Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(Razina @ 2018 03 12, 07:13)
<blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="norala" data-cid="72031903" data-time="1520800774">
<div>
<p>Gal butu norinciu jungtis prie

www.szkla.com

ir www.newlook.com</p>
</div>
</blockquote>
<p>Kuriame mieste renkate? </p>
<p>Ieškau, kas Kaune rinktų iš <span>www.szkla.com</span></p>


Vilnius,galiu persiusti:-)
Atsakyti
Nors ir i tema, bet paklausiu vis tiek daug internetu perkat. užsiroviau ant sukčiuvienės. Pirkau per skelbiu.lt portala Babybjorn gultuka. Sutarėme, kad išsius per kurjerius. Atsiuntė siuntos numerį, bet pasirodo visai ne ta siunta. Aš gyvenu Vilniuje, o siunta nusiusta į Kauna. Aiškinaus su Omniva, galvojau gal sumaise, bet ten visai ne ta siunta buvo. Ir dabar jau nei pinigus grazina, nei preke siunčia. Į skambučius neatsako, numeta ragelį. Sms rašo vis ta patį- parasyk saskaita ir kam grazinti ir tylu. Viskas prasidejo nuo vasario 26. Suma ne maža. Gal turit praktikos kaip tokiu atveju bandyt atgaut pinigus? Kokiu budu i policija kreiptis?
Duomenys kuriuos turiu:
Telefonas 867872598
El pastas julija48@inbox.lt
Saskaita i kuria vedziau pinigus zita laimute urlakienė
Gyvena Klaipėdoje.
Gal kas turit kokios info ar zinot ka nors apie ja?
Atsakyti
Norim pirkti džiovyklę. Gal kas turit rde,varlėj kokį nuolaidos kodą? Ar kokioj kitoj parduotuvėj, 3 eur iš pigu.lt negelbėja, nes rde pigiau. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EnBlanc: 12 kovo 2018 - 12:20
QUOTE(kryyste @ 2018 03 12, 12:00)
Nors ir i tema, bet paklausiu vis tiek daug internetu perkat. užsiroviau ant sukčiuvienės.

Užpildykite pareiškimą per epolicija.lt https://www.epolicij...st/report-abuse
Identifikuokite save per el. bankininkystę. Aprašykite kuo smulkiau įvykių detales (nurodykite, kad bendravote su ja, taip pat kad bendravote su Omniva). Būtinai pateikite policijai jūsų susirašinėjimo, banko sąskaitos printscreen prie dokumentų.
kuo smulkiau ir kuo greičiau viską aprašysite, tuo bus geriau. Jei policijos duomenų bazėje bus ši ponia, sujungus kelis nusikaltimus į vieną. Jei vis dėlto ponia apsireikš, parašysite policijai, kad pinigus atgavote.

QUOTE(EnBlanc @ 2018 03 12, 12:18)
Norim pirkti džiovyklę. Gal kas turit rde kokį nuolaidos kodą? Ar kokioj kitoj parduotuvėj, 3 eur iš pigu.lt negelbėja, nes rde pigiau.  smile.gif

o kokia jums nauda iš bet kokios parduotuvės nuolaida, gal ten džiovyklės tokios kokios norit nėra, arba ji keliais šimtais brnagesnė.
Jūs modelį džiovyklės geriau nurodykite, tada bent žinosim, kokiose parduotuvėse jums gali reikėti nuolaidų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vi_ktorija: 12 kovo 2018 - 12:23
QUOTE(Vi_ktorija @ 2018 03 12, 12:22)
o kokia jums nauda iš bet kokios parduotuvės nuolaida, gal ten džiovyklės tokios kokios norit nėra, arba ji keliais šimtais brnagesnė.
Jūs modelį  džiovyklės geriau nurodykite, tada bent žinosim, kokiose parduotuvėse jums gali reikėti nuolaidų.

Kad visur labai panašiai kainuoja biggrin.gif Kur didesnę nuolaidą rasčiau, ten ir pirkčiau smile.gif
WTW855R9SN
https://www.kaina24....sch-wtw855r9sn/
Atsakyti

Pigu.lt man atrodo neatveza prekiu i namus. As pati neparsivezciau tai man papildomai kainuotu. 

