Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(Razina @ 2018 03 14, 13:05)
<p>Ne, dar negavau. Dėjau daug vilčių į juos... O kas juose ne taip? Dabar net sulaukti nesinori jų smile.gif</p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="lina0612" data-cid="72035641" data-time="1521028821"><div><p>Jau gavote? As turiu nupirkus i prieki. Bet man nepatiko. Senesnis man labiau patinka. Rudeni parduosiu</p></div></blockquote><p></p>

Man seni grazesni. Situ lipukas man grubiai atrodo. Aisku dar jie gerokai didesni. Galbut jei buciau pirkus dabar nesiojama dydi. Gal kitaip atrodytu. Jei bus pasirinkimas pirksiu tik senesni modeli.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lina0612: 14 kovo 2018 - 17:18
QUOTE(Maja Di @ 2018 03 14, 10:44)
Gal Šiauliuose kas perkat SD? Galėčiau ir pati parinkti su 20 proc nuolaida siuntimui pasidalinti.

Jeigu pirksite, su keliom prekem prisijungsiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aijos @ 2018 03 14, 18:39)
Jeigu pirksite, su keliom prekem prisijungsiu  mirksiukas.gif

Junkites,as irgi jau nusiuntus mirksiukas.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(aijos @ 2018 03 14, 18:39)
Jeigu pirksite, su keliom prekem prisijungsiu  mirksiukas.gif

Gerai, tada trise būtume. Labai senai pirkau, siuntimas kaip kyla, nuo svorio ar nuo kainos?
Atsakyti

Mergiukai,patarkit, kaip geriau is amazon.de siustis? Gal per vokiska adresa pigiau, negu tiesiai is amazono i lt? 4u.gif Man paskaiciavo 15eu uz siuntima ....
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2018 03 14, 18:24)
Gerai, tada trise būtume. Labai senai pirkau, siuntimas kaip kyla, nuo svorio ar nuo kainos?

As tai nepirkusi is ten, nezinau ju siuntimo sistemos isvis...
Atsakyti

Man seni grazesni. Situ lipukas man grubiai atrodo. Aisku dar jie gerokai didesni. Galbut jei buciau pirkus dabar nesiojama dydi. Gal kitaip atrodytu. Jei bus pasirinkimas pirksiu tik senesni modeli.

Dėkui. Jau ramiau  laukti :). Gal tikrai dydis pagal esamą kojytę neatrodys taip blogai. Ačiū, kad pasidalinote! 

Atsakyti

Mergiukai,patarkit, kaip geriau is amazon.de siustis? Gal per vokiska adresa pigiau, negu tiesiai is amazono i lt? 4u.gifMan paskaiciavo 15eu uz siuntima ....

Priklauso nuo prekės svorio ir t.t. jei sunki, gali neapsimokėt pirkt per adresą. Žiūrėkit pagal svorio įkainius nuomos adresų.

Atsakyti
QUOTE(Dziugile @ 2018 03 14, 19:48)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Anette" data-cid="72035981" data-time="1521044717"><div><p>Mergiukai,patarkit, kaip geriau is amazon.de siustis? Gal per vokiska adresa pigiau, negu tiesiai is amazono i lt? vartotojo įkelta nuotraukaMan paskaiciavo 15eu uz siuntima ....</p></div></blockquote><p>Priklauso nuo prekės svorio ir t.t. jei sunki, gali neapsimokėt pirkt per adresą. Žiūrėkit pagal svorio įkainius nuomos adresų.</p>

dar ir gabaritus ir ar vieną prekę perkat, ar kelias. Aš pirkau tris ir Amazon išsiuntė kiekvieną atskirai, tai neapsimoka per nuomos adresą.
Atsakyti
Prisijunkit kas dar prie SD, kad po 4 eur siuntimas gautųsi, dabar esam trise. Naudosiu 20 proc nuolaidą
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maja Di: 14 kovo 2018 - 20:33
QUOTE(Maja Di @ 2018 03 14, 20:31)
Prisijunkit kas dar prie SD, kad po 4 eur siuntimas gautųsi, dabar esam trise. Naudosiu 20 proc nuolaidą


Ar yra -20 % ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laurita99as @ 2018 03 14, 21:34)
Ar yra -20 % ? 4u.gif

taip, per app perkant.
Atsakyti