Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(Trolėmolė @ 2018 03 03, 09:39)
Maniškis ištisai pamesdavo plokštelę. Kartais atrasdavom, kartais ne. Trūko kantrybė ir iškėliau sąlygą, kad už naują plokštelę mokėsim per pusę. Nuo to laiko problemos baigėsi. Pas mus nauja viršutinė plokštelė 60€.

Kaip cia taip pigiai pas jus ta plokstele?🤔🤔🤔As uz virsutine mokejau 180euru.
Atsakyti
QUOTE(maltakava @ 2018 03 03, 14:32)
Kaip cia taip pigiai pas jus ta plokstele?🤔🤔🤔As uz virsutine mokejau 180euru.

Čia Šiauliuose, privačiam kabinete.
Atsakyti
QUOTE(Trolėmolė @ 2018 03 03, 14:59)
Čia Šiauliuose, privačiam kabinete.

Kokiam čia? Maniškiui irgi reiktų. Kažkada treinerį įsigijom, sakė gydytoja, kad turėtų ištiesinti, bet jis jo nenešiojo beveik, nesuprantu kaip naktim kai kurie vaikai su juo miega. Dantys ir neišsitiesino todėl. Reiktų gal plokštelę pasidaryt, gal be briketų išsiverstume
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2018 03 03, 14:10)
Kokiam čia? Maniškiui irgi reiktų. Kažkada treinerį įsigijom, sakė gydytoja, kad turėtų ištiesinti, bet jis jo nenešiojo beveik, nesuprantu kaip naktim kai kurie vaikai su juo miega. Dantys ir neišsitiesino todėl. Reiktų gal plokštelę pasidaryt, gal be briketų išsiverstume

O su plokštele tiesina dantis? Mano vaikui tai žandikaulį plečia blink.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2018 03 03, 15:10)
Kokiam čia? Maniškiui irgi reiktų. Kažkada treinerį įsigijom, sakė gydytoja, kad turėtų ištiesinti, bet jis jo nenešiojo beveik, nesuprantu kaip naktim kai kurie vaikai su juo miega. Dantys ir neišsitiesino todėl. Reiktų gal plokštelę pasidaryt, gal be briketų išsiverstume

Zinokit as irgi nesuprantu kaip vaikai miega su tais treineriais, bet manieji prie ju taip priprato, kad be ju net neina i lova mirksiukas.gif mazajam(6metai) uzteko 2dienu priprast prie jo, o vyresneliam (9metai) prireike 6menesiu, kad priprastu 4u.gif bet dabar abu kuo puikiausiai juos nesioja, reiketu ir diena, bet as jau neprasau, tegu ilgesni laika panesios naktim ir bus gerai.
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2018 03 03, 16:02)
O su plokštele tiesina dantis? Mano vaikui tai žandikaulį plečia  blink.gif  unsure.gif

Maniškiams ištiesino, nes padarė vietos jiems. bet ten rimtų problemų nebuvo.
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2018 03 03, 16:02)
O su plokštele tiesina dantis? Mano vaikui tai žandikaulį plečia  blink.gif  unsure.gif

Tiesina.Pas mus priekiniai buvo negrazus ir sakandis kreivas.Tai plokstele istiesino dantis,praplete zandikauli ir sutvarke sakandi.Dabar reikes pasirodyti,kai iltiniai iskris,ziures ar jiems vietos uzteks augti.
Atsakyti

Zinokit as irgi nesuprantu kaip vaikai miega su tais treineriais, bet manieji prie ju taip priprato, kad be ju net neina i lova mirksiukas.gifmazajam(6metai) uzteko 2dienu priprast prie jo, o vyresneliam (9metai) prireike 6menesiu, kad priprastu 4u.gifbet dabar abu kuo puikiausiai juos nesioja, reiketu ir diena, bet as jau neprasau, tegu ilgesni laika panesios naktim ir bus gerai.

O kur jūs daretes? Mano 5-meciui reikia treinerio, bet problema jis kvepuoja per burną, nemoka per nosį  kaip ir aš, kaži ar pasiteisins  :hmm:​ 

Atsakyti
QUOTE(elizieja @ 2018 03 03, 17:07)
O kur jūs daretes? Mano 5-meciui reikia treinerio, bet problema jis kvepuoja per burną, nemoka per nosį  kaip ir aš, kaži ar pasiteisins  hmm.gif​ </p>

Treineris tai ne plokštelė, jis jau būna padarytas, tereikia nusipirkti.
Atsakyti
QUOTE(elizieja @ 2018 03 03, 17:07)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="linute_klp" data-cid="72021442" data-time="1520082204"><div><p>Zinokit as irgi nesuprantu kaip vaikai miega su tais treineriais, bet manieji prie ju taip priprato, kad be ju net neina i lova vartotojo įkelta nuotraukamazajam(6metai) uzteko 2dienu priprast prie jo, o vyresneliam (9metai) prireike 6menesiu, kad priprastu vartotojo įkelta nuotraukabet dabar abu kuo puikiausiai juos nesioja, reiketu ir diena, bet as jau neprasau, tegu ilgesni laika panesios naktim ir bus gerai.</p></div></blockquote><p>O kur jūs daretes? Mano 5-meciui reikia treinerio, bet problema jis kvepuoja per burną, nemoka per nosį  kaip ir aš, kaži ar pasiteisins  hmm.gif​ </p>

As gyvenu ne LT, ir manieji taip kvepuodavo, bet zinokit ismoko, labai individualiai, kaip jau rasiau mazajam uzteko tik poros dienu ir jau ismiegodavo visa nakti, o vyresnelis ji vis pamesdavo lovoj arba pats issitraukdavo is burnos ir pasidedavo po pagalve doh.gif jam labai daug laiko praejo kol priprato, beto jau 2 juos "sukramte" per 6men, teko keist, o mazasis jau metus kaip nesioja ir nieko, zodziu labai individualiai.
Atsakyti

Treineris tai ne plokštelė, jis jau būna padarytas, tereikia nusipirkti.

Mums odontologė sakė, kad trenerius gamina individualiai pagal žandikaulį ir mažiems vaikams ji reikia keisti kas metus ar dvejus ... 

Atsakyti
Merginos kaip skalbiat Columbia Buga kombio kelnes??

Pamenu viena senai rase, nes jei skalbi iprastai, tai kazkokia apsauga nuo ju nusiskalbia ? ax.gif 4u.gif unsure.gif

Tai va mano panos rozines tos kelnes, ant kalnu duodasi, noreciau iskalbti.

ar nesugadinsiu as ju ax.gif rolleyes.gif
Atsakyti