Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(Irreelle @ 2018 02 22, 16:30)
Turiu, kaip tik vakar gavau su uzsakymu. Kokia jusu prekes kaina? Kodai priklauso nuo uzsakymo sumos.


Ačiū, gavau kodą, jau užsisakiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2018 02 22, 20:49)
Kokias dar elektrines šluotas be Dyson turite ir galit rekomenduot? Turiu Dyson pirmame aukšte, bet dar noriu antram aukšte kažką pigesnio pasidėt, kad katino kraiką būtų patogu susiurbt. Tingisi laiptais kas kart vaikščioti, būtų gerai po ranka turėt.

Auklėk katiną biggrin.gif neleidi laukan? Ten čiotka pas jus, ramu. Galėtų ganytis.
Atsakyti
QUOTE(dangerele @ 2018 02 22, 21:30)
Nu as neseniai pirkau hooveri iš topo centro ir esu patenkinta.

Kokia kaina Hoover Lietuvoje, savo pirkau is UK.
Mano filtras, kur iseinantis oras, kazkaip susidevet baigia, tai jei yra jau Hoover LT, gal ir detaliu bus.

Bet kraika kazkaip keistai, kartais gerai susiurbia, o kartais isjungus siurbli dalis to susiurbto kraiko ima ir isbyra lauk.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ievakata: 22 vasario 2018 - 22:29

gal kas planuojat rinkt direct.asda ir priimtu su persiuntimu ?  :4u:  :4u:  :4u:  :4u:  Labai reikia keliu nedideliu daikčiukų  :4u:  :4u: 

ir dar jei kas rinktų, prisijunkčiau prie kurios nors vokiečių vaistinės.  :4u:​ 

Atsakyti

Ecco uk 11.5/12 36£

https://www.amazon.c...S0MD&th=1&psc=1

Atsakyti
QUOTE(-Braskeele @ 2018 02 22, 21:34)
As paskutinius pora kart pirkau JMD rekomenduotus is iherbo:
https://www.iherb.co...Soft-Gels/13109

Gaila su D vitaminu nėra.
Papildyta:
QUOTE(ievakata @ 2018 02 23, 00:27)
Kokia kaina Hoover Lietuvoje, savo pirkau is UK.
Mano filtras, kur iseinantis oras,  kazkaip susidevet baigia, tai jei yra jau Hoover LT, gal ir detaliu bus.

Bet kraika kazkaip keistai, kartais gerai susiurbia, o kartais isjungus siurbli dalis to susiurbto kraiko ima ir isbyra lauk.

Stambiom šiukšlėmis naudoju sena gerą kercher . O kasdienai Hoover.
Atsakyti
QUOTE(dangerele @ 2018 02 22, 23:11)
Gaila su D vitaminu nėra.
Papildyta:

Stambiom šiukšlėmis naudoju sena gerą kercher . O kasdienai Hoover.

Aš galvoju gerai kad D nėra. Nes tiem kam jo nereik tai juk neišimsi. O D paprastai reikia skirtingų dozių.
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2018 02 22, 21:57)
Auklėk katiną  biggrin.gif neleidi laukan? Ten čiotka pas jus, ramu. Galėtų ganytis.


Dabar dar neina, aplinka nesutvarkyta, bet pavasarį kai susitvarkysim tai leisiu, tiksliau neišlaikysiu namie niekaip biggrin.gif jau dabar veržiasi į garažą, pro duris vis kyšteli nosį biggrin.gif
Medžiotojų veislės jis pas mus, tai man jau baisu, kad suneš visas rajono peles ir paukščius unsure.gif

Bet tad kraiko drabstymas tai nervina labai. Skalbykloje padėjau jo dėžę, tai kas vakarą einu šluoti. Būtų gerai kokią nedidelę elektrinę šluotelę ten pasikabint.

