Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(Maja Di @ 2018 02 28, 20:43)
Visai ne į temą, bet čia lankosi daug visko žinančių, gal kas žinosit ką patarti. Egipte buvau gruodžio mėnesį ir pamečiau telegoną. Šiandien prieš kelias minutes gaunu kelis pranešimus, kad bandoma prisijungti prie google paskyros ir dvi žinutes arabiškai su prisijungimo kodu. Gal galit patarti kaip elgtis ir ką blogo gali padaryti įsilaužėliai?

Kai googlas atsiuncia uzklausa,reik pazymet tai buvau ne as
Atsakyti
ar kas skaitė naujas ESWD taisykles ir sąlygas? kazkas pasikeitė? gal kaina? biggrin.gif baisiai daug skaityt... neradau greitom naujų kainų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2018 02 28, 23:52)
Kai googlas atsiuncia uzklausa,reik pazymet tai buvau ne as

Taip ir padariau, tik galvoju gal hakeriai nulaužia ir kai taip atsakai, nes žinutės su kodu atėjo ir arabišku tekstu blink.gif . Nesuprantu tik kodėl tik dabar prie telefono jungėsi, pamečiau prieš beveik 3 mėnesius. Ką jie gali gauti prisijungę ax.gif ?
Atsakyti

Patarkit,prašau,per kuri nuomos adresą geriau siustis is DE?

Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2018 02 28, 21:43)
Visai ne į temą, bet čia lankosi daug visko žinančių, gal kas žinosit ką patarti. Egipte buvau gruodžio mėnesį ir pamečiau telegoną. Šiandien prieš kelias minutes gaunu kelis pranešimus, kad bandoma prisijungti prie google paskyros ir dvi žinutes arabiškai su prisijungimo kodu. Gal galit patarti kaip elgtis ir ką blogo gali padaryti įsilaužėliai?

Ar pas jus gmail įvesta dviejų žingsnių apsauga, t. y. jog jungiantis iš kito nei paprastai IP, reikalauja, jog gmail būtų įvestas kodas, gautas į jūsų telefoną.
Neparašėte, kur gavote pranešimus. Tačiau greičiausiai taip ir bus. Jungiamasi buvo iš arabiškų šalių, pagal IP gmail atpažįsta, todėl ir laiškai arabų kalba.
Siūlau pasikeisti slaptažodžius, būtinai įsivesti dviejų lygių apsaugą, jei neturite ir sekite atidžiai, ar nevyksta kokie įdomūs reikalai su paypal, paysera ir pan sistemom, kur galima jungtis su el. paštu.
Mano ir dar daugybės asmenų el. paštą buvo nulaužę prieš beveik trejus metus. Priklausomai ką ketina veikti įsilaužėliai nuo to situacijos sudėtingumas priklauso. Aš turėjau ir vis dar turiu reikalų su šuo įvykiu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vi_ktorija: 01 kovo 2018 - 06:29
Siandien uzsakysiu is zooplus.de, siuntimo mokesti dalinames 7 zmones, gal kartais kas turit koki nuolaidos koduka ir norit prisijungti? ax.gif
Atsakyti

Kviečiu prisijungti, renku iki 12h https://www.everythi.../c/new-arrivals

sportiniairubai12@gmail.com

Atsakyti
Vilniuj (Pašilaičiai) rinksiu Cofferista. loramloram @ gmail.com
siuntimo kaina priklausys nuo prisijungianciu kiekio. Dalinsiu santykinai pagal prekių kainą
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2018 03 01, 09:43)
Vilniuj (Pašilaičiai) rinksiu Cofferista. loramloram @ gmail.com
siuntimo kaina priklausys nuo prisijungianciu kiekio. Dalinsiu santykinai pagal prekių kainą

Kokia perkat pupelem ar malta? Mama LT geria paulig clasic. Gal kas patartumete kokia is cia imt? Persiustumet terminalu?
Atsakyti
Renku Asda George.Kviečiu prisijungti.Siuntimas į LT 10 svaru,norėčiau dalinti ant 4.
Vilnius.Rašykit į a.z
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eura: 01 kovo 2018 - 10:17
Sveikos,

gal iš čia kas parinktumėte:

https://www.easycosmetic.de/

Reikia vienų kvepalų. Rinkčiau pati, bet neturiu galimybės dalinti. Pristatymas į LT 9,99 eurai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Perfecta: 01 kovo 2018 - 10:03

Kviečiu prisijungti, renku iki 12h https://www.everythi.../c/new-arrivals

sportiniairubai12@gmail.com

 


Sveiki, kokia vieneto kaina gaunasi? :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ledevil: 01 kovo 2018 - 10:12