Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(irmante @ 2019 06 06, 09:21)
<p>per ka perkat is UK. Labas smile.gif</p>

Per eshopa as perku, kartais per tarpininke is tam tikru pardu

QUOTE(kryyste @ 2019 06 06, 09:44)
Pas kaimynus į Ventspilį! Puikūs paplūdymiai, o jei bus prastas oras siaip veiklos yra.

Mes vis neissiruosiam i ta Ventspili, nors visi giria. Bet man kazkaip susidare ispudis, kad ten problem su apgyvendinimu, as tu visokiu butu nemegstu...na tiesiog, as tokia gan britki esu, visada renkames viesbucius poilsiui. Pajuryje turim savo buta, tai man i svetimus vaziuot no no no...Bulgarijoje gyvenom aparamentu tipo viesbutyje, tai ten kaip ir butas, naujas, sviesus, grazus, ir ji tvarko kasdien kambarines, tai tada man ok,o maltis savaite ir paciai ten sluota mojuot, kai smelio prinesa, tai aciu, ne. Zodziu, as buoze ir man Ventspilio atostogu formatas nea. Bandziau ziurinet viesbucius, tai ne kazka ten su jais, kazkokia caro ruriko laiku keli yra ir tiek unsure.gif

QUOTE(Žalia Rūta @ 2019 06 06, 09:51)
Ir Lenkijoj smagu - Sopotas, Gdanskas. Tiek pailsėti, tiek pamatyti yra ką bigsmile.gif

Svarstem i ta Sopota keliom dienom, bet dabar net nezinau. Buvo pernai mano pazistama, tai sake pas mus pajury geriau biggrin.gif Svaresnis pliazas...apgyvendinimas ten nepigus kiek paziurejau (na pagal savo kriterijus), tai net nezinau ar verta...su vaikais savo as po Gdansko senamiesti neprivaiksciosiu biggrin.gif
Atsakyti

sveikos, 

kas is kur ka perkt? gal pajungsit? :) mane vaikiskos prekes labiau domina, dar namams...  :4u: 

Atsakyti
Gavau perdidelę berniukišką parką iš gap https://www.gap.eu/g.../309096270.html Keisčiau į mažesnę. Turiu L, noriu M.
Arba nupirkčiau M dydį už išpardavimų metu buvusią kainą.
Atsakyti
QUOTE(kryyste @ 2019 06 06, 07:44)
Pas kaimynus į Ventspilį! Puikūs paplūdymiai, o jei bus prastas oras siaip veiklos yra.

ten jau buvom. ir siemet dar vaziuosim. vaikai nori kazkur skristi smile.gif nesvarbu kur, svarbu skristi smile.gif
Atsakyti

https://www.uniqlo.c...id=IDkaws-women

Sunus uzsimane sios kolekcijos, tai be sansu uzsakyt. Viskas uzluzo per 5 sekundes. Amerikej nespejau. Cia apmoket be sansu :(

Atsakyti
Gal kas renkate cocooncenter.co.uk? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2019 06 06, 10:00)
ten jau buvom. ir siemet dar vaziuosim. vaikai nori kazkur skristi smile.gif nesvarbu kur, svarbu skristi smile.gif

tada i maljorka, ten nebūna zverisku karsciu ir labai yra ka veikti, nepaprasta gamta, maistas ir ttt
Atsakyti
Sveikos, ar yra čia tėvelių, kurių vaikai lankė/lanko Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinę mokyklą? Žinau, kad aš čia biškį ne į temą, bet gal labai nesupyksit 4u.gif kaip ten su uniforma, labai griežtai žiūri? Ar galima patiems sukomplektuoti ir tik mokyklos emblemą prisiūti? Ar toleruoja, jei berniukas su džinsais?
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2019 06 06, 12:04)
tada i maljorka, ten nebūna zverisku karsciu ir labai yra ka veikti, nepaprasta gamta, maistas ir ttt


Maljorka, Sardinija, Graikijos salos. Salose nėra taip karšta kaip žemyne. Maljorkoj ir Sardinijoj esam buvę liepos mėn. Ir vienur, ir kitur keliavom po visą salą, viskas O.k.
Kai buvom Maljorkoj, man kelis rytus net vėsoka buvo. Lietuvoj tuo metu buvo karščiau. Su orais loterija visur, ne tik Lietuvoj biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrusi @ 2019 06 06, 12:00)
Maljorka, Sardinija, Graikijos salos. Salose nėra taip karšta kaip žemyne. Maljorkoj ir Sardinijoj esam buvę liepos mėn. Ir vienur, ir kitur keliavom po visą salą, viskas O.k.
Kai buvom Maljorkoj, man kelis rytus net vėsoka buvo. Lietuvoj tuo metu buvo karščiau. Su orais loterija visur, ne tik Lietuvoj  biggrin.gif

sakai Graikijos salos? Santorinyje birzelio pabaigoj +52, Kretoj liepos vidury +45.

Maljorka kaip ir sakiau nerealus krastas, suprantu kodel vokieciai ten varo. Tobulas klimatas. Beje nors sala vos keliu 100 km plocio, bet siaureje visada vesiau nei Palmoje biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2019 06 06, 09:51)
Ir Lenkijoj smagu - Sopotas, Gdanskas. Tiek pailsėti, tiek pamatyti yra ką bigsmile.gif

Gal galit parekomenduot kur apsistoti, kad kaina ne kosmosas būtų.
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2019 06 06, 13:34)
Gal galit parekomenduot kur apsistoti, kad kaina ne kosmosas būtų.

As va kaip tik pagooglinau bookinge ta Sopota, Ventspili...nu ir nieko doro. Musu seimai Sopote be 100€ parai nieko padoraus nematau unsure.gif na tai kokio velnio tada grustis prie tos pacios Baltijos Palangos kainom...Na nebent priklausot tai ant musu pajurio varanciai stovyklai biggrin.gif as tai ne tongue.gif i man tie Palangos ir Turkijos lygintojai kosmosas kazkoks...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Braskeele: 06 birželio 2019 - 12:19