Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(Katiniena @ 2018 02 28, 22:24)
Aciu! Pagal akiniu koda rinkotes? Kaip ten suprasti dydi? 51,52 kur raso? Stiklus irgi kartu is ten pirkot?

Stiklus dėjau čia optikoje mirksiukas.gif . O tie skaičiai nepamenu bet kažką reiškia, aš prieš perkant ėjau dar pasitikslint į optiką biggrin.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amrinasta: 02 kovo 2018 - 08:29
QUOTE(Loram @ 2018 03 01, 13:41)
ar kam pavyko pasinaudoti pigu.lt geriausios kainos garantija?

buvo parasyta, kad atrasys per 1val, praejo 3 - tylu... o man su ta preke dega biggrin.gif nzn ką daryt

oi, vargas su jais. esu ju psl del to atsiliepima palikus. pabandysiu esme perteikti:
Parašiau ir gaunu atsakymą iš PIGU.lt neva ši parduotuvė nėra tarp 1000 populiariausiųjų, nors PIGULT psl ši parduotuvė yra, pasitikrinau pries siusdama jiems uzklausa
Taip ir parašau konsultantei, tada vėl ji ima kliedėti, neva iš patoguspirkimas.lt mano issirinktos kedes neleidžia pirkti, bet tai netiesa, nes įsidėjau į krepšelį, leido suvesti visus duomensi siuntimui ir pan..nusiunciau jai net printscreena, o ji vel ta pati man aiskina ir siuncia savo printscreena, kuriame aisku neduoda isideti i krepsi nes matyt blondine ir nesupranta , kad pirmiau reikia spalva pasirinkti smile.gif
zodziu, nusivyliau jais, priverciau atsiprasyti uz mano sugaista laika, tai jie visgi perdave gal pora euru pigiau ir nemokamas shipas tiesiai i vieta plius dave koduka 3eur nuolaidai, kurios taip ir nebepanaudojau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Amrinasta @ 2018 03 02, 08:29)
Stiklus dėjau čia optikoje  mirksiukas.gif . O tie skaičiai nepamenu bet kažką reiškia,  aš prieš perkant  ėjau dar pasitikslint į optiką  biggrin.gif .

As pirkau savo akinius designerglasses.co.uk
Cia mano akiniu remai kainavo 265€, ten nusipirkau uz 204 jau su stiklais.
Matmenys pateikti prie remu yra 3, tai yra nosies tarpelio, tada lesio plotis ir akiniu remelio kojeles kur uz ausies kisasi ilgis, paprastai buna 137, 145 ir tt.
Atsakyti
Sveikos. Amazone sudubliavau uzsakymus, ir pamaciau tik kai ryte du kart nuskaiciavo ta pacia suma...maniau atsaukiau ta nereikalinga,o pasirodo tik 1 dakta is jo buvau atsaukus. Greit padariau cancel order ir gavau meila, kad jie dar turejo galimybe ji atsaukt ir atsaukia. o kaip su pinigais bus? grazins kazkada?
Atsakyti
QUOTE(-Braskeele @ 2018 03 02, 09:14)
Sveikos. Amazone sudubliavau uzsakymus, ir pamaciau tik kai ryte du kart nuskaiciavo ta pacia suma...maniau atsaukiau ta nereikalinga,o pasirodo tik 1 dakta is jo buvau atsaukus. Greit padariau cancel order ir gavau meila, kad jie dar turejo galimybe ji atsaukt ir atsaukia. o kaip su pinigais bus? grazins kazkada?

Nea, nebegausi. Pasiliks sau kaip kompensacija uz tavo ziopluma tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti

Labas rytas. 

Gal pamenat kada buna akcijos vaikiskiem akinukams Babiators du uz vienu kaina? Jau dabar man juos medziot, ar dar palaukt siltesnio pavasario :)

Atsakyti
QUOTE(PoppyMilk @ 2018 03 02, 10:48)
<p>Labas rytas. </p><p>Gal pamenat kada buna akcijos vaikiskiem akinukams Babiators du uz vienu kaina? Jau dabar man juos medziot, ar dar palaukt siltesnio pavasario smile.gif</p>

as pries kaledas sumedžiojau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2018 03 02, 10:41)
Nea, nebegausi. Pasiliks sau kaip kompensacija uz tavo ziopluma  tongue.gif  biggrin.gif

Eik tiktais biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos. Gal kas turit knygų klubo nuolaidos kodą?
Atsakyti

Jei kas is Vilniaus rinktu, prisijungciau ir as su kvepalais.

Prisijungčiau ir aš prie kvepalų 😀

Atsakyti
sveikos, gal kas naudoja torinius/astigmatinius menesiui skirtus kontaktinius lesius, kur perkate?as siuo metu perku Lenkijoje iseina pora apie 8 eurai, kiek pasiziurejau pas mus tiek vienas lesis pigiausiai kainuoja .
Atsakyti
QUOTE(MajaLi @ 2018 03 02, 15:55)
sveikos, gal kas naudoja torinius/astigmatinius menesiui skirtus kontaktinius lesius, kur perkate?as siuo metu perku Lenkijoje iseina pora apie 8 eurai, kiek pasiziurejau pas mus tiek vienas lesis pigiausiai kainuoja .


Aš naudoju Biofinity Toric ,tai man is PL gaunasi daugiau kaip dvigubai pigiau,bet ne 8 eur. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo norala: 02 kovo 2018 - 15:45