Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(Lux @ 2017 12 06, 15:53)
Jau kaip nusivyliau PirkEU, nebepirksiu daugiau per juos unsure.gif Šeštadieniais punktas nebedirba, tai dienos metu mašiną susikišk kur nori, pietų pertrauka (būtent kai aš atvažiavau biggrin.gif ), dirba viena vištelė, kuri turi ir prekes išrūšiuoti, ir eilėj stovinčius aptarnauti, ir į tel. skambučius atsakyti. Sakykit eshopwedrop normaliau ten? Niekad per juos neprikus.

Vava. Atvariau - duris pabučiavau. Paskui 3 reisus pirmadienį dariau nes vilkau dėžes nesveiko didumo 100 kilomeyrų iki mašinos. Nu taip getai savaitgaliais būdavo o dabar kai šventės artėja ir laikas spaudžia pokšt per snukį. Uždaryta.
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2017 12 06, 18:42)
crocs.eu tik šįvakar 19-23 valandom visiems batams -40%

O lietuvos laiku kelinta val? unsure.gif
Atsakyti

O gap galioja papildonai 20 proc?

Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2017 12 06, 18:57)
Vava. Atvariau - duris pabučiavau. Paskui 3 reisus pirmadienį dariau nes vilkau dėžes nesveiko didumo 100 kilomeyrų iki mašinos. Nu taip getai savaitgaliais būdavo o dabar kai šventės artėja ir laikas spaudžia pokšt per snukį. Uždaryta.

Parašiau jiems. Atrašė, kad ieško naujų partnerių siuntų dalyboms. Lauksim.
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2017 12 05, 13:02)
sveikos, pirkau iš crocs.eu ydomu, kiek kartų jie veža, jei nieko neranda namie? kažkaip pažiūriu, kad mano tel nr nėra ant pristatymo  unsure.gif  kas atveža? gal pačiai pasiskambint? unsure.gif
užsakiau lapkričio išsiųsta lapkričio d. ir dar negavau. vis išlekiu apie pietus iš namų, tai gal jie nebeveš? atsibos beieškoti manęs ir grąžins prekes atgal?unsure.gif


Atveze lygiai po savaites, pries tai skambino, veze nznau kazkas, atvaziavo tiesiog baltas autobusiukas... Aj va, GLS lyg veža..
Atsakyti
Gal kuri prijungtumet pirkdamos GAP,labai tiktu pajuris arba Šiauliai ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2017 12 06, 18:13)
O lietuvos laiku kelinta val?  unsure.gif

laiške laiko zonos nerašo... bandykit po 20 val. žiūrėti.
Atsakyti
Gal kas iš szkla lešius planuoja pirkti, norėčiau prisijungti 4u.gif
Vilnius
Atsakyti
prisijungciau jei kuri uzsakinetu sportsdirect Vilniuje smile.gif
Atsakyti

Sveikos, gal kas noretu is Gargzdu jungtis pirkimui is vegateksa.lt ? :) 

Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2017 12 06, 17:33)
Renku zooplus!!!

Prisijungčiau ax.gif kokį kodą naudosite?
Atsakyti
Man patiko Amazon.de servisas. Gavau kosmetinę priemonę be dangtelio, tik su apsaugine plėvele. Reiškia ją nuplėšus priemonė gali ištekėti arba prarasti savo savybes. Prieš kelias valandas parašiau skundą. 20:25 gavau atsakymą, kad pinigai grąžinti į mano kortelę. Aišku, aš juos pamatysiu už kokios savaitės, bet reakcija buvo greita.
Atsakyti