Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(-Braskeele @ 2018 03 13, 11:08)
Vat koks skirtumas mirksiukas.gif

6.362 straipsnis. Daiktų keitimas ir grąžinimas

1. Pirkėjas turi teisę per keturiolika dienų nuo ne maisto daiktų perdavimo jam, jeigu pardavėjas nėra nustatęs ilgesnio termino, pakeisti nusipirktus daiktus pirkimo ar kitoje pardavėjo nurodytoje vietoje analogiškais kitokių matmenų, formos, spalvos, modelio ar komplektiškumo daiktais. Jeigu keičiant daiktus susidaro kainų skirtumas, pirkėjas su pardavėju privalo atsiskaityti pagal perskaičiuotas kainas.

Čia tuo atveju jei keiti ne tą pačią bet tarkim kitokio modelio.
Atsakyti
QUOTE(-Braskeele @ 2018 03 13, 11:08)
Vat koks skirtumas mirksiukas.gif

6.362 straipsnis. Daiktų keitimas ir grąžinimas

1. Pirkėjas turi teisę per keturiolika dienų nuo ne maisto daiktų perdavimo jam, jeigu pardavėjas nėra nustatęs ilgesnio termino, pakeisti nusipirktus daiktus pirkimo ar kitoje pardavėjo nurodytoje vietoje analogiškais kitokių matmenų, formos, spalvos, modelio ar komplektiškumo daiktais. Jeigu keičiant daiktus susidaro kainų skirtumas, pirkėjas su pardavėju privalo atsiskaityti pagal perskaičiuotas kainas.

Jeigu sie dalykai turi itakos kainai - " kitokių matmenų, formos, spalvos, modelio ar komplektiškumo daiktais.". Buna juk del spalvu kaina skiriasi. Bet jeigu daiktas tas pats, barkodas tas pats/ dydis tik netinka. ax.gif Manau galima gincytis.
Arba galima daryti taip: einate ir perkate uz pilna kaina reikiamo dydzio drabuzi o netikusi toki pati grazinate pagal ceki naujai pirkto. Barkodas sutapti turi ir ner problemu.
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2018 03 13, 12:24)
Sveikos.

blink.gif sunus 9m, 142cm 34d dabar nesioja. Ir man atrodo, kad koja tokia neproporcingai didele  biggrin.gif

p.s. is Amazon.fr per tarpininkus siunciates?

Čia jūsiškio maža koja. Mano sūnus 130cm ūgio 33d nešioja, o dabar ir 34d supefit basutes ištraukiau, žiūriu visai normaliai.
O dukra 9m, 145cm tai išvis nešioja 38 dydį. Man baisoka, kai aš pati 167cm ūgio nešioju 39 dydį. Gerai tuom, kad turiu keletą pamažintų ir spaudžiančių batų, tai sakau metai-du ir dukrai tiks biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2018 03 12, 23:42)
Jie ten yra vienodai lenkę ant visko. Užtat man vaikui batus nupigino dar 2€ tai ne taip phkstu. Pakabėjo nuo tyto iki vakaro nupigino tada nusipirkau žiūriu vėl brungūs paliko  biggrin.gif  bet tmiau per nuomos adresą. Kažkaip brungiai jie į lt sijnčia  unsure.gif

Nu man tris daiktus į atskirus siuntinius sudėjo, vienas jų lagaminas. Tai man pigiau į LT tiesiai.

Ale tai kaip džiaugiausi Yoox. UPS į namus nemokamai atsiuntė per savaitikę, suknelė ledas, galėsiu Nicoj maivytis. O Lansend ir Amazon tempia.
Atsakyti
Gal kažkas galėtų paaiškinti, kaip perkate iš vente privee? ar siunčia į tiesiai į LT? kiek kainuoja? Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(rytem @ 2018 03 13, 11:52)
Gal kažkas galėtų paaiškinti, kaip perkate iš vente privee? ar siunčia į tiesiai į LT? kiek kainuoja? Ačiū.

Siuncia tik UK, siuntimas priklauso nuo ispardavimo 6.5-7sv kazkur.
Atsakyti
užsakinesiu sportdirected 4u.gif Kaunas kitur siunčiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2018 03 13, 10:24)
p.s. is Amazon.fr per tarpininkus siunciates?

Tiesiai į LT arba per Eshopwedrop Prancūzijos adreso nuomą
Atsakyti
QUOTE(-Braskeele @ 2018 03 13, 10:47)
Ane? irgi buvot pirkus su nuolaida ir keitet nuolaidai pasibaigus? bigsmile.gif

Taip, siauliuose maximoje. Nei prasymo nereikejo rasyti,nieko. Iskart nuejau i informacija ir viskas puikiai issisprende
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo padraika22: 13 kovo 2018 - 12:59
QUOTE(raimaza @ 2018 03 13, 08:15)
Aš pirksiu iš SHOES WORD.
priimsiu tik kaunietes 4u.gif

ar dar renkate, ir priminkite kokios salygos? 4u.gif
Atsakyti

Laisvai, guli su visa deze kaip nauji. Tik skirtumas tas, kad jie juod, siules ir ecco melyni. Ar tiks?
Papildyta:
[quote=Dziugile,2018 03 13, 09:43]<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="JMD" data-cid="72033547" data-time="1520924859"><div><p>Na žiūrint į mano tėtukus knopkė tikrai nebūč buvus. Bet ir dabar nesu kaži kokio diduno. Sakyč vidutinė. Tik mažiau ėst reiktų [img]http://style


Duok pasta atsiusiu foto.

Parašiau į až :4u:​ 

Atsakyti

Kadangi niekas nerenka, bandysiu pati rinkti tik noreciau su didesniais krepsiukais..

COCOONCENTER Vilnius 

rasykite i az ;)

Atsakyti