Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

Žieminiai ecco 37 dydžio paaugliams 34,03 eur
https://www.amazon.f...t...;th=1&psc=1

27, 28, 30 dydžai apie 43 eur
https://www.amazon.f...x...;th=1&psc=1
Atsakyti
QUOTE(Vi_ktorija @ 2018 03 13, 06:35)
Žieminiai ecco 37 dydžio paaugliams 34,03 eur
https://www.amazon.f...t...;th=1&psc=1

27, 28, 30 dydžai apie 43 eur
https://www.amazon.f...x...;th=1&psc=1

Viktorija, 37 dydis deja ne paaugliams biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif gerai būtų biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2018 03 13, 07:38)
Viktorija, 37 dydis deja ne paaugliams  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif gerai būtų  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Astunmeciui jei tiksliau biggrin.gif
Beje,ar jis ne deveti? Prancuziskai nemoku aisku,bet prie aprasymo kazkas ten neaiskaus man...
Atsakyti
QUOTE(-Braskeele @ 2018 03 13, 06:54)
biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
Astunmeciui jei tiksliau biggrin.gif
Beje,ar jis ne deveti? Prancuziskai nemoku aisku,bet prie aprasymo kazkas ten neaiskaus man...

Septynmečiui va dabar nupirkau vakar superfitus 38 blink.gif

O kokias basankes perkat vasarai tokiom kojom? Kokių firmų?
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2018 03 13, 07:01)
Septynmečiui va dabar nupirkau vakar superfitus 38  blink.gif

O kokias basankes perkat vasarai tokiom kojom? Kokių firmų?


biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
man kadangi pačiai dažnai 37 didokas būna, tai nepatarsiu dėl basankių tongue.gif biggrin.gif

kosTmosas tokie dydžiai vaikų kojų unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2018 03 13, 08:03)
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
man kadangi pačiai dažnai 37 didokas būna, tai nepatarsiu dėl basankių  tongue.gif  biggrin.gif

kosTmosas tokie dydžiai vaikų kojų  unsure.gif

Tikrai taip. Kai aš augau neturėjom pirmoj klasėj nei tokių ližių nei patys buvom nenormalaus ūgio. Čia vis tos anabolinės vištos ir kiaulės biggrin.gif

Tas pavasaris tai mane nervina. Išsilukšteni iš tų žieminių ryzų, nėr ką rengtis biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Brima* @ 2018 03 12, 19:20)
Labas,
gal kas perkate is shoes world? smile.gif
Noreciau jungtis kadangi viena nesurinksiu sumos.smile.gif


Aš pirksiu iš SHOES WORD.
priimsiu tik kaunietes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2018 03 13, 07:38)
Viktorija, 37 dydis deja ne paaugliams  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif gerai būtų  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

mano 37. as jau seniai ne paaugle biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2018 03 13, 08:01)
Septynmečiui va dabar nupirkau vakar superfitus 38  blink.gif

O kokias basankes perkat vasarai tokiom kojom? Kokių firmų?

As Ecco perku mirksiukas.gif
Atsakyti

Tikrai taip. Kai aš augau neturėjom pirmoj klasėj nei tokių ližių nei patys buvom nenormalaus ūgio. Čia vis tos anabolinės vištos ir kiaulės biggrin.gif

Tas pavasaris tai mane nervina. Išsilukšteni iš tų žieminių ryzų, nėr ką rengtis biggrin.gif

Prisimenu istoriją. Sesė pirko dukrai basutes Kaune turguj, čia prieš kokių metų 15. Ji buvo gal pirmoj-antroj klasėj, o koja gal 38 :unsure: 

Pardavėja pažiūrėjus į vaiką duoda matuotis, o jai mažos vis. Tada sako: 

Ir kas su tais vaikais pasidarė po Černobylio, dabar tokios kojos užauga... :unsure:  :blink: 

Atsakyti
Gal kas nori pirkti iš Zooplus.de prisijungčiau arba pati priimčiau porą merginų siuntimui pasidalinti. Kaunas
Atsakyti
QUOTE(-Braskeele @ 2018 03 13, 08:29)
As Ecco perku mirksiukas.gif

Bet mano vaiko pėda iš tų ecco per priekį lauk lenda. Ir susiaurint ten ribotai. Nes jei diržą labai sutrauki nėr kur prilipdyt. Nebent yra kitokių kažkokių.
Papildyta:
QUOTE(Dziugile @ 2018 03 13, 08:38)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="JMD" data-cid="72033468" data-time="1520921720"><div><p>Tikrai taip. Kai aš augau neturėjom pirmoj klasėj nei tokių ližių nei patys buvom nenormalaus ūgio. Čia vis tos anabolinės vištos ir kiaulės vartotojo įkelta nuotrauka

Tas pavasaris tai mane nervina. Išsilukšteni iš tų žieminių ryzų, nėr ką rengtis vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Prisimenu istoriją. Sesė pirko dukrai basutes Kaune turguj, čia prieš kokių metų 15. Ji buvo gal pirmoj-antroj klasėj, o koja gal 38 unsure.gif </p><p>Pardavėja pažiūrėjus į vaiką duoda matuotis, o jai mažos vis. Tada sako: </p><p>Ir kas su tais vaikais pasidarė po Černobylio, dabar tokios kojos užauga... unsure.gif  blink.gif </p>

Aš rodos trečiokė buvau kai černobilis sprogo. Bet kažkaip nepajutau kad būč didesnė užaugus biggrin.gif tik pamenu kad mama mane staigiai supakavo nors lauke buvo žvėriškai karšta aprengė storai ir ištransportavo toli toli nuo vilniaus kuriam laikui. Nieko neaiškinus. Tik po kurio laiko pasakė.
Atsakyti