Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(irmante @ 2017 12 06, 11:42)
<p>GAP - 50, bet papildomai man -20 netaiko verysad.gif biggrin.gif
</p>

O gal kas zinote ar gap pranesa apiebgauta grazinta siunta ir per kiek mazdaug laiko nuo issiuntimo galima tiketis eur atgavimo?
Atsakyti

Pranesa, man paskutini karta labai ilgai negrazino, net parasiau jiems laiska ar kokia problema, gavau beveik po 3 savaiciu, kai jie jau gavo siuntini. tai kai issiunciau beveik menuo praejo.

Atsakyti
QUOTE(irmante @ 2017 12 06, 11:42)
<p>GAP - 50, bet papildomai man -20 netaiko verysad.gif biggrin.gif
</p>


man is pradziu taike ir dar 20% procentu. Bet, kai susidejau krepsi ir norejau pirkti, nebetaike verysad.gif
Bandysiu kitu pastu pirkti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aijos: 06 gruodžio 2017 - 12:24
Panos is Vilniaus, gal kuri turit raudona beisbolke paskolyt gruodzio 21 d.?
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2017 12 06, 14:05)
Gal kas nors kokiam prekybcentrį matėte mėlyną peruką?  unsure.gif reikia malvinai kalėdiniam spektakliui. O gal kas turi parduot.


Pries savaite maciau moteris balionu centre, (siaurmiestyje) pirko smile.gif kaina apie 18 eu buvo
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2017 12 06, 14:19)
Panos is Vilniaus, gal kuri turit raudona beisbolke paskolyt gruodzio 21 d.?


Kam beisbolkės 21 dienai, o kam peruko unsure.gif

QUOTE(fruttys @ 2017 12 06, 14:21)
Pries savaite maciau moteris balionu centre, (siaurmiestyje) pirko smile.gif kaina apie 18 eu buvo


Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2017 12 06, 13:23)
Kam beisbolkės 21 dienai, o kam peruko  unsure.gif
Ačiū  4u.gif

biggrin.gif jo, nu gi tusas biggrin.gif
Atsakyti
Kas per nesamoe su gap.eu, negan kad pakeite koda ir man beapmokant pakeite ji.....tai dabar susidedu i kasika prekes noriu eit chekout ir atjungia mane....cia tik man ar dar kam taip?
Atsakyti
H&M atsakymas:

Thanks for taking the time to get in touch with us about your issue.

As my colleague indicated, due to our Black Friday sales a few days ago, we have experienced some warehouse issues which have caused some delays to orders placed around the time your order was placed.

These are expected to take an additional 2 to 9 days to be delivered.

Regarding your order, as soon as it is shipped, you will receive a shipment information email containing a tracking link which will help you follow the progress of your order.

I apologise once more for the inconvenience of this situation, and hope that you will get your order soon.
Atsakyti
Damos, GAP eu ir usa - gal galite palyginti kaip dydziai atitinka dzinsu? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2017 12 06, 13:58)
Damos, GAP eu ir usa - gal galite palyginti kaip dydziai atitinka dzinsu? 4u.gif

Joooo. Tik eu yra iki 31 dydžio. O usa iki 35. Kalbu apie tall. Man reik 32 pvz tai amžiais rūkau europiniam.
Atsakyti
QUOTE(zz_aiza @ 2017 12 06, 11:45)
HM ir man ragus istate, kabojo kabojo rezervuoti pinigai, o snd rezervacijos jau nera  unsure.gif

Ir man tas pats. Per cyber Monday pirkau .. kabėjo užsakymas. Šiandien pinigai grąžinti. taip ir maniau kad per gerai kad būtų tiesa...
Atsakyti