Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(Loram @ 2018 03 09, 20:14)
buvau, nepatiko biggrin.gif ten beje kainos buna ir uz 3eur smile.gif


O aš tik ten botus dabar perku! Man jie atradimas smile.gif priperku po kelias poras kelių dydžių, vieni sode, kiti prie namo, treti darželyje. Superiniai batai! Ir man netgi fainesni nei crocs, vaikai irgi sako, kad patogiau, nes iki ju tik crocs pirkdavau. Reiks kaip tik nulekt kokiu su pasiltinimu paziuret pavasario baloms.
Atsakyti
QUOTE(zz_aiza @ 2018 03 09, 20:04)
Loetuviu gamintojas Paliūtis turi superinius, o ir kaina juokinga 7-8 eur
https://encrypted-tb...a_OgtYjpra9wte1

As ir siuos atradus smile.gif tik atradau ne Lietuvoj, o siunciausi is shoesworld.de...uzsakiau botus, gavau, apziurejau ir pamaciau uzrasa : made in Lithuania, buvo pirma pazintis su paliucio botais is vokietijos biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo slitka: 09 kovo 2018 - 20:52
QUOTE(Carlin @ 2018 03 09, 20:34)
O aš tik ten botus dabar perku! Man jie atradimas  smile.gif  priperku po kelias poras kelių dydžių, vieni sode, kiti prie namo, treti darželyje. Superiniai batai! Ir man netgi fainesni nei crocs, vaikai irgi sako, kad patogiau, nes iki ju tik crocs pirkdavau. Reiks kaip tik nulekt kokiu su pasiltinimu paziuret pavasario baloms.

O 38 dydžio ten yra? Nes tarkim crocs'u vaikisku tokiu nebėr pasiuke is moterisku blink.gif
Atsakyti
QUOTE(slitka @ 2018 03 09, 20:51)
As ir siuos atradus smile.gif tik atradau ne Lietuvoj, o siunciausi is shoesworld.com...uzsakiau botus, gavau, apziurejau ir pamaciau uzrasa : made in Lithuania, buvo pirma pazintis su paliucio botais:D

Geras biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2018 03 09, 20:52)
O 38 dydžio ten yra? Nes tarkim crocs'u vaikisku tokiu nebėr pasiuke is moterisku  blink.gif


Dydžių tai yra, bet nežinau ar jie iš vaikiškų bus. Pirkau sau įspiriamus kaliošiukus salotinius wub.gif labai patogu sode pavasarį/rudenį ar vasarą kai šlapia iki kokio šiltnamio nutypent ar šiaip į lysvę nueiti smile.gif ir mamai pirkau kaliošiukus su pašiltinimu 39 dydį. Ir paprastų botų ten visokių dydžių turi, tik va nežinau kokie vaikiški didžiausi. Gal galima jiems paskambint, nes jie beveik visą savo produkciją eksportuoja, ta parduotuvė tokia mažytė ir keista biggrin.gif
Atsakyti

Laba, gal kas žino ir gali pasidalinti pet24.lt nuolaidų kodu?  :ax:

Atsakyti

oi radau pet24.lt iki 03-09 KURPAVASARIS

Atsakyti
Mergaites , o as ne i tema...parekomenduokit vaistukus nuo karpu , sunus lanko baseina, siandien vakare pastebejau kad viena issokus ant pirsto unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(slitka @ 2018 03 09, 22:10)
Mergaites , o as ne i tema...parekomenduokit vaistukus nuo karpu , sunus lanko baseina, siandien vakare pastebejau kad viena issokus ant pirsto  unsure.gif

Endwarts pieštukas kaip ir padeda
https://www.gintarin...MBoCACgQAvD_BwE
Įsiveskit į googlą raktinius žodžius "supermama endwarts karpos", išmes netgi šios temos pokalbių 2017 metais apie šią priemonę
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vi_ktorija: 09 kovo 2018 - 22:22
Kas yra daręs gražinimą į Bennetoną , per kiek grąžino pinigus? Prekę gavo vasario 16 ir vis dar virifying... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mijja: 09 kovo 2018 - 22:52
Merginos, reikia autokėdutės (9-18 kg) į antrą automobilį. Kadangi joje vaikas bus vežiojamas ne dažnai, tai norisi saugios, bet nelabai brangios. Kokias autokėdutes naudojat savo vaikams? Kur pirkot ir už kiek pagavot? Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrusi @ 2018 03 10, 00:22)
Merginos, reikia autokėdutės (9-18 kg) į antrą automobilį. Kadangi joje vaikas bus vežiojamas ne dažnai, tai norisi saugios, bet nelabai brangios. Kokias autokėdutes naudojat savo vaikams? Kur pirkot ir už kiek pagavot? Ačiū 4u.gif


tai pirkit dėvėtą ir bus pigiau 4u.gif
Atsakyti