Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(tabeliukas @ 2017 12 06, 21:50)
Sveikos,
noreciau patarimo tu kurios turi paauglius. savo krikstasuniuj kaledoms dovanu noreciau padovanoti ausines... ir va dabar iskilo dilema ir ka reikia atkreipti demesi jas renkantis? kad turetu mikrofona? bluetooth ? ar dar kazka? ax.gif

žiūrint kokiam reikalui perkat-prie kompo jungti ar muzikos klausytis vaikštant. mandresnis variantas bevielės. prie kompo sėdėt svarbu kad gerai ausis apspaustų, bet nespaustų, ilgesnis laidas. ir geriau be mikrofono, nebent labai daug žaidžia online ir bendrauja ten su kitais žaidėjais, kitu atveju niekam jo nereik.
vyras prie kompo šitas turi, nebeprisimenu nei kada nusipirko.
Atsakyti

Aš žiauriai nepalaikau nei to nei ano. Man jie nenormalūskažkokie. O dėl gėrimo nėr man poreikio biggrin.gif

Aš iš visokių kelionių turiu tiek visokių gėrimų o ir dovanų. Viskas dulka. Rodos va sėsim, įsipilsim portveino čerkiuką ar romo su arbačike ateina vakaras fujjj nė pagalvot nenoriu. Taip ir stovi.

Nu gi prašom adresą - tuoj stovės eilė norinčių dulkes nuo dovanų nuvalyt :D  :D​ 

Atsakyti
QUOTE(-Braskeele @ 2017 12 07, 09:30)
O ka jus geriat? smile.gif  ar Karbauskio chebra? biggrin.gif  biggrin.gif

Vyną geriu, kai su draugėm kavinėj susitinku ax.gif Namie nebeturim mados. Rūsiai vyno jau išgerti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lux @ 2017 12 07, 08:52)
Vyną geriu, kai su draugėm kavinėj susitinku ax.gif Namie nebeturim mados. Rūsiai vyno jau išgerti biggrin.gif

man namie kažkaip biški be ryšio prie vaiko gerti. nei šis nei tas.... vasarą ir taip alaus pageri kone kožną vakarą nes gi bais karšta biggrin.gif. Aš jau kartą gėdos pardėj paturėjau. Aš dedu vaikui pieną į krepšį, ir saldžiai murkiu, vaaaaa kiškuti, bus tau pusryčiams košei, atvaro vaikas su 3 buteliais alaus ir rėėėėkia nuo pusės pardos, maaaama aš tau alaus paėmiau blink.gif jau kaip buvo gėda, nemoku papasakot unsure.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2017 12 07, 10:59)
man namie kažkaip biški be ryšio prie vaiko gerti. nei šis nei tas.... vasarą ir taip alaus pageri kone kožną vakarą nes gi bais karšta biggrin.gif. Aš jau kartą gėdos pardėj paturėjau. Aš dedu vaikui pieną į krepšį, ir saldžiai murkiu, vaaaaa kiškuti, bus tau pusryčiams košei, atvaro vaikas su 3 buteliais alaus ir rėėėėkia nuo pusės pardos, maaaama aš tau alaus paėmiau  blink.gif jau kaip buvo gėda, nemoku papasakot  unsure.gif  biggrin.gif

Oi cia matyt visi tokiu gedu aptureje biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Mano bernas (kokie 5 metai gal buvo tada) kazkada su vyru kasoj stovedamas ant visos pardes "teti,o viskiuko neimi?" biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Bliaaaa.....
Papildyta:
QUOTE(JMD @ 2017 12 07, 10:34)
Aš žiauriai nepalaikau nei to nei ano. Man jie nenormalūskažkokie. O dėl gėrimo nėr man poreikio biggrin.gif

Aš iš visokių kelionių turiu tiek visokių gėrimų o ir dovanų. Viskas dulka. Rodos va sėsim, įsipilsim portveino čerkiuką ar romo su arbačike ateina vakaras fujjj nė pagalvot nenoriu. Taip ir stovi.

