Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(kriisti @ 2018 02 27, 15:15)
jetau tavo sunus tikrai ir Saboni praaugs tokiais tempais......
Papildyta:

A tui visai nibuldai kelnes augancia ir taippppaugancia pikrt po 30 eur...... blink.gif  blink.gif  blink.gif

Varyk gal iki Zaros maciau kostiuminiu po 8 eur buvo, tik va nzn kaip dydziai, lindex megink prasinest juk sale dar rasi mazu ka nora uzdet  4u.gif

nes siustis ir uztruks nu savaite nori nenori  4u.gif

As uzejau i zaros intikini puslapi ir radau tas melynas kostiumines uz 27€ blink.gif tai galvoju blyn tas pats kas tos uniformines.... aha tikrai, gal reik nueit “gyvai”, nes nieko nebus. Atrodo tas vaikas katastrofiskai.

O su tuo augimu rimtai beda. Tevas savaite vaiko nemate, sako blyn mama, vaiks paaugo...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JMD: 27 vasario 2018 - 15:21
QUOTE(JMD @ 2018 02 27, 17:19)
As uzejau i zaros intikini puslapi ir radau tas melynas kostiumines uz 27€  blink.gif tai galvoju blyn tas pats kas tos uniformines.... aha tikrai, gal reik nueit “gyvai”, nes nieko nebus. Atrodo tas vaikas katastrofiskai.

O su tuo augimu rimtai beda. Tevas savaite vaiko nemate, sako blyn mama, vaiks paaugo...


oo taip, o del Zara, tai pameginks pasiskambint ar yra kas nors tu kelniu, nes jei i kita gala lekt irnieko nera tai zinai be rysio biski......ar net ir i lindex

Bent as taip darau, nes man gaila laiko vaziuot ir nieko nepest 4u.gif o tau jau cia extra atvejis isvis
Atsakyti

Kur ieškoti automobilio saugos diržų prailgintojų? Tie, kur pardavinėja skelbiu.lt ar musumazyliuose (turbūt iš Ali) - netinka, nesifiksuoja  :unsure:​ 

Atsakyti
QUOTE(kriisti @ 2018 02 27, 15:26)
oo taip, o del Zara, tai pameginks pasiskambint ar yra kas nors tu kelniu, nes jei i kita gala lekt irnieko nera tai zinai be rysio biski......ar net ir i lindex

Bent as taip darau, nes man gaila laiko vaziuot ir nieko nepest  4u.gif  o tau jau cia extra atvejis isvis

Man idomu kaip daba bus su kases uniforma. Matmenis nuemiau spalio menesi, tik dabar pasiuvo blink.gif kad nebutu bleka muka maza biggrin.gif

Ryt neturesiu laiko, teks poryt pavaryt per pardas. Kazi toks hm turi kostiuminiu kelniu. Lindexe yra vaiku skyrius? blink.gif uzeisiu tada ir ten.
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2018 02 27, 17:31)
Man idomu kaip daba bus su kases uniforma. Matmenis nuemiau spalio menesi, tik dabar pasiuvo  blink.gif kad nebutu bleka muka maza  biggrin.gif

Ryt neturesiu laiko, teks poryt pavaryt per pardas. Kazi toks hm turi kostiuminiu kelniu. Lindexe yra vaiku skyrius?  blink.gif uzeisiu tada ir ten.

ir hm tikrai turi kostiumines ir lindex tik nzn kaip gyvai, nes visada buna 4u.gif
As Kaune, tai zaroje tikrai maciau savaitgali kostiuminiu bernam 7,99 dar galvojau saviskiui gal jam nu kai uz dyka niuu, bet pakabinau atgal biggrin.gif
Papildyta:
nu kases apranga pasiguosk, kad sortai, ne kelnes, na tiketis, kad maiku nebus iki bambos :rolleyes:
Atsakyti
Kokia kaina skaitot gera berniukams dzinsu 134-140?
Atsakyti
Moteros,gal kas perkat is amazono uk? Man labai reik sudniekio vaikiui uz 5 svarus...gal kuri vilniete pagelbetu? unsure.gif
Atsakyti
Gal kas renka benetona tiesiai i LT? 4u.gif mano krepsiukas 35eur, truksta iki nemokamo. Galiu ir as prijungti kauniete 4u.gif Free shipas nuo 79 eur kaip matau, tai reikia prisijungiancios su ne maziau 44 eur smile.gif
Atsakyti
QUOTE(oplia5 @ 2018 02 27, 10:58)
Sveiki, kur perkate? Man irgi reikia gegužės mėn. lagamino. Gal kas parduodate jums netikusį Vilniuje?

as amazone vokiskam ziuriu, ale kainos sudinos.
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2018 02 27, 20:38)
Kokia kaina skaitot gera berniukams dzinsu 134-140?

Kokius fufliakus gal ir už 6 eur galima nupirkti ax.gif . Turiu vertbaudet naujus džinsus, už 10 atiduočiau, išaugo nepranešiojęs, mokėjau brangiau ax.gif .
Papildyta:
QUOTE(Extraordinary @ 2018 02 27, 22:07)
as amazone vokiskam ziuriu, ale kainos sudinos.

jei pamatysit gerą kainą, šaukit ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nika77 @ 2018 02 27, 16:27)
<p>Kur ieškoti automobilio saugos diržų prailgintojų? Tie, kur pardavinėja skelbiu.lt ar musumazyliuose (turbūt iš Ali) - netinka, nesifiksuoja  unsure.gif </p>


Pirkom is amazon, bet tie patys ali
Atsakyti

reik skaityt taisykles oro liniju, bet skrendant i JAV  kūdikiui priklausė vežimas + didelis registruojamas lagaminas.

Atsakyti