Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(Iriska @ 2018 03 13, 10:24)
Sveikos.

blink.gif sunus 9m, 142cm 34d dabar nesioja. Ir man atrodo, kad koja tokia neproporcingai didele  biggrin.gif

p.s. is Amazon.fr per tarpininkus siunciates?

Aukstesnis mano vaikas atitinkamai peda ilgesne. Bet tai manau kazkada sustos. Vieni pradzioj labai stiebias, kiti kokioj septintoj astuntoj kai deda po 15 cm per vasara. As pati maza buvau kruopa, paskui per viena vasara 12 cm per kita ir uzaugau biggrin.gif man tik idomu kada jie pradeda baubti biggrin.gif nes dabar tai tokiu gaidelio balsu cypsi biggrin.gif o paskui kazkada po vasaros ateina i sule ir baubia biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(terteliene @ 2018 03 13, 10:19)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="-Braskeele" data-cid="72033582" data-time="1520925842"><div><p>Papildyta:
Mano pacios 40,5 kazkur, po 2 gimdymu koja paaugo dydziu, cia rimtas bajeris vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p> drinks_cheers.gif lygiai tas pats! Po antro vaiko koja iš 40-o į 41-ą persirito suvisam smile.gif </p><p>Aš paauglystėj irgi jau arti 180 buvau, bet ne tiek kompeksuodavau, kiek kokių batų nusipirkti, kad būtų jaunatviški ir mano dydžio, tais gūdžiais dar biški deficito laikais būdavo misija neįmanoma  doh.gif </p>

Mano koja 11 klasej tapo 41 ir visa gyvenima 41. Tik kai po gimdymo dvigubai pastorejau, tai naturaliai kazkaip siauresni patapo, bet dabar vel viskas normaliai.
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2018 03 13, 10:24)
Sveikos.

blink.gif sunus 9m, 142cm 34d dabar nesioja. Ir man atrodo, kad koja tokia neproporcingai didele  biggrin.gif

p.s. is Amazon.fr per tarpininkus siunciates?

blink.gif mano mergina 10m gal 146cm ugio (senai bematavomes), bet koja 39-40, tai sakyciau jusiskio labai maza biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2018 03 13, 11:24)
Sveikos.

blink.gif sunus 9m, 142cm 34d dabar nesioja. Ir man atrodo, kad koja tokia neproporcingai didele  biggrin.gif



Mano mergaite 135 ugio 36 dydi nesioja, tai dar neproporcingiau atrodo biggrin.gif Bet tikiuosi ugtels kuria vasara, nes pagal ugi maziausia klaseje, tik koja auga biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Beautiful Life @ 2018 03 13, 10:39)
blink.gif mano mergina 10m gal 146cm ugio (senai bematavomes), bet koja 39-40, tai sakyciau jusiskio labai maza  biggrin.gif


Bendradarbes dukters septintokes buvo 42. Sake tik kedai tikdavo.
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2018 03 13, 11:39)
Aukstesnis mano vaikas atitinkamai peda ilgesne. Bet tai manau kazkada sustos. Vieni pradzioj labai stiebias, kiti kokioj septintoj astuntoj kai deda po 15 cm per vasara. As pati maza buvau kruopa, paskui per viena vasara 12 cm per kita ir uzaugau biggrin.gif man tik idomu kada jie pradeda baubti  biggrin.gif nes dabar tai tokiu gaidelio balsu cypsi  biggrin.gif o paskui kazkada po vasaros ateina i sule ir baubia  biggrin.gif

Baubimo reikia laukti 12-13 metu biggrin.gif Pradzioje galvojau, kad uzkimo, pastiliu nuo gerkles pavariau, tik po to dasuto kame cia reikalas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2018 03 13, 10:33)
Kokia skaitot gera kaina 36 dydziui?
Papildyta:
As pernai gal uz 35 eurus pirkau 36 dydi... siemet 38 ieskosiu jau biggrin.gif

Man kazkada pakeite be problemu

Ane? irgi buvot pirkus su nuolaida ir keitet nuolaidai pasibaigus? bigsmile.gif

Atsakyti
QUOTE(ZoZoo @ 2018 03 12, 18:39)
<p>Sveikos,</p><p>ar niekam nebuvo bedu su Gap.eu grazinimais? Padariau viska kaip parasyta, priklijavau lipduka ir paste sako, mes su jais nesam sutarties sudare ir negalim priimt nemokamai siuntos... cia gal provincijos beda (Gargzduose), reiks bandyt Klaipedos paste verysad.gif</p>

grazinau du kartus ir viskas be problemu paste, tai dariau Kaune, pastininke puikiai zinojo ka daryti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(-Braskeele @ 2018 03 13, 10:47)
Ane? irgi buvot pirkus su nuolaida ir keitet nuolaidai pasibaigus? bigsmile.gif

Ne manes klauset, bet irgi teko keisti i didesni dydi 4u.gif Juk preke tai ta pati, koks skirtumas kokia jo buvo kaina.
Atsakyti
QUOTE(Blizgė @ 2018 03 13, 10:46)
Baubimo reikia laukti 12-13 metu biggrin.gif Pradzioje galvojau, kad uzkimo, pastiliu nuo gerkles pavariau, tik po to dasuto kame cia reikalas biggrin.gif

Ahahaaaaaa biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti

del amazon tiesiai į Lt, tik kartą esu gavus į paštą kaip neregistruotą siuntą, o visais kitais kartais pristatė kurjeris, tai nesuprantu , kodėl čia taip  :hmm:​ 

Atsakyti
QUOTE(malinkaja18 @ 2018 03 13, 11:59)
Ne manes klauset, bet irgi teko keisti i didesni dydi 4u.gif Juk preke tai ta pati, koks skirtumas kokia jo buvo kaina.

Vat koks skirtumas mirksiukas.gif

6.362 straipsnis. Daiktų keitimas ir grąžinimas

1. Pirkėjas turi teisę per keturiolika dienų nuo ne maisto daiktų perdavimo jam, jeigu pardavėjas nėra nustatęs ilgesnio termino, pakeisti nusipirktus daiktus pirkimo ar kitoje pardavėjo nurodytoje vietoje analogiškais kitokių matmenų, formos, spalvos, modelio ar komplektiškumo daiktais. Jeigu keičiant daiktus susidaro kainų skirtumas, pirkėjas su pardavėju privalo atsiskaityti pagal perskaičiuotas kainas.
Atsakyti
gal kas renkat cofferista.com?
Atsakyti