Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

Sveikos, pirma karta pirkau per nuomos adresa is Windeln ir nenukreipe manes apmokejimui, nors uzsakymas jau suformuotas. Gal zinote ar tureciau padaryti jiems tiesiog pati pavedima ar kazka ne ten paspaudziau? Aciu, kas atsakys :4u:

Atsakyti

Gal kas galite is patirties pasakyti kiek kainuotu persiuntimas is Vokietijos triju robotu (kut cia urmu uzsakinejome) i Lietuva? Bandau susiorganizuoti, kad Vikietijoje gyvenantis zmogus nupirkti man juos.

Atsakyti
Apsibliausiu tuoj is pykcio cray.gif aggressive.gif Gavau is angliskojo amazon suniuka, kuris turi vykdyti zodines komandas. Nepirkau is vokiskojo specialiai, kad nereiketu vaikui vokisikai kalbeti. Galvoju pirksiu ir anglisko, kad anglu kalba komandas vykdytu. O kai gavau, issiziojau - viskas parasyta lenkiskai, komandas suniukui irgi lenkiskai reikia sakyti !!! Dar karta perziurejau uzsakyma, nu tikrai niekur neraso, kad lenkiskai kalbes. Dar komentaruose buvo klausimas, ar supranta suniukas ispaniskai, amazon atsake, kad tik angliskai. Gal galite mane nukreipti, kur ten jiems i amazon "miela" laiskeli parasyti? 4u.gif
Is cia pirkau https://www.amazon.c...N...=UTF8&psc=1
Atsakyti
Mergaites, gal pas kuria atliko robotukas, ar atliks 😆, labai noreciau 😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆
Atsakyti
QUOTE(aijos @ 2017 12 04, 12:25)
Apsibliausiu tuoj is pykcio cray.gif  aggressive.gif  Gavau is angliskojo amazon suniuka, kuris turi vykdyti zodines komandas. Nepirkau is vokiskojo specialiai, kad nereiketu vaikui vokisikai kalbeti. Galvoju pirksiu ir anglisko, kad anglu kalba komandas vykdytu. O kai gavau, issiziojau - viskas parasyta lenkiskai, komandas suniukui irgi lenkiskai reikia sakyti !!! Dar karta perziurejau uzsakyma, nu tikrai niekur neraso, kad lenkiskai kalbes. Dar komentaruose buvo klausimas, ar supranta suniukas ispaniskai, amazon atsake, kad tik angliskai. Gal galite mane nukreipti, kur ten jiems i amazon "miela" laiskeli parasyti?  4u.gif
Is cia pirkau https://www.amazon.c...N...=UTF8&psc=1


Issprendziau nesklanduma. Grazins pinigus yahoo.gif
Atsakyti
QUOTE(Lux @ 2017 12 04, 10:02)
Gal kas pirksite iš Vente Camper ir mane prijungsite iš Vilniaus. Nu niekaip Eshopwedrop adreso nepriima unsure.gif

Mane Dziugile prijungė vakar.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vi_ktorija: 04 gruodžio 2017 - 13:09
QUOTE(taskiukas @ 2017 12 04, 12:21)
<p>Gal kas galite is patirties pasakyti kiek kainuotu persiuntimas is Vokietijos triju robotu (kut cia urmu uzsakinejome) i Lietuva? Bandau susiorganizuoti, kad Vikietijoje gyvenantis zmogus nupirkti man juos.</p>

+/- 20€. Dar nepamirškit kad jei 3 pirksit bus ne 49€ suma tai siuntkmas iš kaufhofo iki adreso +4€
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JMD: 04 gruodžio 2017 - 13:47

Gal kas pirksite iš Vente Camper ir mane prijungsite iš Vilniaus. Nu niekaip Eshopwedrop adreso nepriima unsure.gif

Parašiau į a.ž. :4u:​ 

Atsakyti

laba,

gal kas planuojate užsakymą iš   www.notino.de  ?

Atsakyti
QUOTE(miskouoga @ 2017 12 04, 12:03)
10€ nuolaida su kodu GRUODIS17 - tik www.pet24.lt, tik iki 12.06; Nuolaida galioja vienam apsipirkimui, perkant nuo 39€

Ačiū labai, teks antrąkart prekintis 4u.gif
Atsakyti
Beje robotus sudėjo iš trijų visus skirtingų spalvų. Nu žodžiu su protu chebra.
Atsakyti
Patarkit iš kur pirkti uniformines kelnes mokyklai, kad būtų su reguliuojamu juosmeniu ( guma ).
Mums tikdavo iš Tesco, bet dabar nera dydžių visai blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo norala: 04 gruodžio 2017 - 14:44