Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(padraika22 @ 2018 03 13, 12:58)
Taip, siauliuose maximoje. Nei prasymo nereikejo rasyti,nieko. Iskart nuejau i informacija ir viskas puikiai issisprende


Pagal taisykles ir žaislų negalima grąžinti ar keisti, bet esu ne kartą tai Maximoje darius, nebuvo jokių bėdų.
Atsakyti
QUOTE(Lyn @ 2018 03 13, 11:13)
gal kas  renkat  cofferista.com?

Galėčiau parinkt Cofferista,jei atsirastu daugiau norinčių.Tik Vilnius.
Atsakyti
Turiu rūbams batams 20 proc. Mytoys 20MSKY4DXWNK
Atsakyti
Ar pavyko kam pirkti su lietuviška kortele columbiasportswear.co.uk?
Paypalą atmetė, Visa kortelę priėmė, patvirtino pačioje el.parduotuvėje užsakymą, bet patvirtinmo el.paštu nesulaukiu, neramu ar tik neatmes unsure.gif
Atsakyti
Pirkčiau Zooplus.de, gal kas norėtų prisijungti Kaune siuntimui pasidalinti. Rašyti a.ž.
Atsakyti

Gal kas gali pakomentuoti?

Kaip dabar su George pakeitimais, kaip jie čia pradėjo skaičiuoti, kiek ima nuo sumos procentų niekaip nebesuprantu?

https://global.georg...default,sc.html

Atsakyti

Ar pavyko kam pirkti su lietuviška kortele columbiasportswear.co.uk?
Paypalą atmetė, Visa kortelę priėmė, patvirtino pačioje el.parduotuvėje užsakymą, bet patvirtinmo el.paštu nesulaukiu, neramu ar tik neatmes unsure.gif

Aš pirkau su swedbank kortele, bet billing adreso neleido Lt rašyt  tai rašiau UK draugės adresą į kurį siunčiau  :4u:​ 

Atsakyti

Ar yra galiojantis Knygu klubo nuolaidos kodas?

Atsakyti
Gal kas pirkote siandien is vente-privee Timberlandus, prisijungciau pasidalinti siuntimo islaidas 4u.gif
Atsakyti
gal kam kontaktinių lešių reikia? pirksiu iš www.szkla.com. Taiko papildomai 13% nuolaidą.
Vilnius.
Atsakyti
gal kas Klaipdoje rinktu coffeerista.com smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2018 03 13, 18:51)
gal kas Klaipdoje rinktu coffeerista.com smile.gif

O gal kas renka su persiuntimu per Lpekspres ar Omniva paštomatą? Man reiktų vienos rūšies pupelių 8 kg smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asese: 13 kovo 2018 - 19:25