Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(doruta @ 2017 12 04, 16:40)
originalais

As susilaikiau. Nes toks kainu skirtumas kelia dideles abejones. Net nirkur uzsieny nemaciau tokio kainu skirtumo.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2017 12 04, 16:21)
Einu į pavydkalnį.

Nepavydėk. Man 1robotas gavosi 20,30€. Siuntė dhl'u t.y. paštu. Viso 2,6 kg, 17,99€. Iš amerikos turbūt gavos pigiau.
Papildyta:
QUOTE(Sense @ 2017 12 04, 17:41)
As susilaikiau. Nes toks kainu skirtumas kelia dideles abejones. Net nirkur uzsieny nemaciau tokio kainu skirtumo.

Obe reikalo. Nes perku ne vienerius metus. Praėjusį mėnesį net trejus pirkau. Patys tikriausi.
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2017 12 04, 18:41)
As susilaikiau. Nes toks kainu skirtumas kelia dideles abejones. Net nirkur uzsieny nemaciau tokio kainu skirtumo.

Pati geriausia parde ir visu kvapomanu dievinama.
Atsakyti

Nepavydėk. Man 1robotas gavosi 20,30€. Siuntė dhl'u t.y. paštu. Viso 2,6 kg, 17,99€. Iš amerikos turbūt gavos pigiau.

JMD, kur jungiausi su 3 robotais, tai ju negavot (atsauke)? Nes tema tik karta nuo karto paskaitau, tai nelabai orientuojuosi.... cia atskirai pirkote kazkokiu kitu budu?

Atsakyti

Labas vakaras, merginos.

Kaledu seneliui reikia pagalbos, reikia nupirkti Monique albumą „Sun&Moon”, kaledu senelis is provincijos, tai Akropolio maximos netinka. Gal kas siunčia...

Atsakyti
QUOTE(taskiukas @ 2017 12 04, 18:24)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="JMD" data-cid="71913831" data-time="1512402214"><div><p>Nepavydėk. Man 1robotas gavosi 20,30€. Siuntė dhl'u t.y. paštu. Viso 2,6 kg, 17,99€. Iš amerikos turbūt gavos pigiau.

</p></div></blockquote><p>JMD, kur jungiausi su 3 robotais, tai ju negavot (atsauke)? Nes tema tik karta nuo karto paskaitau, tai nelabai orientuojuosi.... cia atskirai pirkote kazkokiu kitu budu?</p>

Ne. Anuliavo mano užsak. Pykausi su vokietais savaitgali. Tik tada kai pagrasinau ECC tai staigiai per 2 valandas abu laiškus nuo 29 dienos atsakė.

Panoooossss kam pirkau Tesco!!!! Wellcome atsiimti biggrin.gif pagaliau ištaikiau progą be piliečio biggrin.gif tris reisus dariau nes dėžės eina peklon.
Papildyta:
Ir panooosszz kas perkat iš aptekagemini????nu niekaip manęs ten neleidžia fck fck fck gun_bandana.gif gun_bandana.gif gun_bandana.gif
Atsakyti

Ar eshopwedrop, jei moki grynais ar kortele atsiimant prekes, priskaičiuoja kokį mokestį? Ar kainuoja tiek pat kaip ir pavedimu?

Atsakyti
QUOTE(Dziugile @ 2017 12 04, 21:34)
<p>Ar eshopwedrop, jei moki grynais ar kortele atsiimant prekes, priskaičiuoja kokį mokestį? Ar kainuoja tiek pat kaip ir pavedimu?</p>

jei atsiimi norfa bazej - tai ne
Atsakyti
Lidle pieno putu plakiklis
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti

O kokiu budu paskui pirkote? Galvoju kokiu budu pirkti. Gal zinote kodel pries tai anuliavo? Galvoju ar prasyti su vokiska kortele pirkti ir i eshopwedrop siusti, ar gyvai prasyti, kad nupirktu ir per dhl(vietini pasta) siusti. Bandau susiskaiciuoti kuris variantas pigesnis :)

Ne. Anuliavo mano užsak. Pykausi su vokietais savaitgali. Tik tada kai pagrasinau ECC tai staigiai per 2 valandas abu laiškus nuo 29 dienos atsakė.

Atsakyti
QUOTE(taskiukas @ 2017 12 04, 21:38)
<p>O kokiu budu paskui pirkote? Galvoju kokiu budu pirkti. Gal zinote kodel pries tai anuliavo? Galvoju ar prasyti su vokiska kortele pirkti ir i eshopwedrop siusti, ar gyvai prasyti, kad nupirktu ir per dhl(vietini pasta) siusti. Bandau susiskaiciuoti kuris variantas pigesnis smile.gif</p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="JMD" data-cid="71913952" data-time="1512409274"><div><p>Ne. Anuliavo mano užsak. Pykausi su vokietais savaitgali. Tik tada kai pagrasinau ECC tai staigiai per 2 valandas abu laiškus nuo 29 dienos atsakė.

</p></div></blockquote><p></p>

Vokietė pirko.
Atsakyti
Su mazai vilciu, kad tiks dydis (jei mazintos), bet jau kaip lauuuukiu https://i.pinimg.com...ink-sandals.jpg wub.gif
Atsakyti