Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(krystiana @ 2017 12 07, 10:13)
Tikrai neblogo Prosseco Lidle yra ir nebrongus mirksiukas.gif

bet jis ten uzgazuotas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JMD: 07 gruodžio 2017 - 10:20
QUOTE(krystiana @ 2017 12 07, 11:13)
Tikrai neblogo Prosseco Lidle yra ir nebrongus mirksiukas.gif


Nežinau kuris ten geras, bet kiek bandžiau, man nelabai patiko unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(JMD @ 2017 12 07, 11:18)
bet jis ten uzgazuotas.


Bet tai, kad dauguma prosecco sparkling arba frizzante smile.gif
Negazuotas tai jau vek.
Atsakyti

Jei kas iesko dovanos vyresnem mergaitem  :), kurios zino kas yra musical.ly ir t.t., sekite advento kalendoriaus pasiulymus http://j1mo71.com/eu/advent.html. Esu pirkusi kelis kartus, i LT ilgokai ir brangiai siuncia, sikart bandziau per DE adresa pirkti. Kas del rubu dydziu, tai xs puikiai tinka 10 metu, aukstesnei (>152 cm) mergaitei.

Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2017 12 07, 10:28)
Nežinau kuris ten geras, bet kiek bandžiau, man nelabai patiko  unsure.gif
Papildyta:
Bet tai, kad dauguma prosecco sparkling  arba frizzante smile.gif
Negazuotas tai jau vek.

turiu omeny su angliarugste. ar jis ten naturalios fermentacijos. yra trys rusys ju spumante su dideliais burbuliukais, frizzante lengvi mazi burbuliukai kurie greit nuduksta ir tranquillo, kur tykus toks visai be burbuliuku bet jo beveik negamina. abejoju ar lidlinis naturaliai fermentuotas. Italijoj ta frizzante vietoj vandens gerdavom iki nukritimo biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos,
ar perkate https://www.mankind.co.uk/? Rašo siunčia nemokamai į LT, bet būtų be siuntimo NR.
Atsakyti
QUOTE(Jolė*** @ 2017 12 06, 21:08)
Kraukit kašiką ir matysit, yra kiekiai, kuriuos labiausiai apsimoka pirkti, dabar pirkau 36 butelius, tai vieno butelio siuntimas apie 1.35 gavosi. Dar kodą pabandykit FB12345, turėtų 10 procentų minusuoti.


gal pasakysite per kiek laiko pristato? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2017 12 05, 13:59)
-20% su kodu KNYGA-2017 iki metų pabaigos
Galvojau čia tik mano HM nejuda iš mirties taško nuo 27 dienos, kaip suprantu net neišsiųstas, nes negavau laiško. 24 dienos atkeliavo tvarkingai.

Nebeveikia siandien jau sitas kodas unsure.gif
Gal kas zinote kita knyguklubas koda?
Atsakyti
QUOTE(DijaDeima @ 2017 12 07, 12:47)
Nebeveikia siandien jau sitas kodas unsure.gif
Gal kas zinote kita knyguklubas koda?


kad veikia, tik ką pabandžiau
Atsakyti
Gal kas nors planuojate šiandien pirkti iš amazon.co.uk? Prisijungčiau ax.gif
Vilnius, tiktų ir persiuntimas
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2017 12 07, 12:15)
turiu omeny su angliarugste. ar jis ten naturalios fermentacijos. yra trys rusys ju spumante su dideliais burbuliukais, frizzante lengvi mazi burbuliukai kurie greit nuduksta ir tranquillo, kur tykus toks visai be burbuliuku bet jo beveik negamina. abejoju ar lidlinis naturaliai fermentuotas. Italijoj ta frizzante vietoj vandens gerdavom iki nukritimo biggrin.gif


Jei jis prosecco, tai jis iš principo lyg ir negalėtų būti su angliarūkšte, nes prosecco yra natūralios fermentacijos. Aš nepamenu ką ten Lidle bandžiau, bet pigesnis variantas man nelabai patiko, o už brangesnio kainą aš jau neblogos cavos galiu vynotekoje gaut. Bet reiks dar syk patyrinėt asortimentą. Raudonas Lidl vynas shiraz man visai geriamas pagal kainą pasirodė smile.gif
Atsakyti
Nu b..mba, yooxas neissiuncia prekiu verysad.gif
Atsakyti
Merginos, biskiuka ne I vyniuko tema- Kur Vilniuj ieskot sokoladiniu Advento kalendoriu? Buvau Rimi, iki, lidle- niekur nera, gal jau per velu? blink.gif
Galvojau siemet jo isvengsim, bet su draugem pasiplepejo, tai reikia ir mums biggrin.gif
Atsakyti