Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(JMD @ 2018 02 26, 21:25)
Aš pastebėjau, kad nuo tų žaidimų ir multikų ir tt per planšetę ar mibiliaką mano vaiks pikc kai žiurkė pasidaro. Tai aš raukiau viską kaip kirviu.telikas liko ir kinas.

100proc pritariu del pykciu
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2018 02 27, 10:56)
100proc pritariu del pykciu

tai jau tikrai, bet as ant savu isbandziau, kai padejau savaitei viska absoliuciai net ir TV, tai kokie auksiniai pasidare, gauna tas plnesetes ribotai, bet pasakyta nors menkiausias pykcio protrukis bus padeta jau ne savaitei, o dviem 4u.gif 4u.gif

Nes pasakyta, jei nemokat atskirti, kad tai tik zaidimas nereikia visai biggrin.gif Kol kas veikia labai gerai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kriisti: 27 vasario 2018 - 09:25
QUOTE(Extraordinary @ 2018 02 26, 23:19)
As irgi taip manau, dekui.



Sveiki, kur perkate? Man irgi reikia gegužės mėn. lagamino. Gal kas parduodate jums netikusį Vilniuje?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oplia5: 27 vasario 2018 - 09:59
QUOTE(oplia5 @ 2018 02 27, 10:58)
Sveiki, kur perkate? Man irgi reikia gegužės mėn. lagamino. Gal kas parduodate jums netikusį Vilniuje?

Man irgi reiktų, turim 4 dunlopus iš SD, bet jau tokie pasudeižę, kokio nors ,,išeiginio'' reikia bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2018 02 27, 11:27)
Man irgi reiktų, turim 4 dunlopus iš SD, bet jau tokie pasudeižę, kokio nors ,,išeiginio'' reikia bigsmile.gif


Sakykit o kudikiui irgi 10 kg rankinis bagazas priklauso?
Atsakyti
Panos, asda george mokyklines bernu kelnes i didesne ar i mazesne puse?
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2018 02 27, 16:52)
Panos, asda george mokyklines bernu kelnes i didesne ar i mazesne puse?

kai domejausi sake, kad atitinka lenetele unsure.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kriisti: 27 vasario 2018 - 14:56
QUOTE(JMD @ 2018 02 27, 14:52)
Panos, asda george mokyklines bernu kelnes i didesne ar i mazesne puse?

mums atitinka:)
Atsakyti
QUOTE(kriisti @ 2018 02 27, 14:55)
kai domejausi sake, kad atitinka lenetele  unsure.gif

Aha ok. Man vaikas per atostogas kelnes isaugo. Nu blyn lyg geros buvo dar kai ejo. Savaite sirgo, savaite karantino, savaite atostogu ir virs kauliuku ir jau liemuo trumpas jam kazkaip.... nusisausiu.
Papildyta:
QUOTE(žvilgsnė @ 2018 02 27, 14:58)
mums atitinka:)

Dekui!
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2018 02 27, 14:52)
Panos, asda george mokyklines bernu kelnes i didesne ar i mazesne puse?


Nežinau kaip kelnės, bet į 6 dydžio polo aš tilpau, tik kad trumpoka buvo biggrin.gif
Tiesa, polo ilgomis rankovėmis normalaus dydžio buvo.
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2018 02 27, 15:04)
Nežinau kaip kelnės, bet į 6 dydžio polo aš tilpau, tik kad trumpoka buvo biggrin.gif
Tiesa, polo ilgomis rankovėmis normalaus dydžio buvo.

Pliam, pravalas biggrin.gif bet tu uz beveik 30€ as nebepirksiu niekada. Baisybybes ne kelnes. Jam blyn keliai kazkaip aukstai pakilo. Tai dabar tie balti issimuse keliai virs keliu, pacios ties kauliukais. Omama mija koks vaizdas blink.gif
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2018 02 27, 17:01)
Aha ok. Man vaikas per atostogas kelnes isaugo. Nu blyn lyg geros buvo dar kai ejo. Savaite sirgo, savaite karantino, savaite atostogu ir virs kauliuku ir jau liemuo trumpas jam kazkaip.... nusisausiu.
Papildyta:

Dekui!

jetau tavo sunus tikrai ir Saboni praaugs tokiais tempais......
Papildyta:
QUOTE(JMD @ 2018 02 27, 17:08)
Pliam, pravalas biggrin.gif bet tu uz beveik 30€ as nebepirksiu niekada. Baisybybes ne kelnes. Jam blyn keliai kazkaip aukstai pakilo. Tai dabar tie balti issimuse keliai virs keliu, pacios ties kauliukais. Omama mija koks vaizdas  blink.gif

A tui visai nibuldai kelnes augancia ir taippppaugancia pikrt po 30 eur...... blink.gif blink.gif blink.gif

Varyk gal iki Zaros maciau kostiuminiu po 8 eur buvo, tik va nzn kaip dydziai, lindex megink prasinest juk sale dar rasi mazu ka nora uzdet 4u.gif

nes siustis ir uztruks nu savaite nori nenori 4u.gif
Atsakyti