Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(JMD @ 2018 02 26, 13:11)
Telefono tau užtenk iki ausų. Dar dalyvauk kokiam nors iššūky pvz kaip aš,per mėn tipo 200.000 žingsnių, tada nori nenori keli subinę ir mini, kad kuo daugiau ženklelių laimėtum  biggrin.gif



QUOTE(Carlin @ 2018 02 26, 14:38)
Tai telefonas tą atlieka, sakyčiau net gi visai neblogai smile.gif

Mano telefonas akupuotas dukros ir miauksi jos zaidimai biggrin.gif
Cia kazkoki appsa susiinstaliuot? Apvieskite, tamsuole 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 26 vasario 2018 - 13:50
QUOTE(Žalia Rūta @ 2018 02 26, 13:50)
Mano telefonas akupuotas dukros ir miauksi jos zaidimai biggrin.gif
Cia kazkoki appsa susiinstaliuot? Apvieskite, tamsuole  4u.gif


Pas mane Iphone tai yra Health programėlė ir ji visada veikia. Samsungas irgi žinau, kad turi kokią tais programą.
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2018 02 26, 13:38)
Tai telefonas tą atlieka, sakyčiau net gi visai neblogai smile.gif

su vyru uzsieny labai daug vaikstom, einam visur kartu, jo telefone ta pati programa parodo keliais km daugiau nei mano biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(spygliz @ 2018 02 26, 14:11)
su vyru uzsieny labai daug vaikstom, einam visur kartu, jo telefone ta pati programa parodo keliais km daugiau nei mano  biggrin.gif


Tai nuo telefono priklauso. Aš bėgioju tiek su telefonu, tiek su garminu (laikrodžiu), tai paklaida labai nedidelė, sakyčiau telefonas tiksliau rodo, nes garminas kai žiūri žemėlapį, matai, kad kampus kapoja. Bet aš čia runtastic lyginu, į health apps’ą nežiūriu.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2018 02 26, 13:50)
Mano telefonas akupuotas dukros ir miauksi jos zaidimai biggrin.gif
Cia kazkoki appsa susiinstaliuot? Apvieskite, tamsuole  4u.gif

Aš esu susiinstaliavusi endomondo. Tik einant reik nepamirsti ji ijungti. Siaip smagu dienos, savaitės, menesio rezultatus matyti. Duoda taures - aisku dzin, bet smagu tie paskatinimai visokie. Ten ir draugus pasikviest galima. Tada matai ju rezultatus. Pranesa kad jis isejo i trasa, tai skatina ir savo uzpakali nest... Juk nenori atsilikti...
Papildyta:
QUOTE(spygliz @ 2018 02 26, 14:11)
su vyru uzsieny labai daug vaikstom, einam visur kartu, jo telefone ta pati programa parodo keliais km daugiau nei mano  biggrin.gif

Gal reik ugius svorius surasyt. Nuo zingsniu dydzio tie km sukas gal.
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2018 02 26, 14:37)
Gal reik ugius svorius surasyt. Nuo zingsniu dydzio tie km sukas gal.


Taip, paklaida ir nuo to gali atsirast. Edomondo kiek pamenu pakankamai tiksliai skaičiavo.
Atsakyti
Sveikos,
Galit parekomenduoti berniukišką "parka" tipo (kad ilgesnė būtų) žieminę striukę. Reiktų ~135-140cm vaikui. Nupirkau sūnui Regata Paxton https://www.amazon.c...s/dp/B073XRDY3L, tai tikrai nėra žieminė striukė, per plona. Ir sakyčiau pamažintos - sūnus 130cm, tai 9-10m (140cm) dabar galėtų nešioti, dar yra vietos augimui, bet "neskęsta", ko tikėjausi.
Atsakyti
Naudojam xiaomi mi band2. Patenkinti kainos ir kokybes santykiu. Baterija laiko apie menesi. Rodo ir miego kokybe ir pan. dalykus.
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2018 02 26, 14:37)
Aš esu susiinstaliavusi endomondo. Tik einant reik nepamirsti ji ijungti. Siaip smagu dienos, savaitės,  menesio rezultatus matyti. Duoda taures - aisku dzin, bet smagu tie paskatinimai visokie. Ten ir draugus pasikviest galima. Tada matai ju rezultatus. Pranesa kad jis isejo i trasa, tai skatina ir savo uzpakali nest... Juk nenori atsilikti...
Papildyta:

Gal reik ugius svorius surasyt. Nuo zingsniu dydzio tie km sukas gal.

Reikia. Pas mane samsung gear 3, jis susietas su telefonu, tai gps’as labai tiksliaimatstuma matuoja, suvesta pas mane svoriai ugiai ir visas sirdies darbas atsekamas, visas kreives matau, visas treniruotes atpazista irgi viso kruvio kreives matau, bet jei nesportuoji ir tik zingsniam tai ta Health tikrai labai faina ir jos pakanka. O vaikui telefonas ne zaislas biggrin.gif
Atsakyti
Gal primintumėte augalinio vit D iš iherb pavadinimą? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2018 02 26, 15:13)
O vaikui telefonas ne zaislas  biggrin.gif


drinks_cheers.gif
Pas mane irgi telefonas tik “po parašu”, kartą per savaitę ir max. 20 min. Ir ką pastebėjau, kuo dažniau duodu, tuo dažniau reikia. O kai kurį laiką neduodi, greit pamiršta ir net nebeprašo.
Atsakyti
Dėl žingsniamačio taip pat galiu parekomenduoti MI Band 2, patogus, fiksuoja žingsnius, pulsą, miegą. Tikrai geras daikčiukas už 25 eur smile.gif
Atsakyti