Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

Gal kas ruošiasi pirkti iš zooplus.de. Norėčiau pasidalinti siuntimą.
Atsakyti
Gal kas noretu prisijungti prie manes - truksta svorio siunciant per Tuki artimiausiai siuntai? virsuliskes. 
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2018 03 11, 19:22)
Aš tkmaxx perku per nuomos adresą. Man atrodo jie nesiunčia į LT  ohmy.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Vilniuje renku mytoys, play doh gera kaina. Noreciau bent ant 4 pasidalint siuntima. Atsiimti Lazdynai visa diena arba netoli Bigo darbo valandom.
Yra -10% kodas zaislams, paspirtukams
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ellinga: 11 kovo 2018 - 21:41
Columbia kombiai pavasariui https://www.mytoys.d...ot-6817397.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ellinga: 11 kovo 2018 - 22:12

Gal butu norinciu jungtis prie
www.szkla.com
ir www.newlook.com

Atsakyti

Gal butu norinciu jungtis prie
www.szkla.com
ir www.newlook.com

Kuriame mieste renkate? 

Ieškau, kas Kaune rinktų iš www.szkla.com

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Razina: 12 kovo 2018 - 06:13

Merginos, reikia autokėdutės (9-18 kg) į antrą automobilį. Kadangi joje vaikas bus vežiojamas ne dažnai, tai norisi saugios, bet nelabai brangios. Kokias autokėdutes naudojat savo vaikams? Kur pirkot ir už kiek pagavot? Ačiū 4u.gif

Aš antras kėdutes pirkau dviejų kategorijų, nuo 9 iki 36. Brangios jos, jei norite saugios. Mano kriterijus buvo tos amžiaus grupės kėdėms, kad būtų su saugos staliuku + isofixas, ir, aišku, atitinkami saugos testai. Turiu cybexą pallas dabar nupirkus, nepigios jos tikrai, bet aš va čia https://www.salexl.lt/autokedutesbuvau pagavus pigiau, nei Vokietijoj. O didesniam daugumą kėdučių iš babymarkt.de pirkau, ten ant geriausių kainų užtaikydavau. Labai patiko kėdutė Joie - ir saugumo testai geri, ir labai patogi ir funkcionali. Bet čia jau dičkiui, maždaug nuo 5 metų, nuo 18 kg pirkau. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo terteliene: 12 kovo 2018 - 07:34
QUOTE(zibuteg @ 2018 03 10, 19:41)
ten krepsy matosi ,siuntimas priklauso nuo but.vnt. , man gavosi po 1.36 prie butelio.

Tai gal ne vieną dėžė pirkot. Vienos dėžės siuntimaa 18 eur, už 12 ir mažiau butelių, tai man gavos po 1,5 eur. Jau į pabaigą, reiktų vėl užsisakyti. Gal kas pamenat nuolaidos koduką ax.gif
Atsakyti
Labas rytas,

kada cia ieskot kitai ziemai didcikam kombio kelniu? ax.gif


Atsakyti

Niekas nesat pirke vaikui sintezatoriaus? Jonikos? Ar kazko pan? unsure.gifrolleyes.gif4u.gifbiggrin.gifreik rekomendaciju biggrin.gif

 


Aš ne vaikui, bet sau dabar ruošiuosi pirkti, tai fortepiono mokytoja rekomendavo Yamaha P45 arba Yamaha P115  - pilna klaviatūra, artimas paspaudimo jausmas akustiniam pianinui ir šiaip dar visokių ten pliusų juose yra :) P45 tai ir kaina superinė palyginus.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuma: 12 kovo 2018 - 08:03
QUOTE(priklausomybe @ 2018 03 11, 18:22)
Aš tkmaxx perku per nuomos adresą. Man atrodo jie nesiunčia į LT  ohmy.gif


O lietuviška kreditine galima atsiskaityti? Užsakinėju per nuomos adresą, bet atsiskaityti negaliu, rašo:
Error: your card details do not match, please try again
Kortelė saugiame int. apsipirkime užregistruota.
Atsakyti