Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

Man reikia tokių 35. Amazon.de kol kas pigiausia 51eur, kur dar kaži rasčiau be amazonų? :rolleyes:  mytoys nėra. 

https://www.amazon.d...AKR8XB7XF&psc=1

Atsakyti

Bet mano vaiko pėda iš tų ecco per priekį lauk lenda. Ir susiaurint ten ribotai. Nes jei diržą labai sutrauki nėr kur prilipdyt. Nebent yra kitokių kažkokių.
Papildyta:
Aš rodos trečiokė buvau kai černobilis sprogo. Bet kažkaip nepajutau kad būč didesnė užaugus biggrin.giftik pamenu kad mama mane staigiai supakavo nors lauke buvo žvėriškai karšta aprengė storai ir ištransportavo toli toli nuo vilniaus kuriam laikui. Nieko neaiškinus. Tik po kurio laiko pasakė.

Mano vaiko atvirkščiai -meškio letena, tai neužtenka lipukų arba neįkiša vapše kojos :unsure: 

O dėl ūgio, tai negali žinot - gal be Černobylio būtum 159 :D​ 

Atsakyti
Renku sportsdirect.com. Kaunas,kitur persiųsiu 4u.gif
Atsakyti
Kokia grazuole (ypač spalva) https://www.abercrom...e...true&seq=04
Atsakyti
QUOTE(Dziugile @ 2018 03 13, 08:48)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="JMD" data-cid="72033502" data-time="1520923334"><div><p>Bet mano vaiko pėda iš tų ecco per priekį lauk lenda. Ir susiaurint ten ribotai. Nes jei diržą labai sutrauki nėr kur prilipdyt. Nebent yra kitokių kažkokių.
Papildyta:
Aš rodos trečiokė buvau kai černobilis sprogo. Bet kažkaip nepajutau kad būč didesnė užaugus vartotojo įkelta nuotraukatik pamenu kad mama mane staigiai supakavo nors lauke buvo žvėriškai karšta aprengė storai ir ištransportavo toli toli nuo vilniaus kuriam laikui. Nieko neaiškinus. Tik po kurio laiko pasakė.</p></div></blockquote><p>Mano vaiko atvirkščiai -meškio letena, tai neužtenka lipukų arba neįkiša vapše kojos unsure.gif </p><p></p><p>O dėl ūgio, tai negali žinot - gal be Černobylio būtum 159 biggrin.gif​ </p>

Na žiūrint į mano tėtukus knopkė tikrai nebūč buvus. Bet ir dabar nesu kaži kokio diduno. Sakyč vidutinė. Tik mažiau ėst reiktų biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Dziugile @ 2018 03 13, 08:43)
<p>Man reikia tokių 35. Amazon.de kol kas pigiausia 51eur, kur dar kaži rasčiau be amazonų? rolleyes.gif  mytoys nėra. </p><p><a data-ipb='nomediaparse' href='https://www.amazon.de/gp/aw/d/B0145XHBCW/ref=ox_sc_act_image_2?smid=A3JWKAKR8XB7XF&psc=1'>https://www.amazon.de/gp/aw/d/B0145XHBCW/ref=ox_sc_act_image_2?smid=A3JWKAKR8XB7XF&psc=1</a></p>

Turiu tokius išaugtus. Pora mėn dėvėtus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2018 03 13, 06:38)
Viktorija, 37 dydis deja ne paaugliams  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif gerai būtų  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

Mano pačios 37, o maniškiui vaikiui dar iki 37 toli, tai nesigaudau aš dar šiuolaikinių vaikų kojų dydžiuose smile.gif
Atsakyti
Turiu klausima, i kuri atsakyma kaip ir zinau zvilgtelejusi i civilini kodeksa, bet a vdrug kas susiduret praktikoj rolleyes.gif Vakr Maxej papirkau vaikam skuduru su nuolaida, mazajai tokia faina Quti quti brndo suknele ir blyn ant ribos dydis..noriu pakeist i didesne, buvo ju ten pilna, tik sian jau neber nuolaidos tos 30 proc rubam, kaip manot pakeis i kita dydi be priemokos uz ta pacia vakarykste kaina ar ragu? unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Vi_ktorija @ 2018 03 13, 10:19)
Mano pačios 37, o maniškiui vaikiui dar iki 37 toli, tai nesigaudau aš dar šiuolaikinių vaikų kojų dydžiuose smile.gif

