Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

Matėt, amazon.co.uk duoda 5£ nuolaidą pirmą kartą per apps'ą perkant (užsakymui nuo 25£) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zz_aiza @ 2017 12 09, 08:43)
O ji yra kada nors nesiojusi lesius?



QUOTE(Irreelle @ 2017 12 09, 09:01)
Maniske 16mete jau kelis metus lesius naudoja. Turejo kelis ismeginti kol atsirinko tinkancius. Jeigu tai jusu pirmi lesiai pirkciau tik optikoje po viena pora pabandymui jeigu menesinius svarstote. Arba kol ismoks naudotis ir priziureti ziurekit kasdienius tada nereikes nei skysciu nei konteineriu. Siaip optikoje gydytoju konsultacijos nemokamos perkant pas juos, rekomenduociau nueiti ir pasitarti. Ten viska ir papasakotu.



QUOTE(zz_aiza @ 2017 12 09, 09:34)
lygiai tą patį norėjau pasiūlyti, jei tai pirmieji lęšiai,pradėkite nuo optikos, nes ir stiprumą jų reikia parinkti (mano lęšiai šiek tiek silpnesni nei akiniai), parodys ir paaiškins kaip įsidėti, išsiimti ir tvarkytis su jais, mb akys su astigmatizmu ir kažkokie ten pliusiniai, kainuoja tikrai nemažai, tai jam optikoje davė mėnesinius nemokamai pabandyti  rolleyes.gif

ACIU merginos, tai pirmieji butu lesiai, norejau staigmena no kaledu senelio daryt, supratau, apseisim be staigmenu, eisim i optika. Aciu labai Jums 4u.gif
Atsakyti
Gal kas turit www.membershop.lt nuolaidu koda zaislam ax.gif
Atsakyti

Sveikos mergaites, reikia pagalbos is kokiu psl galiu uzsisakyti i lt apmokant paprastai bankiniu pavedimu. Domina populiarieji beyblade. ačiū už pagalbą.

Atsakyti
QUOTE(ievakata @ 2017 12 09, 15:33)
ACIU merginos, tai pirmieji butu lesiai, norejau staigmena no kaledu senelio daryt, supratau, apseisim be staigmenu, eisim i optika. Aciu labai Jums 4u.gif

As pries pora metu sia staigmena sunui dariau. Nupirkau tas, kurias rekomendavo optikoje, skysti, konteineriuka ir dar pridejau rasteli, nesėkmės atveju kreiptis konsultacijai toje ir toje optikoje (sutariau kad pakonsultuos po kalėdu jei kas). Bet viskas buvo ok. Paskui jau pirkom internetu. Bet jam staigmena buvo ispudinga, o juk tikrai sunku nustebinti, nudziuginti paauglius...
Atsakyti
Merginos, o Barboros pirmo apsipirkimo kodo jokio nebūna?
Atsakyti
QUOTE(Ingredd @ 2017 12 09, 00:13)
Aciu! Naudojat? Viskas ok ar neverta?


Aš tokį prieš kelias d. užsakiau, tikiuosi naudosim pagal paskirtį ir veiks gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2017 12 09, 18:45)
Merginos, o Barboros pirmo apsipirkimo kodo jokio nebūna?

As ten uzsiregistravus kelis men.nepirkau tai nuolaidu kodus siusdavo turbut kas savaite...kai pradejau is ju daznai uzsakinet negaunu jokiu nuolaidu koduku...
Atsakyti

2-3 darbo dienos po uzsak patvirtinimo. Bet man parase kad as su lt korta niekada negalesiu pirkt.

Man robotus nupirko su vokiska kortele pirmadieni, ir nurode eshopwedrop adresa, taciau iki siol dar neissiunte :@ klausimas ar issius? Penktadieni uzklause ju kaip del uzsakymo, bet atsakymo negavo. Gal zinote per kiek laiko atsako?

JMD, per kiek laiko nuo nupirkimo atkeliavo i Lietuva? (Kaip suprantu rinkotes kad pristatytu i vokiska adresa ir jums persiunte per vietini pasta?) kita sestadieni vaiko gimtadienis, yra sansu kad dar kaip nors spesim su dovana ar ne..

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo taskiukas: 09 gruodžio 2017 - 18:56
QUOTE(taskiukas @ 2017 12 09, 18:54)
<p></p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="JMD" data-cid="71921227"> 2-3 darbo dienos po uzsak patvirtinimo. Bet man parase kad as su lt korta niekada negalesiu pirkt. </blockquote>
<p>Man robotus nupirko su vokiska kortele pirmadieni, ir nurode eshopwedrop adresa, taciau iki siol dar neissiunte :@ klausimas ar issius? Penktadieni uzklause ju kaip del uzsakymo, bet atsakymo negavo. Gal zinote per kiek laiko atsako?</p>
<p>JMD, per kiek laiko nuo nupirkimo atkeliavo i Lietuva? (Kaip suprantu rinkotes kad pristatytu i vokiska adresa ir jums persiunte per vietini pasta?) kita sestadieni vaiko gimtadienis, yra sansu kad dar kaip nors spesim su dovana ar ne..</p>

Man išsiuntė antradienį su dhl už 17.99 ir gavau vakar. Pirmąatsakymą gavau po savaitės. Ir tik tada kai ecc pagrasinau.

Vokiete atsisiunte savo adresu. As nerizikavau jokiais daugiau shopais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JMD: 09 gruodžio 2017 - 19:31
Bet tai idomi parde, prekiu neissiuncia, pinigu neatkabina :/
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2017 12 09, 19:37)
Bet tai idomi parde, prekiu neissiuncia, pinigu neatkabina :/

Man tas pats. Tipo 26 pirkau, 27 atkabino. Nieko panasaus, man rodo pinigai nuskaiciuoti o ne rezervuoti. Zodziu dar teks su jais pasikalt.
Atsakyti