Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

Kur darot fotoknygas? Pamenu kazkada sitoj temoj buvo pamineta zoombook, bet neprisimenu ar kad ten gerai, ar blogai :)

Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2018 03 02, 21:48)
aš irgi pirkau už 10dol, gavosi 10,80eur  (2017-11 gale)

Pataisau, ne 21eu gavosi(shipa buvo vietini 7.5dol paskaiciavus), po perskaiciavimo 15.07 eu. smile.gif
Atsakyti
Landžioju po plačias interneto platybes.
Užmačiau, kokių tik įdomių sprendimų nesugalvoja baldų kūrėjai. Niekad dar tokių nemačiau.
Iš pirmo žvilgsnio nieko neišsiskirianti sofa pasirodo sukonstruota taip, jog gali tapti dviejų aukštų normalia lova. Nerealus sprendimas mažose patalpose, tik kaina labai jau nemaža.
https://www.bertosof...a_bunk_bed.html
https://www.kauf-uni...ett-stoff-chana
https://www.youtube....h?v=GYokH-ooXXY
Atsakyti
QUOTE(norala @ 2018 03 02, 15:43)
Aš naudoju Biofinity Toric ,tai man is  PL gaunasi daugiau kaip dvigubai pigiau,bet ne 8 eur. rolleyes.gif


Biofinity gamina cooper vision, as naudoju optikoje Vision Express parduodamus ju prekinio zenklo iwear lesius, bet juos taip pat gamina cooper vision. Kai pagaunu akcija tai buna tokia kaina apie 8 eur pora. Na teks ir toliau ten pirkti, nes pigiau nerandu.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2018 03 02, 23:06)
Sveikos, jus viska zinot.
Nepraejus nei savaitei sunus pamete dantu plokstele. Kiek ji kainuoja? Nes dabar teks sumoketi.. Be 30 metu naujos tikrai nebedarysim.
As tai nebezinau, kaip kovot su vaiko zioplumu.. Ir dzin jam viskas. Nulis emociju. As del kievieno shh pergyvenu iki bele kiek..o cia.. kazkokiu matyt lasteliu nesigamina, kurios vercia jaudintis.

Kiek vaikui metų? Maniškis gal 7 metų yra raktus pametęs nuo buto, telefonus kelis sudaužęs. Po to išaugo. Dabar nervas ima, bet su vaiku tiesiog šnekėti šnekėti šnekėti, kol subręs. Tik ne šaukti, o aiškinti įvykio pasekmes.


QUOTE(debesiuke:) @ 2018 03 02, 23:18)
<p>Kur darot fotoknygas? Pamenu kazkada sitoj temoj buvo pamineta zoombook, bet neprisimenu ar kad ten gerai, ar blogai smile.gif</p>

Zoombook geros fotoknygos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Eura @ 2018 03 01, 09:59)
Renku Asda George.Kviečiu prisijungti.Siuntimas į LT 10 svaru,norėčiau dalinti ant 4.
Vilnius.Rašykit į a.z

Truksta vienos norinčios ir perku.Siuntimas būtų po 2.5svaro.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2018 03 02, 22:06)
Sveikos, jus viska zinot.
Nepraejus nei savaitei sunus pamete dantu plokstele. Kiek ji kainuoja? Nes dabar teks sumoketi.. Be 30 metu naujos tikrai nebedarysim.
As tai nebezinau, kaip kovot su vaiko zioplumu.. Ir dzin jam viskas. Nulis emociju. As del kievieno shh pergyvenu iki bele kiek..o cia.. kazkokiu matyt lasteliu nesigamina, kurios vercia jaudintis.

120€. Aš jau du kartus nuo birželio remontavau nes vielutė nutrūko. O nutrūko nes tratina tą polkštelę burnoj. Bet ką reiškia nebedarysim? Jei man vaikas pamestų plokštę ir nedaryčiau naujos, tektų paskui dantis jam sveikus išlupinėt. O jum gerai viskas?
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2018 03 03, 08:33)
120€. Aš jau du kartus nuo birželio remontavau nes vielutė nutrūko. O nutrūko nes tratina tą polkštelę burnoj.  Bet ką reiškia nebedarysim? Jei man vaikas pamestų plokštę ir nedaryčiau naujos, tektų paskui dantis jam sveikus išlupinėt. O jum gerai viskas?

Va va, maniškis irgi su liežuviu ją vartydavo, taisėm n kartų. O pas dukrą nei karto nelūžo.
Atsakyti
Maniškis ištisai pamesdavo plokštelę. Kartais atrasdavom, kartais ne. Trūko kantrybė ir iškėliau sąlygą, kad už naują plokštelę mokėsim per pusę. Nuo to laiko problemos baigėsi. Pas mus nauja viršutinė plokštelė 60€.
Atsakyti
Ar kas nors norėtų jungtis ir galėtų padaryti užsakymą iš worldofsweets.de?
Atsakyti
Gal kuri kaunietė galėtų prikooperuoti mano siuntinuką iš Tukio prie savęs? Svoris jo labai mažas. Gal tik koks 1kg bus.
Atsakyti
QUOTE(Trolėmolė @ 2018 03 03, 08:39)
Maniškis ištisai pamesdavo plokštelę. Kartais atrasdavom, kartais ne. Trūko kantrybė ir iškėliau sąlygą, kad už naują plokštelę mokėsim per pusę. Nuo to laiko problemos baigėsi. Pas mus nauja viršutinė plokštelė 60€.

Va va ir as panasiai, irgi varte varte ta plostele, irgi luzo, sakau kita kart uz tavo pinigus taisysim, kol kas nebevarto:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ievakata: 03 kovo 2018 - 12:32