Mano pacios 40,5 kazkur, po 2 gimdymu koja paaugo dydziu, cia rimtas bajeris blink.gif avedavau iki 40 visada, 39 dazniausiai...na be t cia ne esme. Tai va koja 40, ugis apie 176, kaip ir norma viskas, bet paauglystej kompleksuodavau...tos mergos visos knopkes kazkokios buvo, koki 160 biggrin.gif bet dabar kaip pasiziuri i jaunima blink.gif blink.gif tocnai Cernobylio padariniu aukos biggrin.gif 13-kines panos mano ugio ir 40 koja biggrin.gif tai Coliuke pradedu jausti po biski biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Braskeele: 13 kovo 2018 - 09:24
QUOTE(-Braskeele @ 2018 03 13, 08:29)
As Ecco perku mirksiukas.gif

Kokia skaitot gera kaina 36 dydziui?
Papildyta:
QUOTE(-Braskeele @ 2018 03 13, 09:24)
Turiu klausima, i kuri atsakyma kaip ir zinau zvilgtelejusi i civilini kodeksa, bet a vdrug kas susiduret praktikoj rolleyes.gif  Vakr Maxej papirkau vaikam skuduru su nuolaida, mazajai tokia faina Quti quti brndo suknele ir blyn ant ribos dydis..noriu pakeist i didesne, buvo ju ten pilna, tik sian jau neber nuolaidos tos 30 proc rubam, kaip manot pakeis i kita dydi be priemokos uz ta pacia vakarykste kaina ar ragu? unsure.gif

Man kazkada pakeite be problemu
Atsakyti

Na žiūrint į mano tėtukus knopkė tikrai nebūč buvus. Bet ir dabar nesu kaži kokio diduno. Sakyč vidutinė. Tik mažiau ėst reiktų biggrin.gif
Papildyta:
Turiu tokius išaugtus. Pora mėn dėvėtus mirksiukas.gif

Parduok man, jei lygiai tokie ir 35 dydis :4u: nes į tuos, kur su 3 lipukais tai neįkištų lapcės. 

Atsakyti
QUOTE(Dziugile @ 2018 03 13, 09:43)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="JMD" data-cid="72033547" data-time="1520924859"><div><p>Na žiūrint į mano tėtukus knopkė tikrai nebūč buvus. Bet ir dabar nesu kaži kokio diduno. Sakyč vidutinė. Tik mažiau ėst reiktų vartotojo įkelta nuotrauka
Papildyta:
Turiu tokius išaugtus. Pora mėn dėvėtus vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Parduok man, jei lygiai tokie ir 35 dydis 4u.gif nes į tuos, kur su 3 lipukais tai neįkištų lapcės. </p>

Laisvai, guli su visa deze kaip nauji. Tik skirtumas tas, kad jie juod, siules ir ecco melyni. Ar tiks?
Papildyta:
[quote=Dziugile,2018 03 13, 09:43]<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="JMD" data-cid="72033547" data-time="1520924859"><div><p>Na žiūrint į mano tėtukus knopkė tikrai nebūč buvus. Bet ir dabar nesu kaži kokio diduno. Sakyč vidutinė. Tik mažiau ėst reiktų [img]http://style


Duok pasta atsiusiu foto.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JMD: 13 kovo 2018 - 09:52

Papildyta:
Mano pacios 40,5 kazkur, po 2 gimdymu koja paaugo dydziu, cia rimtas bajeris blink.gif

:sutinku: lygiai tas pats! Po antro vaiko koja iš 40-o į 41-ą persirito suvisam :) 

Aš paauglystėj irgi jau arti 180 buvau, bet ne tiek kompeksuodavau, kiek kokių batų nusipirkti, kad būtų jaunatviški ir mano dydžio, tais gūdžiais dar biški deficito laikais būdavo misija neįmanoma  :oh:​ 

Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2018 03 13, 08:01)
Septynmečiui va dabar nupirkau vakar superfitus 38  blink.gif

O kokias basankes perkat vasarai tokiom kojom? Kokių firmų?



Sveikos.

blink.gif sunus 9m, 142cm 34d dabar nesioja. Ir man atrodo, kad koja tokia neproporcingai didele biggrin.gif

p.s. is Amazon.fr per tarpininkus siunciates?

Atsakyti