Kažkas čia kercher šluotas elektrines pirko, įdomu kaip jos.
Atsakyti
Sveikos, gal yra koks kodukas is knyguklubo? Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2018 02 23, 07:46)
Dabar dar neina, aplinka nesutvarkyta, bet pavasarį kai susitvarkysim tai leisiu, tiksliau neišlaikysiu namie niekaip biggrin.gif jau dabar veržiasi į garažą, pro duris vis kyšteli nosį biggrin.gif
Medžiotojų veislės jis pas mus, tai man jau baisu, kad suneš visas rajono peles ir paukščius  unsure.gif

Bet tad kraiko drabstymas tai nervina labai. Skalbykloje padėjau jo dėžę, tai kas vakarą einu šluoti. Būtų gerai kokią nedidelę elektrinę šluotelę ten pasikabint.

Kažkas čia kercher šluotas elektrines pirko, įdomu kaip jos.

Faina. Mano kysa statybose rasta ir parnešta, bet visos pelės ir gražučiai raudonpilviai paukštukai būna parnešami namo ir įdedami į lėkštę. Kol buvome atostogauti prie durų paklojo 6 peles. Surikiavo gražiai. Užtat jokių lesyklėlių negaliu statyt nei kabint nes žudikė su 14 metų patirtim biggrin.gif manau pasjios visus tas instinktas yra nepriklausomai nuo veislės. Gal tik tie pliki kuriem ištisai šalta nemedžioja, nes jiem drebėt reik biggrin.gif
Atsakyti

Pabandykit katukui tualetą-namelį nupirkti. Thomas phillipse gal už 7 ar 8 eurus pirkau, tai pridrabstau nebent pati, kai valau dėžutę, o katė nebeišdrabsto niekada. Tik duris išimkit, nes labai dažnai katukai nesupranta, kad pro jas įeiti reikia, ir nesinaudoja. 

Bet tad kraiko drabstymas tai nervina labai. Skalbykloje padėjau jo dėžę, tai kas vakarą einu šluoti. Būtų gerai kokią nedidelę elektrinę šluotelę ten pasikabint.

Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2018 02 23, 08:22)
Faina. Mano kysa statybose rasta ir parnešta, bet visos pelės ir gražučiai raudonpilviai paukštukai būna parnešami namo ir įdedami į lėkštę. Kol buvome atostogauti prie durų paklojo 6 peles. Surikiavo gražiai. Užtat jokių lesyklėlių negaliu statyt nei kabint nes žudikė su 14 metų patirtim  biggrin.gif  manau pasjios visus tas instinktas yra nepriklausomai nuo veislės. Gal tik tie pliki kuriem ištisai šalta nemedžioja, nes jiem drebėt reik  biggrin.gif


Vat aš to labiausiai ir bijau unsure.gif paukštis dar nieko, nu bet jei kokią žiurkę atitemptų... mirčiau.

QUOTE(terteliene @ 2018 02 23, 08:23)
<p>Pabandykit katukui tualetą-namelį nupirkti. Thomas phillipse gal už 7 ar 8 eurus pirkau, tai pridrabstau nebent pati, kai valau dėžutę, o katė nebeišdrabsto niekada. Tik duris išimkit, nes labai dažnai katukai nesupranta, kad pro jas įeiti reikia, ir nesinaudoja. </p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Carlin" data-cid="72010760" data-time="1519364780"><div><p>Bet tad kraiko drabstymas tai nervina labai. Skalbykloje padėjau jo dėžę, tai kas vakarą einu šluoti. Būtų gerai kokią nedidelę elektrinę šluotelę ten pasikabint.
</p></div></blockquote><p></p>


Namą maniškis nuo pat vaikystės turi biggrin.gif kitokio net neturėjo ir neįsivaizduoju kaip be namo būtų. Nes jis kai nueina į tuliką, tai daužosi kaip išprotėjęs ir kasa taip, lyg kokio lobio ieškotų. Tai be namo ir be durelių skesčiau kraike biggrin.gif

Atsakyti