Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

gal kas turi gimtadienio papildomą nuolaidą Knygų klube? bigsmile.gif
ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dziugile @ 2017 12 05, 12:36)
Ar čia bus pagrindinis Vilniaus sandėlys - Savanorių pr. 176, Vilnius (PC Norfos bazės viduje)?
visada nukreipdavau į Venipak sandėlį Vilkpėdės g., o vakar telefonu formavau sąskaitą ir kažkaip ne taip suminkiau  blink.gif gavosi pagrindinis sandėlys unsure.gif tai nežinau, kur vyrą siųsti unsure.gif

beje, ar matėt, kad eshopwedrop nuolaidas dalina? reikia kasdien atidarinėt jų advento kalendorių. aš du kodus po 1 eur gavau  smile.gif

Mačiau tą ESWD kalendorių, deja nuolaidų kol kas negavau, bet labai reikėtų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Austutesmama @ 2017 12 05, 12:42)
<p>Ar yra kas pirke h&m lapkricio 27 d? ar gavot prekes? nes pas mane visdar in progress
</p>

pirkau ir irgi dar jokiu ziniu, net keista ko taip ilgai, vaikui ziemini kombi liuksine kaina paemiau, jau gerai butu gauti



Papildyta:
Kas dar ieskot kakojanciu suniuku ir hatchimals akcijiniu, tai rimi nuo sian akcija 40%, ka tik grizau is megos tai ten tyluma, pilna zaislu, ir kiausiniai beje kur vienas pingvinas ar drakonas po 79.99, labai gera kaina gaunas su nuolaidele ;)
Atsakyti
Gal kas turite Daily Card ir galėtumėte AŽ pasidalinti numeriuku ax.gif Noriu užsisakyti foto albumą.
Atsakyti

Mačiau tą ESWD kalendorių, deja nuolaidų kol kas negavau, bet labai reikėtų biggrin.gif

Tikrai iš 5 d. nė karto nebuvo nuolaidų kodo?

Man 2 buvo. :unsure:​ 

Atsakyti
QUOTE(Austutesmama @ 2017 12 05, 12:42)
<p>Ar yra kas pirke h&m lapkricio 27 d? ar gavot prekes? nes pas mane visdar in progress
</p>

To paties norėjau klausti - mano pirkta 11.26, vis dar in progress hmm.gif
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2017 12 05, 12:02)
sveikos, pirkau iš crocs.eu ydomu, kiek kartų jie veža, jei nieko neranda namie? kažkaip pažiūriu, kad mano tel nr nėra ant pristatymo  unsure.gif  kas atveža? gal pačiai pasiskambint? unsure.gif
užsakiau lapkričio išsiųsta lapkričio d. ir dar negavau. vis išlekiu apie pietus iš namų, tai gal jie nebeveš? atsibos beieškoti manęs ir grąžins prekes atgal?unsure.gif

man crocs GLS veza. bet kiek kartu nzn, nebuvo, kad nepriimciau iskart.
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2017 12 05, 14:39)
To paties norėjau klausti - mano pirkta 11.26, vis dar in progress  hmm.gif

Mano 27dienos in progress...bet man visos hm siuntos labai ilgai keliauja, nors bent išsiųsdavo greičiau...
Atsakyti
QUOTE(Mere @ 2017 12 05, 12:22)
gal kas turi gimtadienio papildomą nuolaidą Knygų klube?  bigsmile.gif
ačiū  4u.gif

-20% su kodu KNYGA-2017 iki metų pabaigos




Galvojau čia tik mano HM nejuda iš mirties taško nuo 27 dienos, kaip suprantu net neišsiųstas, nes negavau laiško. 24 dienos atkeliavo tvarkingai.
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2017 12 05, 15:59)
-20% su kodu KNYGA-2017 iki metų pabaigos


ačiū 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Hello Rūta, thank you for your message. We unfortunately had to cancel your order. The reason for this is that the delivery address is a logistics company and we do not supply them. Thanks and best regards, Your Galeria Kaufhof Service Management Team

Bet tai koks jiem skirtumas? unsure.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(juratela @ 2017 12 05, 11:45)
Iš USA beveik tiek pat man vienas robotas gavosi, centų skirtumas irnesakyk.gif  Todėl ir iš vokiečių siunčiausi, kai kainos skirtumas nedidelis, nes iš amerikonų neliko roboto, kurio vaikas norėjo  ax.gif
Ale jie nemaži tokie, maniau mažesni bus.

o kur pas amerikonus radot ? 4u.gif


Ar kas bandet HM grazinti skirtingus uzsakymus , kaip nuraso siuntimo islaidas ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bbiitute: 05 gruodžio 2017 - 15:08