Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(aijos @ 2017 12 12, 09:30)
Galima gauti 10% nuolaida pirmam apsipirkimui. Jei reikia, atsiuskite savo varda ir el. pasta  mirksiukas.gif


O jei pirmas verysad.gif

Gal kur matėt voverytės kostiumą ar bent aksesuarus voverytei? 2 metai biggrin.gif
Atsakyti

O jei pirmas verysad.gif

Gal kur matėt voverytės kostiumą ar bent aksesuarus voverytei? 2 metai biggrin.gif

Rimi panoramos mačiau kepurę su vovereės ausim.

Atsakyti
QUOTE(LiBo @ 2017 12 12, 13:11)
Taip, renku cocoonocenter. Tikiuos jau šiandien užsakysiu, nes vakar pora pasižadėjusiù nebeatsiuntė krepšeliù.

Vilnius, Rokantiskes (arba prisiderinti kai vazinesiu su reikalais), galiu persiùsti (+2e) lp express pastomatu.



kokius antisprenatus perkate is sios svetaines reikia veiksmingo ir netepancio rubu
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2017 12 12, 16:54)
Jinai 7€ kainuoj  biggrin.gif

Pas mus pigiau ;)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kaktuselis: 12 gruodžio 2017 - 18:45
Merginos, gal kur netyčia matėte šitą plaukų laką? Jis man pats geriausias forever, nežinau kiek metų vien tik jį naudojau, idealesnio nėra, dar paskutiniu metu būdavo eurokos, o dabar basta. Ir baisiausia, kad Europoj net pirkt nerandu, tik USA. Nu jau sąžinė neleidžia iš ten siųstis, bet jei nerasiu EU - bus prasti popieriai blink.gif unsure.gif

https://well.ca/prod...osol_55849.html
Atsakyti
QUOTE(valyte_7 @ 2017 12 12, 12:12)
Mamukai, help... reikia rast iki 19 d. snaiges kostiuma. parsisiust nespesiu, reikia LT. gal uzmatet kur 116-122 cm. nuoma ar pirkti. MM mazai padejo



Galim paskolinti ilga zydra suknele ☺
Atsakyti
QUOTE(FruitCocktail @ 2017 12 12, 17:23)
O jei pirmas verysad.gif

Gal kur matėt voverytės kostiumą ar bent aksesuarus voverytei? 2 metai biggrin.gif

Oi matau, kad Vilnius jums netinka, bet kitoms info:
Karnavalinių kostiumų nemažai priešais Vilniaus VCUPą, šiandien kolega kaip tik grąžino voverės kostiumą po karnavali, aš irgi vaiko kaukę iš ten nuomoju. Kainos įvairios 11-17 eur.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vi_ktorija: 12 gruodžio 2017 - 20:42
Dekui uz idejas clap.gif thumbup.gif Dazniausiai (visada biggrin.gif ) ateinu i sia tema , su savo klausimais " ne i tema" . Bet visada gaunu atsakyma 4u.gif
Tiesa, neberandu to posto, bet sioje temoje yra net vyro im. pavadinimo krikstamote wub.gif .Im galutinis pavadinimas "Roftas" Aciuuu uz nuomones. Jus fainos mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rita003: 12 gruodžio 2017 - 20:54
QUOTE(Rita003 @ 2017 12 12, 20:53)
Dekui uz idejas  clap.gif  thumbup.gif  Dazniausiai (visada  biggrin.gif ) ateinu i sia tema , su savo klausimais " ne i tema" . Bet visada gaunu atsakyma  4u.gif
Tiesa, neberandu to posto, bet sioje temoje yra net vyro im. pavadinimo krikstamote  wub.gif .Im galutinis pavadinimas "Roftas" Aciuuu uz nuomones. Jus fainos  mirksiukas.gif

Būtent! Šiandien gavau net tris raudonas beisbolkes wub.gif nu kur tu geriau rasi.
Atsakyti
Aš irgi šitai temai esu dėkinga wub.gif


____

Žodžiu, neturiu jokio MYTOYS koduko, bet kas nori jungtis VILNIUJE (kokios 4ios gera būtų), siųskite kašikus zaliosrutos@gmail.com


Aš Bajorų kalvose.
Atsakyti
QUOTE(Rita003 @ 2017 12 12, 21:53)
Dekui uz idejas  clap.gif  thumbup.gif  Dazniausiai (visada  biggrin.gif ) ateinu i sia tema , su savo klausimais " ne i tema" . Bet visada gaunu atsakyma  4u.gif
Tiesa, neberandu to posto, bet sioje temoje yra net vyro im. pavadinimo krikstamote  wub.gif .Im galutinis pavadinimas "Roftas" Aciuuu uz nuomones. Jus fainos  mirksiukas.gif

Atsimenu , kaip zvengiau ir pavadinimo STOGARITA lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zibuteg @ 2017 12 12, 21:29)
Atsimenu , kaip zvengiau ir pavadinimo STOGARITA  lotuliukas.gif

tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti