Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(Carlin @ 2017 12 06, 13:05)
Gal kas nors kokiam prekybcentrį matėte mėlyną peruką?  unsure.gif reikia malvinai kalėdiniam spektakliui. O gal kas turi parduot.



Pigu.lt nuo 8 eurų (kaina nuo plaukų ilgio priklauso). Ir senukuose mačiau spalvotų.
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2017 12 06, 15:02)
Joooo. Tik eu yra iki 31 dydžio. O usa iki 35. Kalbu apie tall. Man reik 32 pvz tai amžiais rūkau europiniam.

31 būtų EU 42? Nes mane klaidina šalia UK dydis (14).
Bet tamsta neteisi!!! ЕU žiūrau, kad net 48 yra (o pabaigoj da surašyti du USA 34 35).

Atsakyti
Sveiki, gal norėtumėte jungtis prie amazon.co.uk, siuntėjas amazon? Arba aš mielai prisijungčiau prie vilnietės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2017 12 06, 14:26)
31 būtų EU 42? Nes mane klaidina šalia UK dydis (14).
Bet tamsta neteisi!!! ЕU žiūrau, kad net 48 yra (o pabaigoj da surašyti du USA 34 35).

zinote kaaa, tai naujiena. garbes zodis. dar pries menesi nebuvo. matyt kazkas pasiskunde biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Jau kaip nusivyliau PirkEU, nebepirksiu daugiau per juos unsure.gif Šeštadieniais punktas nebedirba, tai dienos metu mašiną susikišk kur nori, pietų pertrauka (būtent kai aš atvažiavau biggrin.gif ), dirba viena vištelė, kuri turi ir prekes išrūšiuoti, ir eilėj stovinčius aptarnauti, ir į tel. skambučius atsakyti. Sakykit eshopwedrop normaliau ten? Niekad per juos neprikus.
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2017 12 06, 16:31)
zinote kaaa, tai naujiena. garbes zodis. dar pries menesi nebuvo. matyt kazkas pasiskunde biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Gal dvejus imti.. del dydzio neapsisprendziu :/
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2017 12 05, 22:55)
Sorry,biskis ne i tema
Norejau paklaust kas buvote operoj Liuterio durys, kokie atsiliepimai, ar patiko?
Ir naujas renginukas[COLOR=orange]
http://www.tiketa.lt..._galateja_17514[COLOR=yellow]


Tikrai taip, labai patiko bigsmile.gif Sakiau iškart grįžus parašysiu, bet taip ir išgaravo iš galvos rolleyes.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif

Kur geriausia kaina pirkti hachimals pas mus, siysti jau gal velu..Bandau gundriai atkalbinti, bet niekaip:)
Atsakyti
QUOTE(Lux @ 2017 12 06, 16:53)
Jau kaip nusivyliau PirkEU, nebepirksiu daugiau per juos unsure.gif Šeštadieniais punktas nebedirba, tai dienos metu mašiną susikišk kur nori, pietų pertrauka (būtent kai aš atvažiavau biggrin.gif ), dirba viena vištelė, kuri turi ir prekes išrūšiuoti, ir eilėj stovinčius aptarnauti, ir į tel. skambučius atsakyti. Sakykit eshopwedrop normaliau ten? Niekad per juos neprikus.


Man eshopwedrop Savanoriai visai nepakeliui, va ir dabar guli siuntinys, o pasiimti neturiu kada biggrin.gif bet dirba jie ir šeštadienį iki 14 val., darbo dieną iki 19 val., parkingas prie pardės, taip kad vietos sočiai - vieni pliusai smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
vis dar renku mytoys mirksiukas.gif
Vilnius
Atsakyti
Renku zooplus!!!
Atsakyti
crocs.eu tik šįvakar 19-23 valandom visiems batams -40%
Atsakyti