Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

Priminkit prasau kuriose lt internetinese parduotuvese perkate kvepalus pigiau. Pamenu kvepalu sala, bet ten nera norimu. ax.gif
Atsakyti
Kur galečiau nupirkti lego minecraft, kad dar spetų ateit iki švenčių? Visi mažesni rinkiniai pas mus ispirkti verysad.gif
Atsakyti

Merginos at man susivaideno ar rasete  kad eshop nedirba sestadieni? Nes lyg dieba pagal puslapi..

Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2017 12 08, 20:13)
<p>Merginos at man susivaideno ar rasete  kad eshop nedirba sestadieni? Nes lyg dieba pagal puslapi..</p>

pirkEU nedirba
Atsakyti
QUOTE(Iete @ 2017 12 08, 16:51)
<p>Sveikos merginos, gal kas pirksite iš yoox. Perkant 3 prekes -30%. Jungčiausi su viena batų pora  4u.gif​ </p>




as irgi jungciausi su 1 preke
Atsakyti

Aiskuma. Blogai perskaicius buvau :)

Atsakyti
Gal mytoys renkat Kaune ?
Atsakyti

Taip cia is Lietuvos.Ar petenkinta esate savo siurbliu?Jei nepaslaptis kiek mokejote?

LT gali ir broka ikist:)

Man tai jis labai patinka ir vaikam, lengvas, nereikia laido jungt

issiimi is laikiklio , prasiurbi ir vel padedi

kazkur apie 180  ar 190 isejo su viskuo jau

Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2017 12 08, 16:25)
as pirkau atskirai, beyblade su paleideju ana sav akcija buvo po 7,99 smile.gif

Aciu.
Kur pirkote? 4u.gif
Atsakyti

nieks neperka is zulily? anksčiau, pamenu, buvo kooperacijų, dabar nebesimato... kažkas su jais blogai? ar kaip?

as daznai perku, bet  nesikoperuoju

jei pamatau kas patinka ir perku

aisku ne po 1 daikta

palaukiu kol keletas bus , ir kainos tiks ir patiks

Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2017 12 08, 20:39)
Aciu.
Kur pirkote? 4u.gif

amazon.de
Atsakyti
QUOTE(lina0612 @ 2017 12 08, 20:41)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Loram" data-cid="71920475" data-time="1512744356"><div><p>nieks neperka is zulily? anksčiau, pamenu, buvo kooperacijų, dabar nebesimato... kažkas su jais blogai? ar kaip?</p></div></blockquote><p></p><p>as daznai perku, bet  nesikoperuoju</p><p>jei pamatau kas patinka ir perku</p><p>aisku ne po 1 daikta</p><p>palaukiu kol keletas bus , ir kainos tiks ir patiks</p>

o perkat iš UK puslapio per UK? ar tiesiai i LT iš EU puslapio? mokesčių nebūna? kiek siuntimas?
Atsakyti