Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(Carlin @ 2018 02 26, 15:17)
drinks_cheers.gif
Pas mane irgi telefonas tik “po parašu”, kartą per savaitę ir max. 20 min. Ir ką pastebėjau, kuo dažniau duodu, tuo dažniau reikia. O kai kurį laiką neduodi, greit pamiršta ir net nebeprašo.

Aš kategoriškai draudžiu. Jokių telefonų. Turbūt esu ragana, bet telefoną jis turi tik pokalbiams su manim ir draugais jei reikia ir basta.
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2018 02 26, 15:12)
Aš kategoriškai draudžiu. Jokių telefonų. Turbūt esu ragana, bet telefoną jis turi tik pokalbiams su manim ir draugais jei reikia ir basta.

Ir labai gerai darot. Po to nebeįmanoma susitvarkyt ir buna dar didesne ragana.
Atsakyti
Noriu pasitart del lagamino 4u.gif Reikia registruotam bagazui, pvz small planet raso kad krastiniu suma turi buti ne didesne nei 158 cm, jei imu Samsonite XL gaunas 160 cm (ar gi matuos ten kas tuos 2 cm?), ar imti mazesni?
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2018 02 26, 16:12)
Aš kategoriškai draudžiu. Jokių telefonų. Turbūt esu ragana, bet telefoną jis turi tik pokalbiams su manim ir draugais jei reikia ir basta.


Aš mažesnė ragana. Duodu kartą per savaitę kokį yotubą pažiūrėti 20 min., bet jos pas mane priėjimo prie kompo neturi, nes mes net kompo namie neturim. Tai tas kartas per savaitę vienintelis šansas biggrin.gif
Telefono išmanaus irgi neperku, turi mano seną ir kol veikia, tol gerai smile.gif pasiskambinti gali, sms parašyt gali ir pilnai užtenka. Pazyzia kartais, kad nori naujo, bet tuom ir baigiasi.
Atsakyti
Aciu uz pasisakymus, bandysiu ieskotis programeliu minetu.

O del tel... Oj, sunku, kai tevai irgi maniakai.. Cia jau genai. O vyro pozicija tokia, kad dabar atsizais, nereikes paskui. Paaugliu tikrai neparibosite tongue.gif Visi pereis per ta etapa, tik skirtingo amziaus. O vaikam technologiju ribojimas turi irgi but su protu, juk elektronines irgi pratybos ir siaip i nauda.. pvz maniskis ziuri apie visokius filmuku kurimus ir pan.

Na, maniskiai teliku neziuri.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 26 vasario 2018 - 16:42
as is mazesniu, bet raganu. vaikai pirmokas ir treciokas. Tai gauna max po valanda, bet dukra per ta laika youtube ziurineja kaip visokius eksperimentus daryti, tai kazkaip nera pikta. jei tik zaistu tai turbut labiau ribociau. Visai neduoti sirdis neleidzia, nes ir taip sena mob gan turi, o klasiokai vis mandresnius isigyja, tai ir jos sirdelei skaudu
Atsakyti
Bet grizau ir grieztai nebeduodu siandien, tik pries miega gaus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2018 02 26, 20:32)
Bet grizau ir grieztai nebeduodu siandien, tik pries miega gaus biggrin.gif

Prieš miegą akims labai blogai smile.gif Mes duodavom 1 val. per dieną po pamokų, kai norėjo pailsėti.
Atsakyti
Aš pastebėjau, kad nuo tų žaidimų ir multikų ir tt per planšetę ar mibiliaką mano vaiks pikc kai žiurkė pasidaro. Tai aš raukiau viską kaip kirviu.telikas liko ir kinas.
Atsakyti
QUOTE(Extraordinary @ 2018 02 26, 17:17)
Noriu pasitart del lagamino  4u.gif Reikia registruotam bagazui, pvz small planet raso kad krastiniu suma turi buti ne didesne nei 158 cm, jei imu Samsonite XL gaunas 160 cm (ar gi matuos ten kas tuos 2 cm?), ar imti mazesni?


Nematuos.
Jei skrendat su Small planet charteriniu reisiu su priduodamu bagazu ziurekit tik svori.
Atsakyti
QUOTE(lola.lola @ 2018 02 26, 21:37)
Nematuos.
Jei skrendat su Small planet charteriniu reisiu su priduodamu bagazu ziurekit tik svori.

As irgi taip manau, dekui.
Atsakyti
Limango niekas nerenkat?
Atsakyti