Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

Labas rytas,

dabar prireikė ir man išmanaus laikrodžio. Pagrinde dėl žingsnių skaičiavimo ir kalorijų? Teisingai jie tas kalorijas skaičiuoja? Ką dar dar gali daryti.. pulsas (neaktualu)..

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2018 02 26, 08:27)
Labas rytas,

dabar prireikė ir man išmanaus laikrodžio. Pagrinde dėl žingsnių skaičiavimo ir kalorijų? Teisingai jie tas kalorijas skaičiuoja? Ką dar dar gali daryti.. pulsas (neaktualu)..

Ačiū 4u.gif

Ne. Visi be išimties skaičiuoja apytiksliai remiantis širdies darbu atstumu ir tt. Tam kad būtų tiksliau reikia diržo ant juosmens. Bet ir jis turi paklaidą.

Tarkim mano laikrodis atpažįsta veiklą, tai dar paskaičiuoja pagal ją ar bėgimas ar dvyrka ar lentą laikau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JMD: 26 vasario 2018 - 08:43
Pradedu dairytis mazajai kitam sezonui Bearpawu arba Emu, gal uzmatet kur gerom kainom? pernai is JAV sieros pirkau gal po 15 baksu...kur dar pasiziuret?nelabai zinau tu amerikietisku pardziu kazkaip
Atsakyti
Superine kaina, mes toki turim ir dziaugiames:)
Philips sepetukas: https://www.amazon.c...W3NBPTM9YTK22EH
Atsakyti
dar grįžtu prie sulankstytų keptuvių iš amazono:
kaip minėjau, gavau kompensaciją,

o vyras pasigamino lentutę truputį gaubtu galu , pridėjo , 3 smūgiai plaktuku ir keptuvė - nors į parodą nešk smile.gif Atlenkė be problemų. Jei turit vyrą , ne su abiem kairėm rankom - tai galit paprašyti smile.gif


Atsakyti
QUOTE(ramuner @ 2018 02 26, 10:24)
Superine kaina, mes toki turim ir dziaugiames:)
Philips sepetukas: https://www.amazon.c...W3NBPTM9YTK22EH

Ar susisinchronizuoja su ipadu? nes raso, kad ne...ir drauge sake, kad ne
Atsakyti
SOS
Kur staigiai Vilniu rast ale odini juoda sijonuka keturmetei? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MuseZuze @ 2018 02 26, 09:25)
dar grįžtu prie sulankstytų keptuvių iš amazono:
kaip minėjau, gavau kompensaciją,

o vyras pasigamino lentutę truputį gaubtu galu , pridėjo , 3 smūgiai plaktuku ir keptuvė - nors į parodą nešk smile.gif Atlenkė be problemų. Jei turit vyrą , ne su abiem kairėm rankom - tai galit paprašyti smile.gif


Aš jau girdžiu savo vyrą sakant - o tai ką, tau šita sulenkta blogai kepa? Maistas skanesnis bus, jei ištiesinsiu? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Žalia Rūta @ 2018 02 26, 08:27)
Labas rytas,

dabar prireikė ir man išmanaus laikrodžio. Pagrinde dėl žingsnių skaičiavimo ir kalorijų? Teisingai jie tas kalorijas skaičiuoja? Ką dar dar gali daryti.. pulsas (neaktualu)..

Ačiū 4u.gif


Man visada klausimas - o kam to reik? biggrin.gif
Jei nesportuoji ir neseki pulso, koks skirtumas kiek tu nueini ir kiek kolorijų sudegini? Atstumus pakankamai gerai ir tiksliai telefonas su gps suseka, jei vaikščiojimui aktualu.

Slidinėjau dabar kalnuose, draugė su fit bit apyranke buvo, tai pievas galiu pasakyt rodo su tom kolorijom ir aktyvumu.
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2018 02 26, 12:32)
Aš jau girdžiu savo vyrą sakant - o tai ką, tau šita sulenkta blogai kepa? Maistas skanesnis bus, jei ištiesinsiu?  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
Papildyta:
Man visada klausimas - o kam to reik? biggrin.gif
Jei nesportuoji ir neseki pulso, koks skirtumas kiek tu nueini ir kiek kolorijų sudegini? Atstumus pakankamai gerai ir tiksliai telefonas su gps suseka, jei vaikščiojimui aktualu.

Slidinėjau dabar kalnuose, draugė su fit bit apyranke buvo, tai pievas galiu pasakyt rodo su tom kolorijom ir aktyvumu.

Noriu sekt zingsnius, bent tiek tipo sporto unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2018 02 26, 12:00)
Noriu sekt zingsnius, bent tiek tipo sporto unsure.gif

Telefono tau užtenk iki ausų. Dar dalyvauk kokiam nors iššūky pvz kaip aš,per mėn tipo 200.000 žingsnių, tada nori nenori keli subinę ir mini, kad kuo daugiau ženklelių laimėtum biggrin.gif
Atsakyti
Merginos jus cia vis apie Didriksons firma rasot... o kaip su Reima arba Kamik kokia atsiliepimai apie ju kombinezonus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo WooDoo: 26 vasario 2018 - 13:10
QUOTE(Žalia Rūta @ 2018 02 26, 12:00)
Noriu sekt zingsnius, bent tiek tipo sporto unsure.gif


Tai telefonas tą atlieka, sakyčiau net gi visai neblogai smile.gif
Atsakyti