Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(Carlin @ 2018 03 09, 21:01)
Dydžių tai yra, bet nežinau ar jie iš vaikiškų bus. Pirkau sau įspiriamus kaliošiukus salotinius  wub.gif  labai patogu sode pavasarį/rudenį ar vasarą kai šlapia iki kokio šiltnamio nutypent ar šiaip į lysvę nueiti smile.gif ir mamai pirkau kaliošiukus su pašiltinimu 39 dydį. Ir paprastų botų ten visokių dydžių turi, tik va nežinau kokie vaikiški didžiausi. Gal galima jiems paskambint, nes jie beveik visą savo produkciją eksportuoja, ta parduotuvė tokia mažytė ir keista biggrin.gif

Jie labai gražiai per FB atrašo viską, nufotkina ir parodo smile.gif siunčia net jie viską smile.gif aš dvi didžiules dėžes pripirkau tėvams, sau, vaikams 😂 nepagalvojau kaliošiukų pagriebt pavasariui į lysvę🤔
Atsakyti
Paliutis turi psl. FB, greitai atsako ten ir siuncia i visus miestus. Man ju nerealus yra sendinti batu tipo botai iki kauliuku, kurie atrodo kaip batai smile.gif Ir nerealiai patogus.
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2018 03 09, 19:12)

Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrusi @ 2018 03 10, 00:22)
Merginos, reikia autokėdutės (9-18 kg) į antrą automobilį. Kadangi joje vaikas bus vežiojamas ne dažnai, tai norisi saugios, bet nelabai brangios. Kokias autokėdutes naudojat savo vaikams? Kur pirkot ir už kiek pagavot? Ačiū 4u.gif

O kokio amziaus vaikas? Jau tada gal geriau imt nuo 18-36 kg, ned ilgiau uztenka, mes ziurekome, kad sonai reguliuotus, kad butu ne platu ir kur galva tas plotis. Jei reikua dėvėta parduodu tik skelbimo vis neidedu.
Atsakyti
QUOTE(Katiniena @ 2018 03 10, 07:21)
Jie labai gražiai per FB atrašo viską, nufotkina ir parodo smile.gif siunčia net jie viską smile.gif aš dvi didžiules dėžes pripirkau tėvams, sau, vaikams 😂 nepagalvojau kaliošiukų pagriebt pavasariui į lysvę🤔


Oj kaip ačiū! Kažkada seniai žiūrėjau jų FB tai miręs pasirodė, o dabar kiek visko pamačiau! Tie moteriški chelsea kokie geri wub.gif reikia sau nusipirkt pavasariui, kad gerų batų negadint kai sniegą visur paleis. Įdomu parduotuvėje irgi jų turi unsure.gif
Atsakyti

Sveikos,

renku cocooncenter.co.uk iki nemokamo pristatymo :) 

uzsakyt planuoju per savaitgali.

Gargzdai/Klaipeda, galiu siusti kitur :)

Atsakyti
QUOTE(Vi_ktorija @ 2018 03 09, 22:21)
Endwarts pieštukas kaip ir padeda
https://www.gintarin...MBoCACgQAvD_BwE
Įsiveskit į googlą raktinius žodžius "supermama endwarts karpos", išmes netgi šios temos pokalbių 2017 metais apie šią priemonę

Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(simpa @ 2018 03 09, 19:45)
Gal kas norit jungtis prie Sportsdirect? 20% kodą naudočiau per Apps`ą. Siuntimą dalintumėmės 4u.gif


Šiandien perku 4u.gif
Atsakyti
Gal as ne bisai i tema bet gal kas nors atsakys 🙂 planuojam pirkti dziovykle ir metausi, nezinau ar reikia su garu funkcija ar ne? Gal kas atsakys ar reikalinga ji ? Su garu funkcija planuoju dziovinti-lyginti svarkus, paltus ...
Galvojau apie tokia dziovykle:

https://www.topocent...edh3897sde.html
Atsakyti
QUOTE(lomute @ 2018 03 10, 09:44)
Gal as ne bisai i tema bet gal kas nors atsakys 🙂 planuojam pirkti dziovykle ir metausi, nezinau ar reikia su garu funkcija ar ne? Gal kas atsakys ar reikalinga ji ? Su garu funkcija planuoju dziovinti-lyginti svarkus, paltus ...
Galvojau apie tokia dziovykle:

https://www.topocent...edh3897sde.html


Aš tokią turiu. Garai neišlygins, bet aš juos labai dažnai naudoju. Tarkim iš spintos išsitraukiu švarų, bet seniai prakabėjusį rūbą, įmetu ant garų programos ir kaip naujas. Dar gerai kvapus panaikint, jei rūbas švarus, skalbt dar nesinori, bet būna kokių dūmų kvapų prisigėręs. Palyginimui tik naudoju jei nusiperku internetu rūbą ir jis visas susiglamžęs būna, tai įmetu į garų programą ir tada dar lengvai lygintuvu prasieinu. Ir marškiniai džiovinti garuose lengviau lyginasi nei paprastai išdžiuvę. Žodžiu, man garų funkcija pasiteisinusi smile.gif
Atsakyti
Gal žinote ar Subtila dažnai taiko kokias nors nuolaidas? Šiuo metu jų puslapyje taikoma 10 proc nuolaida, bet dvigulėms lovoms, man viengulės reik
http://www.subtila.lt
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2018 03 10, 11:08)
Aš tokią turiu. Garai  neišlygins, bet aš juos labai dažnai naudoju. Tarkim iš spintos išsitraukiu švarų, bet seniai prakabėjusį rūbą, įmetu ant garų programos ir kaip naujas. Dar gerai kvapus panaikint, jei rūbas švarus, skalbt dar nesinori, bet būna kokių dūmų kvapų prisigėręs. Palyginimui tik naudoju jei nusiperku internetu rūbą ir jis visas susiglamžęs būna, tai įmetu į garų programą ir tada dar lengvai lygintuvu prasieinu. Ir marškiniai džiovinti garuose lengviau lyginasi nei paprastai išdžiuvę. Žodžiu, man garų funkcija pasiteisinusi smile.gif


Aciu🙂
Atsakyti