Visa technika pirkau is virtuvesideja, buvau pigiau nei kitur, parasykit gal parduos pigiau, ir atveza patys. Liuks vyrukas.

http://www.virtuvesi...-dziovykle.html

Atsakyti
QUOTE(irmante @ 2018 03 12, 11:50)
<p><span style="margin:0px;font-style:inherit;font-weight:700;">Nuo kovo 8 d. iki kovo 23 d. siųsdami siuntas LP EXPRESS siuntų savitarnos terminaluose mokėsite mažiau.</span></p>
<p>Siuntų siuntimo kainos (galioja <span style="margin:0px;font-style:inherit;font-weight:700;">iki kovo 23 d.</span>):</p>
<p><span style="margin:0px;font-style:inherit;font-weight:700;">S – <strike>2,39 Eur</strike> 1,77 Eur</span><span style="margin:0px;font-style:inherit;font-weight:700;">M – <strike>2,99 Eur</strike> 2,21 Eur</span><span style="margin:0px;font-style:inherit;font-weight:700;">L – <strike>3,99 Eur</strike> 2,95 Eur</span></p>

registruojant tarpmergaiciu.lt - LP express kainos
S dydžiui € 1,67
M dydžiui € 1,73
L dydžiui € 1,98
XL dydžiui € 2,30
Atsakyti
QUOTE(irmante @ 2018 03 12, 12:29)
Pigu.lt man atrodo neatveza prekiu i namus. As pati neparsivezciau tai man papildomai kainuotu. 
Visa technika pirkau is virtuvesideja, buvau pigiau nei kitur, parasykit gal parduos pigiau, ir atveza patys.

pigu prie džiovyklės pigu.lt rašo:
Pasinaudokite nuolaidos kodu - NAMO, ir visus užsakymus nuo 50 €, pateiktus kovo 12 d. iki 24 val. į namus pristatysime NEMOKAMAI!

Atsakyti
QUOTE(Vi_ktorija @ 2018 03 12, 13:40)
pigu prie džiovyklės pigu.lt rašo:
Pasinaudokite nuolaidos kodu - NAMO, ir visus užsakymus nuo 50 €, pateiktus kovo 12 d. iki 24 val. į namus pristatysime NEMOKAMAI!

Neatsižaviu jumis wub.gif nors ir ne man reikėjo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(EnBlanc @ 2018 03 12, 12:24)
Kad visur labai panašiai kainuoja  biggrin.gif Kur didesnę nuolaidą rasčiau, ten ir pirkčiau  smile.gif WTW855R9SN

Šiaip bendras pastebėjimas, kad tokiu Bosch modeliu neprekiauja nei viena Vokietijos parduotuvė. Yra WTV 855 E 25 modelis:
https://www.euronics...rockner-weiss-a, tačiau WTW 855 R9 SN Vokietijoje, kur gaminamas Bosch, nea.
Randu užtai pas kaimynus lenkus: https://www.ceneo.pl/34251789
Galimai modelis WTW855R9SN skirtas rytų rinkai. rašau galimai, nes džiovyklių temoje jums ekspertai išaiškintų geriau.
Apie prekes, skirtas rytų rinkai, turbūt daug pasakoti nereikia smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vi_ktorija: 12 kovo 2018 - 13:11

Vi_ktorija,  pamenu buvai kalbejus apie GROK OCHO sviestuva, ar pirkai ? 

As is Ventes nupirkau mazesni i dukters kambari.  Apdraudziau siuntas, LEDS C4 visi sviestuvai supakuoti liuksiskai. Voniai emiau su stiklu, viskas atkeliavo saugiai. 

Dabar tik truksta Marset Discoco , jei kur uzmatytum pilka 68, brukstelek.  Labai dziaugiuosi, kad tada uzrodei jog ventej buna leds sviestuvu, juos kaip tik mums parinke buvo, tai sutaupiau Jusu deka nerealiai.

Aciu 

Atsakyti
QUOTE(irmante @ 2018 03 12, 13:10)
Vi_ktorija,  pamenu buvai kalbejus apie GROK OCHO sviestuva, ar pirkai ? As is Ventes nupirkau mazesni i dukters kambari.  Apdraudziau siuntas, LEDS C4 visi sviestuvai supakuoti liuksiskai. Voniai emiau su stiklu, viskas atkeliavo saugiai. Dabar tik truksta Marset Discoco , jei kur uzmatytum pilka 68, brukstelek.  Labai dziaugiuosi, kad tada uzrodei jog ventej buna leds sviestuvu, juos kaip tik mums parinke buvo, tai sutaupiau Jusu deka nerealiai. Aciu 

Aš dvejojau dvejojau dėl šviestuvo dydžio, kol vis dėl to apsisprendžisu, dingo nuolaidos unsure.gif
Dabar laukiu naujų akcijų ir pirksiu pati. Imsiu eshopwedrop draudimą, o dar kai parašėt, kad saugiai atkeliavo, gerai supakuota, iš viso super!!
Papildyta:
QUOTE(Lux @ 2018 03 12, 12:44)
Neatsižaviu jumis wub.gif nors ir ne man reikėjo ax.gif

Dalinuosi su gossip.gif, kai turiu laiko, ačiū 4u.gif
Atsakyti