Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

Ar perkate iš šios parduotuvės? Kaip drabužių kokybė? www.matalan.co.uk

Atsakyti

sveikos, mergaites,

gal kas artimiausiu metu perka is smiggle ir pajungtu? 

klausimas del penalo ketvirtokui... ko gero sitas jau per didelis:

https://www.smiggle....e?colour=SILVER

o ar turit kas nors va toki? ar patogus? https://www.smiggle....j6YDxOQI0LUew==

jauciu tarska barska ten tame antrame viskas, ane? nes toks is plastiko...

Atsakyti
aš irgi norėčiau prisijungti prie Smiggles ax.gif
Atsakyti
Gal galit rekomenduoti kokią siuvėją ar firmą, kur siuva vaikiškas kepures, movas ir pan? Radau per FB puoškis.com, bet visai nebendraujantys kažkokie :hm o kepuryčių gražių turi....
Atsakyti
QUOTE(Kirisama @ 2019 05 28, 10:27)
Gal galit rekomenduoti kokią siuvėją ar firmą, kur siuva vaikiškas kepures, movas ir pan? Radau per FB puoškis.com, bet visai nebendraujantys kažkokie :hm o kepuryčių gražių turi....


Aš jau ne pirmą kartą užsisakinėju iš "Pasiuta su meile", tai normaliai bendraujanti ir rūbeliai puikūs smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tahoe: 28 gegužės 2019 - 10:55
QUOTE(Tahoe @ 2019 05 28, 11:45)
Aš jau ne pirmą kartą užsisakinėju iš "Pasiuta su meile", tai labai bendrajantys ir rūbeliai puikūs smile.gif

Ačiū, pažiūrėsiu pas juos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tahoe @ 2019 05 28, 11:45)
Aš jau ne pirmą kartą užsisakinėju iš "Pasiuta su meile", tai normaliai bendraujanti ir rūbeliai puikūs smile.gif

Pažiūrėjau.... visai ne mano skonio jų darbeliai verysad.gif
Atsakyti

dar yra pupiai FB, atrodo stilingai.. ;) neteko pirkt kol kas, bet audziu minti kada uzsisakyt :)

Atsakyti

Šiandien vakare arba rytoj iš ryto norėčiau daryti Sportdirect užsakymą. Gal kas norėtų prisijungi ir pasidalinti siuntimą. Vilnius, Bet galiu ir isųsti paštomatu

Atsakyti
Gal kas matėte odinių basučių berniukui 22-23 dydžio gera kaina? Būtų gerai iki 35 eur. ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Spalvota spinta siuva. Kam patinka spalvos (pvz man biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE(Spanguole123 @ 2019 05 28, 13:33)
<p>dar yra pupiai FB, atrodo stilingai.. ;) neteko pirkt kol kas, bet audziu minti kada uzsisakyt smile.gif</p>


QUOTE(Žalia Rūta @ 2019 05 28, 14:38)
Spalvota spinta siuva. Kam patinka spalvos (pvz man  biggrin.gif )


Ačiū!!! Pažiūrėjau, na iš pupių pasirinkt galima, bet tai kaip visi į fb įsikraustę biggrin.gif prisikėlę foto ir jokios info, tipo įdomu, rašyk žinutę, o mes pagalvosim ar atsakyti blink.gif o jei man tik kaina įdomu?
Atsakyti