Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(ZoZoo @ 2018 03 12, 18:39)
<p>Sveikos,</p><p>ar niekam nebuvo bedu su Gap.eu grazinimais? Padariau viska kaip parasyta, priklijavau lipduka ir paste sako, mes su jais nesam sutarties sudare ir negalim priimt nemokamai siuntos... cia gal provincijos beda (Gargzduose), reiks bandyt Klaipedos paste verysad.gif</p>


Paštas grybą supjovė.
Turėjo išsiųsti, susisiekite su centru.
Atsakyti
Nuo kada Amazon.de siunčia paprasta siunta Lietuvos paštu blink.gif Aš šoke. Išskirstė mano siuntinį į tris dalis ir dabar man tris kartus varyti į paštą pasiimti daiktų. O jei dings? Lagaminą pirkau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Lux @ 2018 03 12, 19:52)
Nuo kada Amazon.de siunčia paprasta siunta Lietuvos paštu blink.gif Aš šoke. Išskirstė mano siuntinį į tris dalis ir dabar man tris kartus varyti į paštą pasiimti daiktų. O jei dings? Lagaminą pirkau unsure.gif

Siunčiausiai iš Amazon tiesiai į LT mažai kartų, bet visad pristatydavo Lietuvos paštas kaip neregistruotą siuntą.
Atsakyti
QUOTE(Lux @ 2018 03 12, 20:52)
Nuo kada Amazon.de siunčia paprasta siunta Lietuvos paštu blink.gif Aš šoke. Išskirstė mano siuntinį į tris dalis ir dabar man tris kartus varyti į paštą pasiimti daiktų. O jei dings? Lagaminą pirkau unsure.gif


Jei ne paslaptis kokius lagaminus pirkote?
Gal tinkamus rankiniam bagažui?
Atsakyti
QUOTE(rasamal @ 2018 03 12, 21:13)
Jei ne paslaptis kokius lagaminus pirkote?
Gal tinkamus rankiniam bagažui?

Dabar pirkau didesnį Samsonite už 75 Eur, o prieš du metus pirkau šį, idealus, bet matau, kad nebėra pardavime https://www.amazon.d...4...=UTF8&psc=1
Atsakyti
QUOTE(Lux @ 2018 03 12, 19:52)
Nuo kada Amazon.de siunčia paprasta siunta Lietuvos paštu blink.gif Aš šoke. Išskirstė mano siuntinį į tris dalis ir dabar man tris kartus varyti į paštą pasiimti daiktų. O jei dings? Lagaminą pirkau unsure.gif

Žinok visada blink.gif
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2018 03 12, 22:23)
Žinok visada  blink.gif

Norėčiau keiksmažodį parašyti, bet išmes iš forumo tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Lux @ 2018 03 12, 22:33)
Norėčiau keiksmažodį parašyti, bet išmes iš forumo tongue.gif

Tai cia dar nieko biggrin.gif pats “fainumas” yra gauti pvz 4 poras glaudziu 3 pakuotese perkant per nuomos adresa or mokant po 1,5€ pakavimo mokescio uz kiekviena siuntini unsure.gif unsure.gif va cia tai yra riebus keiksmazodis tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(-Braskeele @ 2018 03 12, 23:03)
Tai cia dar nieko biggrin.gif pats “fainumas” yra gauti pvz 4 poras glaudziu 3 pakuotese perkant per nuomos adresa or mokant po 1,5€ pakavimo mokescio uz kiekviena siuntini unsure.gif  unsure.gif va cia tai yra riebus keiksmazodis tongue.gif

Nu tai prisiskaičius atsiliepimų ir pirkau tiesiai į LT, o va gavau į akį tomato.gif
Atsakyti
QUOTE(Lux @ 2018 03 12, 22:26)
Nu tai prisiskaičius atsiliepimų ir pirkau tiesiai į LT, o va gavau į akį tomato.gif

Jie ten yra vienodai lenkę ant visko. Užtat man vaikui batus nupigino dar 2€ tai ne taip phkstu. Pakabėjo nuo tyto iki vakaro nupigino tada nusipirkau žiūriu vėl brungūs paliko biggrin.gif bet tmiau per nuomos adresą. Kažkaip brungiai jie į lt sijnčia unsure.gif
Atsakyti
Gal esat kas pirke is sios parduotuves? Kokie atsiliepimai?
https://www.vidaxl.lt/
Atsakyti
QUOTE(krystiana @ 2018 03 13, 00:51)
Gal esat kas pirke is sios parduotuves? Kokie atsiliepimai?
https://www.vidaxl.lt/

esu kartą pirkus, kaip ir viskas buvo ok; prekę siuntė iš Lenkijos, gavau per ~1sav
Atsakyti