Na, as irgi kozna vakara su vyno taure nesedziu kojas ant sofkes uzsimetus biggrin.gif bet atsargu megstu turet, tai sveciu kokiu ateina, tai patys kazkur varom, tai koki penktadienio vakara sumastai taure kita isipilt prie skanios vakarienes...nesurugsta zodziu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Braskeele: 07 gruodžio 2017 - 09:09
Ar Marks & Spencer leidzia pirkt su musu kortelem per eswd?? Esat kas pirke? 4u.gif
Atsakyti

Ar Marks & Spencer leidzia pirkt su musu kortelem per eswd?? Esat kas pirke? 4u.gif

Prieš porą dienų pirkau, viskas ok.

Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2017 12 07, 07:16)
Aš turbūt 20 metų tą dėžę gerčiau biggrin.gif

Tai ta dėžė iš 6 butelių biggrin.gif . Mes šeštadienio vakare jei į svečius neinam, tai patys vieni atsidarom bigsmile.gif . Bet portugališko kokių 10 butelkų reiks nusipirkti pabandymui. Nauji metai artėja ax.gif ....
P.s. aš alaus nemėgstu. Net kai karšta. Vanduo geriau atgaivina. Vienintelis alkoholinis patiekalas- sausiakas mirksiukas.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maja Di: 07 gruodžio 2017 - 09:33
QUOTE(JMD @ 2017 12 07, 09:59)
man namie kažkaip biški be ryšio prie vaiko gerti. nei šis nei tas.... vasarą ir taip alaus pageri kone kožną vakarą nes gi bais karšta biggrin.gif. Aš jau kartą gėdos pardėj paturėjau. Aš dedu vaikui pieną į krepšį, ir saldžiai murkiu, vaaaaa kiškuti, bus tau pusryčiams košei, atvaro vaikas su 3 buteliais alaus ir rėėėėkia nuo pusės pardos, maaaama aš tau alaus paėmiau  blink.gif jau kaip buvo gėda, nemoku papasakot  unsure.gif  biggrin.gif


Man tai taurė vyno prie valgio nėra gėrimas smile.gif (tuoj Veryga užmetys pomidorais)
Tai kažkaip ar namie, ar ne namie, bet prie vaikų tragedijos nedarau, jei vyno įsipilu...
nesvarbu, kad paskui darželyje 2-3 metų būdamos su draugytėmis susėdusios vynelį arba šampaniuką gurkšnoja ir dar auklėtojai pasiūlo įpilti biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Prekybcentryje kažkada vasara apsipirkus su dukra sugalvojau nueiti į Vilniaus alaus parduotuvę aliuko pasiimti, skanių jie ten visokių turi, tai dukra pamačius kad einu ten ant viso prekybcentrio - mama, tu ir vėl alaus einj?!?! Nesvarbu, kad aš ten nebuvus kokias dvi savaites buvau ir šiaip aš alaus nelabai geriu, bet vaikai taip moka tave pastatyt į vietą, kad net sustojau išgirdus jos žodžius biggrin.gif

Aš tai norėčiau kokios geros Cavos ar Prosseco užsipirkt unsure.gif
Atsakyti
gal kas cocooncenter vilniuje renkat? Juros vandens lb reikia 😃
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2017 12 07, 10:49)

Aš tai norėčiau kokios geros Cavos ar Prosseco užsipirkt  unsure.gif

Tikrai neblogo Prosseco Lidle yra ir nebrongus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lomute @ 2017 12 07, 10:11)
gal kas cocooncenter vilniuje renkat? Juros vandens lb reikia 😃


ir man labai reiktu
Papildyta:
QUOTE(krystiana @ 2017 12 07, 10:13)
Tikrai neblogo Prosseco Lidle yra ir nebrongus mirksiukas.gif

oo kaip idomu, reiks paragaut
Atsakyti