Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(Kripu @ 2017 12 07, 11:43)
Merginos, biskiuka ne I vyniuko tema- Kur Vilniuj ieskot sokoladiniu Advento kalendoriu? Buvau Rimi, iki, lidle- niekur nera, gal jau per velu? blink.gif
Galvojau siemet jo isvengsim, bet su draugem pasiplepejo, tai reikia ir mums biggrin.gif

Tu paprastu, tai maciau maximoj
Atsakyti
QUOTE(Kripu @ 2017 12 07, 12:43)
Merginos, biskiuka ne I vyniuko tema- Kur Vilniuj ieskot sokoladiniu Advento kalendoriu? Buvau Rimi, iki, lidle- niekur nera, gal jau per velu? blink.gif
Galvojau siemet jo isvengsim, bet su draugem pasiplepejo, tai reikia ir mums biggrin.gif


Labai fainų mačiau Norfose smile.gif
Atsakyti
Gal kam ko reikia iš angliško amazono? Nesurenku minimalaus svorio, priimčiau į kompaniją smile.gif
Atsakyti
Renku zooplus pasidalinkti shipa.
Atsakyti
QUOTE(D'esire @ 2017 12 07, 13:06)
Tu paprastu, tai maciau maximoj



QUOTE(Kirila @ 2017 12 07, 14:08)
Labai fainų mačiau Norfose smile.gif


Labai aciu 4u.gif Norfa buvau pamirsus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2017 12 07, 12:31)
Jei jis prosecco, tai jis iš principo lyg ir negalėtų būti su angliarūkšte, nes prosecco yra natūralios fermentacijos. Aš nepamenu ką ten Lidle bandžiau, bet pigesnis variantas man nelabai patiko, o už brangesnio kainą aš jau neblogos cavos galiu vynotekoje gaut. Bet reiks dar syk patyrinėt asortimentą. Raudonas Lidl vynas shiraz man visai geriamas pagal kainą pasirodė smile.gif

Kaži kaži. Pažiūrėsiu prie progos ar tikras.
Atsakyti
Kaip siuncia Lands'end.co.uk - per kurjerius ar pastu? Kazkaip siuntinio reg.nr. nerandu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2017 12 07, 15:26)
Kaži kaži. Pažiūrėsiu prie progos ar tikras.


Ant etiketės tikrai prosecco rašo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2017 12 07, 14:49)
Ant etiketės tikrai prosecco rašo biggrin.gif

Angliarūgštės sudėty nėra? biggrin.gif nors šiaiptenjam užsigazuot mėnesio tereik biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JMD: 07 gruodžio 2017 - 14:51
QUOTE(jelenyte112 @ 2017 12 07, 15:43)
Kaip siuncia Lands'end.co.uk - per kurjerius ar pastu? Kazkaip siuntinio reg.nr. nerandu  unsure.gif


man atsiuntė paštu. Vyro vardu užsakinėjau (bet savo darbo adresu - tikėjausi kad kurjeris atneš), tai dabar teks prašyti vyriškį iki pašto kulniuoti biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Lux @ 2017 12 06, 16:53)
Jau kaip nusivyliau PirkEU, nebepirksiu daugiau per juos unsure.gif Šeštadieniais punktas nebedirba, tai dienos metu mašiną susikišk kur nori, pietų pertrauka (būtent kai aš atvažiavau biggrin.gif ), dirba viena vištelė, kuri turi ir prekes išrūšiuoti, ir eilėj stovinčius aptarnauti, ir į tel. skambučius atsakyti. Sakykit eshopwedrop normaliau ten? Niekad per juos neprikus.


rekomenduoju pabandyt smile.gif
man be priekaištų viskas.
darbo laikas geras, vietos prisiparkuoti sočiai, personalas sukasi greitai.

Atsakyti
QUOTE(kryyste @ 2017 12 07, 11:50)
kad veikia, tik ką pabandžiau

Ryte kelis kartus bandziau,nedave,daabr veikia 4u.gif
Vel nebeveikia,kai prisijungiu savo saskaita unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DijaDeima: 07 gruodžio 2017 - 15:00
QUOTE(DijaDeima @ 2017 12 07, 16:56)
Ryte kelis kartus bandziau,nedave,daabr veikia 4u.gif
Vel nebeveikia,kai prisijungiu savo saskaita unsure.gif



Gal jau pirkot su tuo kodu? Man rodos antrąkart neleidžia.
Atsakyti