą You and I ax.gif
Gdansko senamiestis įspūdingas, nieko panašaus pas mus nėra.

Tai nepalyginama su mūsų pajūriu.
Atsakyti