Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(elizieja @ 2018 03 03, 17:50)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Maja Di" data-cid="72021556" data-time="1520087910"><div><p>Treineris tai ne plokštelė, jis jau būna padarytas, tereikia nusipirkti.</p></div></blockquote><p>Mums odontologė sakė, kad trenerius gamina individualiai pagal žandikaulį ir mažiems vaikams ji reikia keisti kas metus ar dvejus ... </p>

Taip juos mums parinko odontologe, kadangi vaikai skirtingo amziaus ir su skirtingomis problemomis, todel ir treinerius jie turi skirtingus.
Atsakyti
QUOTE(maltakava @ 2018 03 03, 17:49)
Tiesina.Pas mus priekiniai buvo negrazus ir sakandis kreivas.Tai plokstele istiesino dantis,praplete zandikauli ir sutvarke sakandi.Dabar reikes pasirodyti,kai iltiniai iskris,ziures ar jiems vietos uzteks augti.



o del sakandzio nuo kokio amziaus galima kreiptis?
Atsakyti
QUOTE(valyte_7 @ 2018 03 03, 20:01)
o del sakandzio nuo kokio amziaus galima kreiptis?

As kreipiausi pirma karta kai vaikui buvo gal 6 metai.Tai mums pradzioj gerokai nudileno iltinius dantis,nes jie buvo per dideli ir neleido teisingai vaikui sukasti.Po to liepe pasirodyti po tam tikro laiko.Bet nepadejo mums tas padilenimas,tai visas pakolkas problemas issprende plokstele,ko pasekoje labai dziaugiuosi.Ziuresim kaip toliau bus.Nieko nedarant mums,ateityje ortodonte sake be briketu neissiverstumeme,tai labai tikiuosi kad ir ateityje mums ju neprireiks.ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maltakava: 03 kovo 2018 - 19:15
Oi, prajuokinot biggrin.gif

Briketai

vartotojo įkelta nuotrauka

BrEketai

vartotojo įkelta nuotrauka

Atsakyti

Merginos kaip skalbiat Columbia Buga kombio kelnes?? Pamenu viena senai rase, nes jei skalbi iprastai, tai kazkokia apsauga nuo ju nusiskalbia ? ax.gif4u.gifunsure.gif Tai va mano panos rozines tos kelnes, ant kalnu duodasi, noreciau iskalbti. ar nesugadinsiu as ju ax.gifrolleyes.gif
Aš skalbiu columbia striukes skalbimo mašinoj, tik teko girdėt, kad negalima minkštiklių jokių dėt :4u:​ tas apsaugas jie ir "numinkština" :rolleyes:
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dziugile: 03 kovo 2018 - 19:30
QUOTE(Lux @ 2018 03 03, 20:26)
Oi, prajuokinot  biggrin.gif

Briketai

vartotojo įkelta nuotrauka

BrEketai

vartotojo įkelta nuotrauka

OMG...cia as prisidirbau😂😂😂,saltis veikia😂😂😂
Atsakyti
QUOTE(Dziugile @ 2018 03 03, 20:29)
<p></p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="_evita_" data-cid="72021619" data-time="1520090449"> Merginos kaip skalbiat Columbia Buga kombio kelnes?? Pamenu viena senai rase, nes jei skalbi iprastai, tai kazkokia apsauga nuo ju nusiskalbia ? vartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotrauka Tai va mano panos rozines tos kelnes, ant kalnu duodasi, noreciau iskalbti. ar nesugadinsiu as ju vartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotrauka</blockquote> Aš skalbiu columbia striukes skalbimo mašinoj, tik teko girdėt, kad negalima minkštiklių jokių dėt 4u.gif​ tas apsaugas jie ir "numinkština" rolleyes.gif



Vava sakau kazka panasaus ir turejau omenyje 4u.gif ax.gif

Aciukas turesiu omenyje.. kad negalime jokiu minkstikliu...
Atsakyti
QUOTE(_evita_ @ 2018 03 03, 17:20)
Merginos kaip skalbiat Columbia Buga kombio kelnes??

Pamenu viena senai rase, nes jei skalbi iprastai, tai kazkokia apsauga nuo ju nusiskalbia ?  ax.gif  4u.gif  unsure.gif

Tai va mano panos rozines tos kelnes, ant kalnu duodasi, noreciau iskalbti.

ar nesugadinsiu as ju  ax.gif  rolleyes.gif


Teoriškai reikia specialaus skalbiklio ir rekomenduoja džiovinti patiesus, nesiūlo dėti į džiovuklę. Per abi paneles jau koks 4 ar 5 Columbia rūbas, ne vsiada specialų pirkdavau, kartais su skystu sklabikliu be jokių minkštiklių plaudavau ir džiovindavau ant paklodžių. Savybių neprarado
Atsakyti
QUOTE(_evita_ @ 2018 03 03, 17:20)
Merginos kaip skalbiat Columbia Buga kombio kelnes??

Kaip jau kitos rašė, negalima jokių skalbinių minkštiklių.
Skalbiau keletą kartą skalbimo mašinoje, nieko nenutiko.
Dar rekomenduoja tokius rūbus impregnatoriumi padengti, kaip pvz.:
http://nanotekas.lt/...-tekstilei.html
Bet aš išskalbusi niekuo nedengiau.
Atsakyti

Sveikos, gal netycia kas turite papildoma knyguklubo.lt nuolaidos kodą?  :4u:  :4u:​  

Atsakyti
[quote=maltakava,2018 03 03, 20:14]
As kreipiausi pirma karta kai vaikui buvo gal 6 metai.Tai mums pradzioj gerokai nudileno iltinius dantis,nes jie buvo per dideli ir neleido teisingai vaikui sukasti.



Gal parekomenduotumet ortodonra Vilniuje?-
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo CHASKA: 04 kovo 2018 - 11:59
QUOTE(CHASKA @ 2018 03 04, 11:59)
Gal parekomenduotumet ortodonra Vilniuje?-


Aš į Domus dentes pas Mindaugą Šarvą vedu.
Atsakyti