Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(irmante @ 2018 03 16, 11:18)
<p>Aciu Carlin,
</p><p>Automatinis gal ir nera butinybe, nes gyvena ten visa laika, ne sodui, tai langa gali atidaryt pati. Vistiek po kiema vaiksto.</p><p>Plevele dengtas buvo iki siol, bet jau sugedo, nera kam pastatyt naujo, zentai tokiais darbais nelabai smile.gif</p><p>paprasciau uzsakyt, sumoket, o per velykas visi susirinke gal sutvers kaip nors saslykus bekepant  smile.gif</p>

Blogai, kai siuolaikiniai zentai tinkami tik prie saslyku unsure.gif
Atsakyti

Sveikos,

gal kad 2 val begyje is amazon.de norit pirkti? :) jungciausi pristatymui pasidalinti :) mano preke lb mazo svorio.

Atsakyti
QUOTE(irmante @ 2018 03 16, 12:18)
<p>Aciu Carlin,
</p><p>Automatinis gal ir nera butinybe, nes gyvena ten visa laika, ne sodui, tai langa gali atidaryt pati. Vistiek po kiema vaiksto.</p><p>Plevele dengtas buvo iki siol, bet jau sugedo, nera kam pastatyt naujo, zentai tokiais darbais nelabai smile.gif</p><p>paprasciau uzsakyt, sumoket, o per velykas visi susirinke gal sutvers kaip nors saslykus bekepant  smile.gif</p>

jei zentai nelabai rinkime tai sudetinga ten, mama isigijo toki, tai net nevargino savo vyru, tecio ir brolio, pasiemme sus urinkimu ir ramu, nes patyre meistari rinko pusdieni ta siltnami, nes icementavo net i zeme kuolus, kad nenunestu ten jo 4u.gif
Atsakyti
Renkames į kompaniją pirkimui iš zooplus.de
Esam trise, ir siuntimą dalinsimes ant prisijungtu skaiciaus.
Noresiu vakare uzsakyti.
Atsakyti
QUOTE(irmante @ 2018 03 16, 11:18)
<p>Aciu Carlin,
</p><p>Automatinis gal ir nera butinybe, nes gyvena ten visa laika, ne sodui, tai langa gali atidaryt pati. Vistiek po kiema vaiksto.</p><p>Plevele dengtas buvo iki siol, bet jau sugedo, nera kam pastatyt naujo, zentai tokiais darbais nelabai smile.gif</p><p>paprasciau uzsakyt, sumoket, o per velykas visi susirinke gal sutvers kaip nors saslykus bekepant  smile.gif</p>


Jei žentais tokiais darbais nelabai, tai žinokit ir su susrinkimu bus bėdų biggrin.gif mano vyras ne prie ūkio, nors pagal išsilavinimą inžinierius, bet uošvienei vardan naminių pomidorų vaikams pažadėjo surinkti (aišku nežinodamas kas jo laukia), nes surinkimo kaina tikrai didelė pasirodė. Nu ir žinokit prasikeikė... ten tiek reikalų, ardė kelis sykius, skambino pardavėjui, rinko vos ne on-line su juo kalbėdamas. Sakė būtų žinojęs, būtų ramia širdimi sumokėjęs ir geriau šašlykiuką čirškindamas būtų žiūrėjęs kaip renka. Tai geriau pataupykit žentų nervus biggrin.gif nes ten ne Lego surinkti biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(padraika22 @ 2018 03 16, 13:58)
Blogai, kai siuolaikiniai zentai tinkami tik prie saslyku  unsure.gif


O kas čia blogo? Kiekvienas turi dirbt savo darbą smile.gif
Beje, šašlykus gerus iškept irgi reikia mokėti. Būtų blogai, jei net jų neiškeptų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Carlin: 16 kovo 2018 - 14:59

Jasna merginos, paskambinau pardavejui sutarem, duos meistriuku kontaktus, kur surenka.

Jiems (zentams)taip pat manau bus paprasciau susimetus pamoket. Vienas yra toks draugaujantis su varsciukais, bet manau per sventes nores labiau pailset su kitais, nei knistis visa diena. 

MB ir kaip Carlin sako, jog kiekvienas turi dirbt savo darba. Jis nei prie elektros nei prie remontu nelenda.

