Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(pokahonta @ 2019 02 13, 12:15)
<p>sveikos,as irgi prie amazon fr noreciau prisijungti (Vilnius)</p>


Aš taip pat prisijungčiau 4u.gif
Atsakyti
Sveikos.Aš su klausimu.Kur perkate pakaitines galvutes Braun elektriniam šepetėliui?
Pažiūrėjau amazon.de, palygimus su LT juokingos kainos,bet reikia turėti Prime narystę. ax.gif
Atsakyti
Ecco moteriški 40 dydis 35,92 eur.
https://www.amazon.f...m...;th=1&psc=1
Atsakyti
gal kas noretų greitu laiku prisijungti prie kontakt.lęšių iš
www.szkla.com 4u.gif
Atsakyti

jausmas, kad visi kazkur perka, labai noriu prisijungti! :)

o va kontaktiniu lesiu nereikia... :(

Atsakyti

Spanguole123, 13 Vas 2019 - 14:06, parašė: jausmas, kad visi kazkur perka, labai noriu prisijungti! :) o va kontaktiniu lesiu nereikia... :(
Jei is amazon, tai dazniausiai kiekvienas pats sau perka. Labai retai kas kviecia prie amazon jungtis.

 

Atsakyti

Renku COCOONCENTER.CO.UK

Užsakymą siųsti vitavita26@gmail.com

Atsiėmimas Kaune, Dainavoje arba persiųsčiau lpexpress. 

Atsakyti
Priimsiu vieną žmogu Amazon fr siuntimui padalinti tanitaaa761@gmail.com Vilnius
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nieko_sau: 13 vasario 2019 - 15:59
QUOTE(norala @ 2019 02 13, 13:14)
gal kas noretų greitu laiku prisijungti prie kontakt.lęšių iš
www.szkla.com 4u.gif


O jų siuntimas nuo kažkiek nemokamas, ar tiesiog kooperuojatės siuntimui pasidalint? Mokat zlotais? Sunku man ten susigaudyt, lenkiškai ne ką suprantu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(norala @ 2019 02 13, 14:14)
gal kas noretų greitu laiku prisijungti prie kontakt.lęšių iš
www.szkla.com 4u.gif


Vakare atsiųsiu išsirinkus 4u.gif
Atsakyti

as is amazon.co.uk irgi pati sakausi, dabar vaikam kelis zaislus siunciausi,kuriu nera LT, tai net 17 svaru sumokejau uz siuntima... mielai pasidalinus buciau su kuo nors islaidas :)

 

o kas daugiau kur sakosi ir butu galima jungtis?

 

kaip del GAP?

Atsakyti
Reikia patarimo 4u.gif Sausio pradzioj uzsisakiau is crocs.eu, kai gavau siunta, nebuvo 2 poru crocs. Suma nuskauciavo kaip uz pilna siunta. 01.22 jiems parasiau, paklausiau del tu 2 poru, jie atrase, kad ju nebebuvo ir todel neisiunte, o pinigus grazins per 14 darbo dienu. Vakar pasitkrinu banka, ziuriu grazinimo dar nera, parasau jiem siandien laiska, kad dar nera pinigu, jie man atraso, kad nuskauciavo nepilna suma ir jie nieko neturi grazinti. Nusiunciu paypal israsa ir Luminor banko israsa, kur matosi, kad nuskaiciuota pilna suma, jie vel man atraso, kad pas juos sistemoj rodo nuskaiciuota be tu 2 poru ir viskas. Patikrinau banko israsa gal jau koki 10 kartu, tikrai niekas negrazinta ir nuskaiciuota pilna suma. Kur kreiptis? Nezadu palikti 35 eur jiems blink.gif
Atsakyti