Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(Maja Di @ 2018 03 14, 20:36)
taip, per app perkant.


Ar persiustumet i kita miesta? Jei taip, parasykite, kur siusti uzsakyma 4u.gif
Atsakyti
Užsakinesiu iš sportsdirect.com
Gal butu norinciu prisijungti?

Kaunas, bet galeciau ir persiųsti į kitus miestus.
Atsakyti
QUOTE(Kirisama @ 2018 03 14, 15:16)
Tikriausiai, kad ne, juk brangu, pas mus su -30 proc nuolaidom geresnės kainos gaunasi. Aišku, pasirinkimo nepalyginsi su jais.

Supratau 4u.gif. Gaila verysad.gif Bet juk daug ko pas mus nėra verysad.gif O ir reikėtų to, ko nėra
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo al-ta: 15 kovo 2018 - 00:07
QUOTE(Anette @ 2018 03 14, 19:25)
Mergiukai,patarkit, kaip geriau is amazon.de siustis? Gal per vokiska adresa pigiau, negu tiesiai is amazono i lt?  4u.gif Man paskaiciavo 15eu uz siuntima ....


Žiūrint, kokios prekės. Jei pvz vaikiški rūbai/batai, tai pigiausiai išeina per UK nuomos adresą pirkti smile.gif
t.y. siunti į UK, prideda pristatymo išlaidas bet minusuoja PVM smile.gif Galima visai neblogai sutaupyti, jei suma didesnė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AlmaJa @ 2018 03 15, 00:36)
Užsakinesiu iš sportsdirect.com
Gal butu norinciu prisijungti?

Kaunas, bet galeciau ir persiųsti į kitus miestus.


Pamiršau pamineti kad bus 20% nuolaida.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AlmaJa: 15 kovo 2018 - 00:35
Sveikos

Gal kas planuojat eiti į Amber trip parodą? Galiu atsiųsti pakvietimą el. paštu.Reiktų atsispausdinti.
Pakvietimą galima dauginti.
Atsakyti
https://www.booking....s/23_8/67d1c5f6 4u.gif
10proc nuolaida...
Atsakyti

Gal kas gali pakomentuoti?

Kaip dabar su George pakeitimais, kaip jie čia pradėjo skaičiuoti, kiek ima nuo sumos procentų niekaip nebesuprantu?

https://global.georg...default,sc.html

As ir nerandu informacijos ju puslapyje... 

dabar per tarpininke jau bus pigiau pirkt :(

Atsakyti

Sveikos! Padėkite nupirkti vaikui basutes  :D  :D  :D 

Niekaip nesuprantu aš angliškų dydžių. Man reikėtų 25-26 eu dydžio, tai koks čia būtų pagal juos? Prie vienų batų parašyti tik skaičiukai, prie kitų dar žodelis Child... Pasimečiau. Tiek daug lentelių ir visur skirtingai...  :hmm:​ 

Atsakyti
QUOTE(Lue @ 2018 03 15, 10:48)
<p>Sveikos! Padėkite nupirkti vaikui basutes  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif </p><p>Niekaip nesuprantu aš angliškų dydžių. Man reikėtų 25-26 eu dydžio, tai koks čia būtų pagal juos? Prie vienų batų parašyti tik skaičiukai, prie kitų dar žodelis Child... Pasimečiau. Tiek daug lentelių ir visur skirtingai...  hmm.gif​ </p><p></p>


UK8 arba UK9 (child).
UK8 daugiau atitinka 24-25 , o UK9 - 26-27
Tai dar nuo modelio priklauso kuris jums labiau tiktų... Aš gal UK9 imčiau
Dar jei abejojate, gal pavyks susirasti Mūsų Mažyliuose tokias, paprašykit kad pamatuotų vidpadį smile.gif
Atsakyti

O tie dydžiai kur eina tik su skaičiais, kaip juos suprasti? 

Atsakyti
QUOTE(Lue @ 2018 03 15, 11:22)
<p>O tie dydžiai kur eina tik su skaičiais, kaip juos suprasti? </p>

jūs gal konkrečią nuorodą geriau įdėkite , nes dabar tikrai neaišku ko klausiate smile.gif

Jei tikrai vaikiški batai, su kokiais mikimauzais , tai ten ir būna CHILD , papildomai gali nerašyti.

jei batai tokie, kur tinkami ir mažesniam, ir didesniems, tai gali būti jau pažymėta kur CHILD , o kur ne
Nes 8 CHILD atitinka 24d, o 8 be CHILD - gal kokį 41d
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MuseZuze: 15 kovo 2018 - 10:28