Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(Eura @ 2018 03 01, 11:59)
Renku Asda George.Kviečiu prisijungti.Siuntimas į LT 10 svaru,norėčiau dalinti ant 4.
Vilnius.Rašykit į a.z



Sakykite, kurioje vietoje būtų atsiėmimas?
Atsakyti
QUOTE(oplia5 @ 2018 03 01, 10:51)
Sakykite, kurioje vietoje būtų atsiėmimas?

Antakalnyje arba Gedimino pr.
Atsakyti
ledevil

Parašiau į AŽ

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skaiciuoju: 01 kovo 2018 - 12:19
ar kam pavyko pasinaudoti pigu.lt geriausios kainos garantija?

buvo parasyta, kad atrasys per 1val, praejo 3 - tylu... o man su ta preke dega biggrin.gif nzn ką daryt
Atsakyti

sveikos, gal kas iš amazon.fr planuojat pirkti, prisijungčiau su vienais vaikiškais batais.

Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2018 03 01, 13:41)
ar kam pavyko pasinaudoti pigu.lt geriausios kainos garantija?

buvo parasyta, kad atrasys per 1val, praejo 3 - tylu... o man su ta preke dega biggrin.gif nzn ką daryt

Taip, naudojausi 2 kartus. Bet vakare uzklausiau, o ryte paskambandavo.
Atsakyti
aha, man irgi pavyko smile.gif tik cia pasiskundziau ir atrase smile.gif ir man lb patiko, kad dar visu euru pigiau nei ten kur radau smile.gif (kainavo 13, radau uz 8, pirkau uz 7) Pagarba Pigu.lt!
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2018 03 01, 11:41)
ar kam pavyko pasinaudoti pigu.lt geriausios kainos garantija?

buvo parasyta, kad atrasys per 1val, praejo 3 - tylu... o man su ta preke dega biggrin.gif nzn ką daryt

Kas tas yr? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(siluetas @ 2018 02 22, 15:29)


mergaites, o kaip veikia sios nuorodos?
Atsakyti
Gal butu norinciu jungtis prie
www.szkla.com
ir www.newlook.com
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2018 03 01, 14:31)
aha, man irgi pavyko smile.gif tik cia pasiskundziau ir atrase smile.gif ir man lb patiko, kad dar visu euru pigiau nei ten kur radau smile.gif (kainavo 13, radau uz 8, pirkau uz 7) Pagarba Pigu.lt!

As viena kart kvepalus pirkau. Pas pigu. Lt 37eu,radau uz 33e.pardave uz 32eu pigu. Lt. Kita kart 0.50cnt nuleido nuo mazdaug 30eu smile.gif.
Papildyta:
QUOTE(Sense @ 2018 03 01, 14:51)
Kas tas yr? smile.gif

Jei randat preke pigiau, tose parduotuvese, kur skelbia pigu.lt. Turi but toks violetinis zenkliukas prie norimos prekes. Tada ten paspaudziat ir ismes kurios pardes tinka. Parduotuviu pasirinkimas labai didelis. Tada ikeliat ten nuoroda su rasta pigesne preke pvz. Is senuku. Ir jums parduos pigiau uz rasta senukuose. Gal supratote smile.gif
Atsakyti
As tai i visas pardes taip rasau. Tarkim randu kazka brangiau kokiam topocentre, o pigiau yra kazkokioj nezinomoj pardej. Kartais ta parde pasirodo neaiski ar baisoka pirkt del patikimumo ir pan, tai parasau i topocentra prasydama nuolaidos tai prekei su linku kur radau pigiau. Visada parduoda arba uz tiek pat, kiek linke, arba pigiau keliais eu.
Atsakyti