Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(Carlin @ 2018 02 22, 20:49)
kad katino kraiką būtų patogu susiurbt.

as pradejau pirkti didesnem granulem kraika ir prie tualeto dureliu padejau vonios kilimeli, tai ant jo praktiskai viskas ir lieka. tai karts nuo karto ji iskratau ir dabar svariau, nebeisnesioja po visus kambarius.
Atsakyti
QUOTE(magute @ 2018 02 23, 10:40)
as pradejau pirkti didesnem granulem kraika ir prie tualeto dureliu padejau vonios kilimeli, tai ant jo praktiskai viskas ir lieka. tai karts nuo karto ji iskratau ir dabar svariau, nebeisnesioja po visus kambarius.


Aš dabar perėjau ant bio kraiko iš drožlių kažkokių. Bet su kilimėliu tikrai gera mintis, neišsispardytų taip. Reiks patiest. Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2018 02 22, 22:15)
Aš irgi jau jos noriu. Tik nežinau ar pirkt, nes labai retai blynus kepu. Tai būtų dar vienas prietaisas naudojamas retkarčiais biggrin.gif


jei tikrai retai tai gal ir neverta,
bet mes bent kartą per savaitę panaudojam, čia kai greitai reikia pamaitint vaikus ir kai tikrai žinau visi valgys... smile.gif

Ir kai važiuojam kur pvz atostogaut (tik ne į AI biggrin.gif) - visada įsimetu. Galima gi tuos blynus nebūtinai saldžius kepti, o ir daržovių ar dešros kokios įmaišyti, užkandžiams labai gerai. Patinka, kad praktiškai be riebalų kepimas (maždaug šaukštas aliejaus į tešlos dubenį)

Atsakyti
Ventej bandžiau suvesti eshop adresą nepavyko. Ką daryti ? Gal yra kam pavyko pirkti kokiu adresu ?
Atsakyti
Ar siunčia ši parduotuvė į Lietuvą? http://www.twinset.com/en-LT Man neleidžia įvesti pašto kodo.
Atsakyti
Laba, merginos 4u.gif As truputi ne i tema... Bet gal kas padesit smile.gif Reikia is Londono i Kauna parsigabenti daiktus (drabuziai, patalyne, meskeres). Gal kas turit kokius pazystamus vezejus? Ir apskritai, idomu, kiek toks malonumas kainuot gali..
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2018 02 23, 07:22)
... Gal tik tie pliki kuriem ištisai šalta nemedžioja, nes jiem drebėt reik  biggrin.gif

Jus labai klystat. Tir pliksiai labai geri medziotojai,ner kada jiem drebet smile.gif
Atsakyti
Klygu klubas - man taiko -20 procentu su kodu Gimtadienis-02.


O gal kas zinote knygos.lt nuolaidu kodą?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oplia5: 23 vasario 2018 - 14:04
QUOTE(terteliene @ 2018 02 23, 07:23)
<p>Pabandykit katukui tualetą-namelį nupirkti. Thomas phillipse gal už 7 ar 8 eurus pirkau, tai pridrabstau nebent pati, kai valau dėžutę, o katė nebeišdrabsto niekada. Tik duris išimkit, nes labai dažnai katukai nesupranta, kad pro jas įeiti reikia, ir nesinaudoja. </p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Carlin" data-cid="72010760" data-time="1519364780"><div><p>Bet tad kraiko drabstymas tai nervina labai. Skalbykloje padėjau jo dėžę, tai kas vakarą einu šluoti. Būtų gerai kokią nedidelę elektrinę šluotelę ten pasikabint.
</p></div></blockquote><p></p>

Man negelbeja uzdaras,kapsto intensyviai. Dar ir nuo letenu pasibarsto. Galvoju gal dar kilimuka patiest.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sense: 23 vasario 2018 - 14:59
QUOTE(irmante @ 2018 02 23, 07:52)
<p>Labas prakalbot vel apie siurblius tai uzklausiu ir as smile.gif</p>
<p> </p>
<p>Kas turit Dyson, ar jum siurbiant jie nebraizo grindu ar pav. laiptu ? Parsisiunciau toki.</p>
<p> </p>
<p><a data-ipb='nomediaparse' href='https://pigu.lt/lt/technika-ir-elektronika/namu-technika/dulkiu-siurbliai/dulkiu-siurblys-dulkiu-siurblys-dyson-v6-motorhead?id=11611043'>https://pigu.lt/lt/technika-ir-elektronika/namu-technika/dulkiu-siurbliai/dulkiu-siurblys-dulkiu-siurblys-dyson-v6-motorhead?id=11611043</a></p>
<p> </p>
<p>parsisiunciau ir blin negaliu dziaugtis pilna sirdim verysad.gif Subraize laiptus. Pirmas aukstas plyteles tai viskas ok, bet laiptai tamsaus medzio ir parazitas subraize. Vel beda, vyras neleidzia siurbt verysad.gif Sako ieskokis antgali kita pirkt, koki kur buna apacia kaip paminkstinta, nes sito galva visa plastamsine.</p>
<p> </p>
<p>Vadinas sutaupiau biggrin.gif Reikejo is karto pirkt koki absoliut tai nereiketu nieko dabar dapirkinet. Ir V6 siurbia tikrai trumpai verysad.gif 20 min. jis man tikrai neissiurbia. Maniau dziaugsiuosi labiau.</p>
<p> </p>
<p>Ai dar kas erzina ir mane ir vaika, nes abu siurbiam, gal ji net labiau, kad visada turi ta knopke su pirstu nuspaudus laikyt norint jog siurbtu, neina uzfiksuot. </p>

Na as nepastebejau,kad braizytu, o pries tai buvusio siurblio ta pabraizydavo. Pas man azuolo parketas,nesimato gal. Ant tamsaus tai viskas iskart pasimato.
O del knopkes,tai nereik jos laikyt. Knopke isispaudzia ar atsispaudzia tik siurbiant. Bet nesiurbiu ant max,nes tada trumpai dirba. As tai kaip ir patenkinta,tik minusiukas sito antgalio,kad kraika kai siurbiu,buna issokineja keli trupiniai i sonus. Reiktu pirmai su mazesniu antgaliu susiurbt.

Ne apie ta knopke rasei,po to isiskaiciau. Tai as dar irgi,kad ir keliu daikta,neatjungiu,is seno iprocio,bet siaip kaip tik patinka,kad ji salia,nesiurbi,nespaudi knopkes. Kitaip isvis greit nusestu. Paziurek,gal pas tave ispausta max knopke,tai ir neatlaiko 20min.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sense: 23 vasario 2018 - 15:16

Ventej bandžiau suvesti eshop adresą nepavyko. Ką daryti ? Gal yra kam pavyko pirkti kokiu adresu ?
Iš vente perku per ESWD. Gal telefone vedat? Pamenu, telefonu niekaip negalėjau suvest adreso, tada įsijungiau kompą ir viską susivedžiau. 
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dziugile: 23 vasario 2018 - 15:41
H&M ir „Zaros“ varžovas „Uniqlo“ artėja prie Lietuvos. Bet jaučiu kainelės bus... ax.gif

Plačiau: https://www.vz.lt/pr...s#ixzz57wTxSYVl
Atsakyti