Atsakyti
QUOTE(irmante @ 2018 03 16, 15:07)
<p>Jasna merginos, paskambinau pardavejui sutarem, duos meistriuku kontaktus, kur surenka.</p><p></p><p>Jiems (zentams)taip pat manau bus paprasciau susimetus pamoket. Vienas yra toks draugaujantis su varsciukais, bet manau per sventes nores labiau pailset su kitais, nei knistis visa diena. </p><p></p><p>MB ir kaip Carlin sako, jog kiekvienas turi dirbt savo darba. Jis nei prie elektros nei prie remontu nelenda.</p>

Mūsiškiai patys rinko. Visą savaitgalį. Pisec buvo. Paskui dar vieną savaitgalį. Nes pamatus liejo, paskui jau patį šoltnamį statė. Bet dabar toks visai neblogas jis stovi. Bent jau vaizdas jo padorus.
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2018 03 16, 15:13)
Mūsiškiai patys rinko. Visą savaitgalį. Pisec buvo. Paskui dar vieną savaitgalį. Nes pamatus liejo, paskui jau patį šoltnamį statė. Bet dabar toks visai neblogas jis stovi. Bent jau vaizdas jo padorus.


Tai mano vyras irgi surinko per savaitgalį, tiksliau mes abu rinkome. Bet daugiau to pakartot nesinorėtų biggrin.gif
Aš pati tėvams sode baldus surinkinėjau, nes mano tėtis irgi ne prie ūkio, o su instrukcijomis jam į senatvę išvis sunku. Ir namie esu ne vieną baldą surinkus biggrin.gif bet tas šiltnamis buvo kažkas iš raketų mokslo biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti

Dėl šitų batų konkrečiai nepasakysiu, bet mūsų 40d. atitinka 7UK 4u.gif

 


Ačiū. Man ir atrodo, kad čia SD nugrybavo. Šiaip  man reikia UK6 (t.y. mūsų apie 39), bet tas jų 40 skliaustuose ir sumakalavo. Na tikiuos ateis normalus 6, o ne 7 :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo debesiuke:): 16 kovo 2018 - 15:56
QUOTE(AlmaJa @ 2018 03 16, 15:39)
Renkames į kompaniją pirkimui iš zooplus.de
Esam trise, ir siuntimą dalinsimes ant prisijungtu skaiciaus.
Noresiu vakare uzsakyti.


Pas juos buvo atsiradęs siuntimo moketis apie 13 Eur nesvarbu nuo u-sakymo sumos. dabar yra dar? nežiūrėjau pati.
Atsakyti

Siandien as tik su pageidavimais :) Gal kur matet padoria kaina uzsisakyt ar gal kur koks kodukas yra 

Reikia Adidas superstars ir Nike Air Huarache moterisku 40, nes manau jei bus pamazinti is vaikisku 7 dydzio jau gali but mazi. Taip Nike Air max uzsakiau dukrai junior 7 ir mazi. 

Baigia visas smegenis isuzt, bet negaliu sau leist pirkt is https://sizeer.lt/ni...zine-aa0524-600

Atsakyti
QUOTE(irmante @ 2018 03 16, 19:21)
<p>Siandien as tik su pageidavimais smile.gif Gal kur matet padoria kaina uzsisakyt ar gal kur koks kodukas yra </p><p></p><p>Reikia Adidas superstars ir Nike Air Huarache moterisku 40, nes manau jei bus pamazinti is vaikisku 7 dydzio jau gali but mazi. Taip Nike Air max uzsakiau dukrai junior 7 ir mazi. </p><p></p><p>Baigia visas smegenis isuzt, bet negaliu sau leist pirkt is <a data-ipb='nomediaparse' href='https://sizeer.lt/nike-wmns-air-huarache-run-sd-moterims-nike-rozine-aa0524-600'>https://sizeer.lt/nike-wmns-air-huarache-run-sd-moterims-nike-rozine-aa0524-600</a></p>
jei butent rozines spalvos, tai visur kur pigiau - visur isparduota smile.gif
https://www.sneakerb...mushroom-2.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Loram: 16 kovo 2018 - 19:18