Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(juratela @ 2017 12 05, 10:58)
https://www.aliexpre...2725088933.html

Jeigu greitai gaus USA, tai manau gausite iki kalėdų. Nors dar nuo tarpinikės priklauso, kurioj daly amerikės gyvena  4u.gif


Ačiū. Patenkinti?

Pas rudaplaukę ėmiau, tai žiūrėsim kas čia bus.
Atsakyti

Sveikos,

Bais prisireike brangaus lego is mytoys.de arba amazon.de (kaina tokia pati). Gal kuri turi koki nuolaidos koda mytoys ?? Labai reikia  :rolleyes: 

O gal kuri ir perka, prisijungciau su dziaugsmu. Kaunas

Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Renku sportsdirect.com,kviečiu jungtis,paskutinį kartą šiais metais biggrin.gif
Kaunas,kitur persiusiu 4u.gif
Atsakyti
JMD is JAV gavosi 19,5 eur robotos, ne taip baisiai daugiau gavosi, nes LT jukaina isvis kosmine:)
Atsakyti
sveikos, pirkau iš crocs.eu ydomu, kiek kartų jie veža, jei nieko neranda namie? kažkaip pažiūriu, kad mano tel nr nėra ant pristatymo unsure.gif kas atveža? gal pačiai pasiskambint? unsure.gif
užsakiau lapkričio išsiųsta lapkričio d. ir dar negavau. vis išlekiu apie pietus iš namų, tai gal jie nebeveš? atsibos beieškoti manęs ir grąžins prekes atgal?unsure.gif
Atsakyti
Priimsiu http://www.zooplus.de/, Bajoru kalvos.

Rasyti zaliosrutos@gmail.com
Atsakyti
Gal kuri gavote GAP daugiau nei 30 proc.? ax.gif
Prisijungciau prie pajuriskes,jei kuri pirktumet ax.gif
Atsakyti

gavau -40 nuo pilnu kainu BRIGHTGAP

Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2017 12 04, 21:48)
jei atsiimi norfa bazej - tai ne


Ar čia bus pagrindinis Vilniaus sandėlys - Savanorių pr. 176, Vilnius (PC Norfos bazės viduje)?
visada nukreipdavau į Venipak sandėlį Vilkpėdės g., o vakar telefonu formavau sąskaitą ir kažkaip ne taip suminkiau blink.gif gavosi pagrindinis sandėlys unsure.gif tai nežinau, kur vyrą siųsti unsure.gif

beje, ar matėt, kad eshopwedrop nuolaidas dalina? reikia kasdien atidarinėt jų advento kalendorių. aš du kodus po 1 eur gavau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dziugile: 05 gruodžio 2017 - 11:37

Ar yra kas pirke h&m lapkricio 27 d? ar gavot prekes? nes pas mane visdar in progress

Atsakyti

Mano HM taip pat 27 d. in progress

Atsakyti
Gal yra norinčių prisijungti prie cocooncenter Kaune. Atsiėmimas šalia Girstupio. Rink2iau iki nemokamo....
kristinajuodiene@gmail.com
Atsakyti